Ботев си върна Тошко Неделев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Dexter Lord » 23 яну 2016 11:16

Fester написа:Къв беше тоя шкембар? Някакъв нещастник, който две години не е играл футбол, отива в отборче, което се бори за оцеляване... И после некви жалки олигофрени искат това да е челна новина на Гонг... Е как да е, като само циганският квартал на Пловдив се интересува от тая тема, свързана със свършил за футбола мизерник, отиващ в закриващ се отбор... Гонг да не са луди, че това да им е чело... Ама видиш ли, някакви с лилави венци от Столипиново и Доматево имали претенции... Кой ви брои за живи вас бе!


Тоя 'шкембар" ви пори задниците, където ви хване.
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот DarkPsy » 23 яну 2016 11:19

Тук повечето критици пропускате момента с контузиите на Тодор. Език, адаптации, ок, ама като те преследват и контузии?

Fester, иди и се самоубий ако обичаш.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 яну 2016 11:23

КироВарна написа:....Ако този,или друг футболист беше трансфериран в някой от софийските книжни грандове.....новината щеше да е много,ама мнооого интересна!!!И тогава и олигфрените от Гонг,и цялата смотана и некадърна софийска,журналистическа пасмина,обслужваща отборите на войската и на милицията щеше да се задави от щастливи крясъци.....какъв талант се върна в Родината и как ще има възможност,да доразвие своите безспорни качества!!!

Несъмнено варненските медии, в които е пълно с журналистически таланти - носители на "Пулицър", подобаващо са отразили на челно място тази топ новина, която съперничи на преминаването на Суарес в Барса (най-малко), а Телевизия Варна и Радио Варна предават на всеки кръгъл час ексклузивни сърцераздирателни репортажи от Коматево... 8-)
[offtopic]Майтап бе, еклер!... :lol:[/offtopic]
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 23 яну 2016 11:25, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот DarkPsy » 23 яну 2016 11:25

Дъртак, гръмни се и ти.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 яну 2016 11:31

DarkPsy написа:Дъртак, гръмни се и ти.

Няма да стане, майна, съжалявам - ще трябва да го преживееш. :) Иначе имам две новини за теб: едната е лоша, другата – хубава. Лошата новина е, че такива като мен няма да станат като теб. Ти ще станеш като мен и след време някой пикльо (какъвто си ти сега) в някакъв друг форум ще ти се подиграва за възрастта. Хубавата новина е, че дядо Боже може да те прибере рано-рано при себе си. :) Ще си останеш млад и красив в спомените на твоите близки, а пък и обществото (имайки предвид доста ограничения ти умствен потенциал) няма да страда кой знае колко за загубата... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот DarkPsy » 23 яну 2016 11:35

Браво смотан. Уникален си. Хайде сега в дивия.

Odessit
Мнения: 420
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Odessit » 23 яну 2016 12:03

Капитанът е прав. Няма как да върнем времето назад, все някога и ние ще остареем, оплешивеем, изпростеем, озлобеем, изкуфеем, а висенето в нета ще остане единствената ни радост в живота.
Повече уважение към възрастните и заслужили наши сънародници! Влезте им в положението! Те няма как да станат като нас, но уви, вероятността ние да станем като тях не е никак малка.

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Fester » 23 яну 2016 12:04

DarkPsy написа:Тук повечето критици пропускате момента с контузиите на Тодор. Език, адаптации, ок, ама като те преследват и контузии?

Fester, иди и се самоубий ако обичаш.


Барай ми жезъла, бе, палячо с лилави венци! Цял живот в Столипиново, мангустанецо!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот bilyaletdinov » 23 яну 2016 12:58

Какви контузии ми говорите :lol: Тошко Неделев имаше половин година, да понаучи малко немски, колкото поне да разбира нещо на тренировките. Значи един Гуардиола може да научи немски преди да иде в Байерн, ама Тошко не може :roll: За какво повече да говорим. Нормално ще го гледат с други очи хората. За 2 години да нямаш 90 мнинути в официален мач е много сериозно. Та той наш Гонзо има повече мачове за Рен, бре :lol: Сега поне ще се върне в Пловдив, на Коматево ще е боготворен, в нашата слаба А група ще е медийна звИздЪ, ще направи един по-силен полусезон и обратно, но този път не в Германия, а Турция, Китай, Русия...
Последна промяна от bilyaletdinov на 23 яну 2016 13:00, променено общо 2 пъти.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот veselinsk » 23 яну 2016 12:59

Fester написа:
DarkPsy написа:Тук повечето критици пропускате момента с контузиите на Тодор. Език, адаптации, ок, ама като те преследват и контузии?

Fester, иди и се самоубий ако обичаш.


Барай ми жезъла, бе, палячо с лилави венци! Цял живот в Столипиново, мангустанецо!

В грешка си колега, този, който цитираш е фен на Ботев, не на Локомотив :lol:
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта