Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Цецо Чука » 19 дек 2015 22:30

Бих бил много по-доволен ако името на един тотален измекяр, мошеник,парвеню и СЕЛЯНДУР не се свързваше с нашия клуб.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: КРАЙ! БОТЕВ Е С ПРЕСТРУКТУРИРАНИ ДЪЛГОВЕ!

Мнениеот Цецо Чука » 19 дек 2015 22:32

Вал написа:Нещо ми говри това име..... Хотел Марица...някогашна Панаирна гордост...днес едно черно стъклено недоразумение загрозяващо целия Пловдив. Дано се оправите.


Хотел Маринела, бивш Кемпински-Зографски.
Кво да говорим повече.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 дек 2015 22:43

Не съм черноглед, но е малко рано за шампанско и фойерверки, канари. Ще поживеем, ще видим. Все пак в досегашното безвластие ударихме дъното. Дано започнем да изплуваме постепенно. И най-важното: КОЛЕЖЪТ!

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Reckless » 20 дек 2015 01:51

Хайде, дано всичко да е наред и да сте все по-добре !

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: КРАЙ! БОТЕВ Е С ПРЕСТРУКТУРИРАНИ ДЪЛГОВЕ!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 дек 2015 08:56

LokoMaina написа:
slash1912 написа:Добрите новини за Ботев нямат край на днешната Жълто- черна Коледа! Бизнесмените Владимир Кисьов и Ветко Арабаджиев стават спонсори на жълто- черните от 2016 г. Двамата са част от група бизнесмени, които сериозно ще спонсорират Ботев, отделно от собствениците Румен Чандъров и Георги Самуилов.
Кисьов обеща в обръщение, прочетено от Иван Йотков, сериозно финансиране и сериозна работа за завършване на стадион "Христо Ботев".

Ветко Арабаджиев също се обърна към служители и фенове на Ботев.


Да ви е честито!
Другите не ги знам какви плащачи са, ама за Ветко гарантирам: възможно най-стиснатият бизнесмен!

Маринела е такава.Не знам до колко го познаваш Ветко,но не е такъв за каквото го представяш.

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Fester » 20 дек 2015 10:49

Сега гнусният селяк Ветко ще стане "национално отговорен бизнесмен" и "родолюбец". Човекът, съсипал по най-селския начин една от красотите на София - Японския хотел...
А сега жълтите дали се замислят как този "лош, лош Бойко" им праща спонсори, за да продължат жалкото си съществуване... Странно как така изведнъж се хвърлиха да им помагат хора, нямащи нищо общо с Пловдив... Ама нали много квичат като едни техни розови сиамски близнаци и сега устите им удобно са запълнени с едни атрибути на управляващата върхушка...

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот nib » 20 дек 2015 11:17

Fester написа:Сега гнусният селяк Ветко ще стане "национално отговорен бизнесмен" и "родолюбец". Човекът, съсипал по най-селския начин една от красотите на София - Японския хотел...
А сега жълтите дали се замислят как този "лош, лош Бойко" им праща спонсори, за да продължат жалкото си съществуване... Странно как така изведнъж се хвърлиха да им помагат хора, нямащи нищо общо с Пловдив... Ама нали много квичат като едни техни розови сиамски близнаци и сега устите им удобно са запълнени с едни атрибути на управляващата върхушка...

ми странно ли е, че и при левскито има хора които са от Пловедив. Да не говорим за Батков , който си е потомствен ботевист. Пък каво значи :нямат нищо общо с Пловдив :| тъпо

И стига с тоя Ветко. Той ще е само спонсор. Ще има още много като него. А що се оная за лошия Бойко.... е как, той е краля слънце, праща навсякъде...
А ще видим съществуването дали ще е жалко ;) про отбори с фенска маса това никога не е така , та ако ще и в "В" група

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Fester » 20 дек 2015 11:22

nib написа:
Fester написа:Сега гнусният селяк Ветко ще стане "национално отговорен бизнесмен" и "родолюбец". Човекът, съсипал по най-селския начин една от красотите на София - Японския хотел...
А сега жълтите дали се замислят как този "лош, лош Бойко" им праща спонсори, за да продължат жалкото си съществуване... Странно как така изведнъж се хвърлиха да им помагат хора, нямащи нищо общо с Пловдив... Ама нали много квичат като едни техни розови сиамски близнаци и сега устите им удобно са запълнени с едни атрибути на управляващата върхушка...

ми странно ли е, че и при левскито има хора които са от Пловедив. Да не говорим за Батков , който си е потомствен ботевист. Пък каво значи :нямат нищо общо с Пловдив :| тъпо

И стига с тоя Ветко. Той ще е само спонсор. Ще има още много като него. А що се оная за лошия Бойко.... е как, той е краля слънце, праща навсякъде...
А ще видим съществуването дали ще е жалко ;) про отбори с фенска маса това никога не е така , та ако ще и в "В" група


Или се правите на приятно разсеяни, или наистина сте такива. Запознайте се набързо чрез Чичо Гугъл какви са обвързаностите на Ветко Селяка и Чандъров с Бат Боко Тиквоча и ще си говорим после дали ей така, от любов към Пловдив и Ботев, изведнъж са решили да помагат на жълтите. А за хората като мен, които следят по-отблизо обществено-политическия живот в страната, това е прекалено видно. Както и да е, сега ще си проличи окончателно дали сте лицемери. Аз лично знам отговора на този въпрос от много време...

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот nib » 20 дек 2015 11:30

Запознайте се набързо чрез Чичо Гугъл какви са обвързаностите на Ветко Селяка

то в Гугъл много неща може да видиш.

Примерно:
Бойко Борисов е рептил (влечугоподобен хуманоид) и е дошъл е на Земята от планетата Нибиру, заяви категорично в студиото на "На кафе" рускинята Олга Ускова. Създателката на българската федерация на блондинките, обясни, че е изучила кодовете на извънземния произход на всеки човек и чрез специална софтуерна програма може да ги разчита.

айде малко по-сериозно :mrgreen:

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Cicero » 20 дек 2015 11:40

Fester написа:Или се правите на приятно разсеяни, или наистина сте такива. Запознайте се набързо чрез Чичо Гугъл какви са обвързаностите на Ветко Селяка и Чандъров с Бат Боко Тиквоча и ще си говорим после дали ей така, от любов към Пловдив и Ботев, изведнъж са решили да помагат на жълтите. А за хората като мен, които следят по-отблизо обществено-политическия живот в страната, това е прекалено видно. Както и да е, сега ще си проличи окончателно дали сте лицемери. Аз лично знам отговора на този въпрос от много време...

Защо не разнищиш връзката Ангелов - Пеевски, или това е табу в секБтор?
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта