Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Fester » 20 дек 2015 11:59

Cicero написа:
Fester написа:Или се правите на приятно разсеяни, или наистина сте такива. Запознайте се набързо чрез Чичо Гугъл какви са обвързаностите на Ветко Селяка и Чандъров с Бат Боко Тиквоча и ще си говорим после дали ей така, от любов към Пловдив и Ботев, изведнъж са решили да помагат на жълтите. А за хората като мен, които следят по-отблизо обществено-политическия живот в страната, това е прекалено видно. Както и да е, сега ще си проличи окончателно дали сте лицемери. Аз лично знам отговора на този въпрос от много време...

Защо не разнищиш връзката Ангелов - Пеевски, или това е табу в секБтор?


Това звучи точно като "Ама вие защо биете негрите". Нали жълтите сте много принципни и сте срещу задкулисието? Защо тогава му приемате спонсорите? М? Или от днес вече Ветко Селяка е "отговорен бизнесмен - родолюбец" и няма общо с мафиотските кръгове в страната... Ясни сте ми като Ясен Петров. Още от времето, когато бяхте готови да оближете едно място на Пеевски, за да ви спаси.

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот nib » 20 дек 2015 12:18

Fester написа:
Cicero написа:
Fester написа:Или се правите на приятно разсеяни, или наистина сте такива. Запознайте се набързо чрез Чичо Гугъл какви са обвързаностите на Ветко Селяка и Чандъров с Бат Боко Тиквоча и ще си говорим после дали ей така, от любов към Пловдив и Ботев, изведнъж са решили да помагат на жълтите. А за хората като мен, които следят по-отблизо обществено-политическия живот в страната, това е прекалено видно. Както и да е, сега ще си проличи окончателно дали сте лицемери. Аз лично знам отговора на този въпрос от много време...

Защо не разнищиш връзката Ангелов - Пеевски, или това е табу в секБтор?


Това звучи точно като "Ама вие защо биете негрите". Нали жълтите сте много принципни и сте срещу задкулисието? Защо тогава му приемате спонсорите? М? Или от днес вече Ветко Селяка е "отговорен бизнесмен - родолюбец" и няма общо с мафиотските кръгове в страната... Ясни сте ми като Ясен Петров. Още от времето, когато бяхте готови да оближете едно място на Пеевски, за да ви спаси.

Стига с тоя Ветко бе пич. Той най-вероятно и лев няма да даде, най-много да участва с някоя своя база. Иначе баси и задкулисния дето е, та един хотел го строи вече 5-6 години в Пловдив и едвали скоро ще е готов, а захарната фабрика едвам, едвам крета. Не го виждам като преуспяващ като Делян Пеевски примерно ;)

А инче вън от съмнение е че тези който ще дават на Ботев ще получат нещо от общината. Но то по цял свят е така.

Ми кво првим с Владо Кисьов???? Той как е свързан с Б.Б.
Последна промяна от nib на 20 дек 2015 14:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот DarkPsy » 20 дек 2015 12:32

Fester написа:
Cicero написа:
Fester написа:Или се правите на приятно разсеяни, или наистина сте такива. Запознайте се набързо чрез Чичо Гугъл какви са обвързаностите на Ветко Селяка и Чандъров с Бат Боко Тиквоча и ще си говорим после дали ей така, от любов към Пловдив и Ботев, изведнъж са решили да помагат на жълтите. А за хората като мен, които следят по-отблизо обществено-политическия живот в страната, това е прекалено видно. Както и да е, сега ще си проличи окончателно дали сте лицемери. Аз лично знам отговора на този въпрос от много време...

Защо не разнищиш връзката Ангелов - Пеевски, или това е табу в секБтор?


Това звучи точно като "Ама вие защо биете негрите". Нали жълтите сте много принципни и сте срещу задкулисието? Защо тогава му приемате спонсорите? М? Или от днес вече Ветко Селяка е "отговорен бизнесмен - родолюбец" и няма общо с мафиотските кръгове в страната... Ясни сте ми като Ясен Петров. Още от времето, когато бяхте готови да оближете едно място на Пеевски, за да ви спаси.


Ей, наркоман заспал! Виктория груп отдавна спонсорират под формата на реклама. Гледайте си вашата кочинка и Шише!

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Thurman Murman » 20 дек 2015 12:46

Невестулката в тотален амок! Направил си е левскарски ник, за да плюе жАлтитИ :mrgreen: Да си гледа "пловдивчанина" от Говедарци и да си лекува рахита, няма нужда да ни занимава с психичните си отклонения 8-)

ЕДИТ: Иначе шнур за Тиквата и за Свинята депесаро-левскарска 8-)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Цецо Чука » 20 дек 2015 17:46

Fester написа:Както и да е, сега ще си проличи окончателно дали сте лицемери. Аз лично знам отговора на този въпрос от много време...


За лицемерен не знам, но мен може да ме броите силно скептичен още отсега...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Цецо Чука » 20 дек 2015 17:49

Fester написа:Или от днес вече Ветко Селяка е "отговорен бизнесмен - родолюбец" и няма общо с мафиотските кръгове в страната...


Не, не е.
Все същия помияр,мошеник и парвеню си е/
Доволен?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Cicero » 20 дек 2015 18:39

Fester написа:Още от времето, когато бяхте готови да оближете едно място на Пеевски, за да ви спаси.

Факт е, че в момента така сте го налапали въпросното място на Пеевски, че едва ли успява да отиде по малка нужда. Сещай се за продължението!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот DarkPsy » 20 дек 2015 20:41

Ангел Палийски: Стадионът със сигурност ще бъде завършен!

- Ще кажете ли имената на новите собственици на Ботев?
- Тяхното желание е да се представят пред обществеността не сега, а след Нова година. Не мога да злоупотребя с доверието и желанието им.


- Председателят на Сдружението Апостол Апостолов каза, че най-голямата заслуга за намиране на нови собственици е ваша. Какво точно направихте?
- Заслугата не е само моя, а на цялата жълто-черна общност. Ако Ботев нямаше такава обществена подкрепа, нямаше да привлече и инвеститори. Моят принос е съвсем скромен. Просто аз имах възможност и контакти, и си свърших работата. Ето, сега с вас говоря от САЩ, където също част от разговорите ми са свързани с Ботев. Г-н Апостолов, хората от сдружението също имат голям принос за спасяването на Ботев.


- Ще играе ли през Новата година Ботев на своя стадион?
- Нека не избързваме с обещания. Стадионът със сигурност ще бъде завършен, но не искам да се ангажирам със срокове. При всички положения той ще бъде един от приоритетите.


- Какво ще стане с обявените през лятото огромни задължения на Ботев?
- Това не са точно задължения, а по-скоро вътрешнофирмени заеми. Това не са борчове, които да са изискуеми и да попречат Ботев да вземе лиценз за следващото първенство. Тези дългове ще бъдат преструктурирани и няма да попречат на бъдещето на клуба. Новите собственици вече преведоха първите вноски, с които бяха погасени доста натрупани оперативни задължения. Мога спокойно да кажа, че Ботев е спасен. И искам да бъдем по-позитивни през Новата година.

http://plovdivderby.com/kategorija-bote ... -zavarshen

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 21 дек 2015 10:40

Thurman Murman написа:Невестулката в тотален амок! Направил си е левскарски ник, за да плюе жАлтитИ :mrgreen: Да си гледа "пловдивчанина" от Говедарци и да си лекува рахита, няма нужда да ни занимава с психичните си отклонения 8-)

ЕДИТ: Иначе шнур за Тиквата и за Свинята депесаро-левскарска 8-)

Невстулката плюе срещу Ботев и във други спортни форуми.Бивш фен на Ботев,според някои изнасилен за задължения,този примат се прави на осттоумен.Ето какво представлява тази форма на живот.

Както всички членове на рода Порове, невестулката е животно с тънко тяло, дълга опашка и къси крака, като това ѝ дава възможност да гони плячката си (предимно малки гризачи) дори в дупките им. Козината на гърба е червеникавокафява на цвят и е по-ярка от тази на другите невестулки. Коремната страна е бяла, както и частта от гушата към корема. При северните популации козината става чисто бяла през зимата, като това служи за камуфлаж сред снега. По тази причина в някои северни региони е известна още като снежна невестулка, а в Норвегия и Швеция я наричат снежна мишка. В Холандия и Белгия обаче не е чисто бяла през зимата. Ареалът ѝ се застъпва с ареала на хермелина, с когото много си приличат, но той има по-големи размери от нея. Освен това хермелинът не се среща често в средиземноморския регион. Третата съществена разлика е, че върхът на опашката на хермелина е черна на цвят.

Дължината на тялото рядко надхвърля 23 cm. Опашката е дълга около 6 cm,колкото и пишлето му. Тежат 30 - 55 g. Женската е по-дребна от мъжкия, като индивидите в Южна Европа са малко по-големи от тези в Северна Европа.И другарки невестулки,ББ не ни е довел спонсори,собственици или рекламодатели.,,Ако се върна на власт ще съсипя Цветан Василев и Ботев Пловдив''.Обещание на ББ в Кошарите Сандански за рожденния си ден в който Коко коли вол.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот boabbb » 21 дек 2015 15:31

Баси, ще ме извинявате, ама не разбирам как може да дължиш, примерно 50 млн. и после да ги "преструктурираш" :? Ще ги давате, или не ...Щото от подобни лафове излиза, че няма да ги давате
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта