Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот Cicero » 22 дек 2015 12:48

boabbb написа:Чакай, бе :lol: А на Цеци нали държавата му плати сметката :? Той на Ботев, ние на него и Ботев са чисти - ибаааси змиъта :mrgreen: :mrgreen:

Що бре, за ЦЕЦА папата ли ще плати?
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 23 дек 2015 05:04

boabbb написа:
КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
boabbb написа:Баси, ще ме извинявате, ама не разбирам как може да дължиш, примерно 50 млн. и после да ги "преструктурираш" :? Ще ги давате, или не ...Щото от подобни лафове излиза, че няма да ги давате

Тъпотията те извинява.Как ще преместиш едни левове в друг джоб е проблем на собственика на джобове.

А това, че банката му фалира и, че държавата ( демек аз и ти ) плати сметката ... Проблем е, при това на всички, щото сега Боци тегли нови кредити ( това е една от причините ) :roll: Ясно е, че 50-те ( не знам дали са толкова ) млн. на Ботев няма да решат въпроса, ама не ми се вижда честно :?

Понеже си тъпо парче ще ти го обесня като за теб.Държавните търговски дружества теглят парите си от КТБ , а ръководството на банката иска три срещи с БНБ и две с правителството.Отказани са.Беше заплашена и ОББ.По същият сценарий е фалирана Лемън Брадърс.Гледай ,,Спасяването на Уолстрийт''.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот boabbb » 23 дек 2015 10:00

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
boabbb написа:
КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:
boabbb написа:Баси, ще ме извинявате, ама не разбирам как може да дължиш, примерно 50 млн. и после да ги "преструктурираш" :? Ще ги давате, или не ...Щото от подобни лафове излиза, че няма да ги давате

Тъпотията те извинява.Как ще преместиш едни левове в друг джоб е проблем на собственика на джобове.

А това, че банката му фалира и, че държавата ( демек аз и ти ) плати сметката ... Проблем е, при това на всички, щото сега Боци тегли нови кредити ( това е една от причините ) :roll: Ясно е, че 50-те ( не знам дали са толкова ) млн. на Ботев няма да решат въпроса, ама не ми се вижда честно :?

Понеже си тъпо парче ще ти го обесня като за теб.Държавните търговски дружества теглят парите си от КТБ , а ръководството на банката иска три срещи с БНБ и две с правителството.Отказани са.Беше заплашена и ОББ.По същият сценарий е фалирана Лемън Брадърс.Гледай ,,Спасяването на Уолстрийт''.

Ти като си много умно парче - кажи колко пари се вътрихме. Мен не ме интересува кой е виновен, а не искам аз да плащам за това :!: Не може Цеци да раздава десетки милиони кредити, а ликвидността на банката му да е далече под минимума - включително и на вас :!: Как може ФК Ботев да върне 20,30 или 50 млн. , като футболните отбори в България са бездънни ями за пари :?: Ти ще дадеш ли кредит на футболен клуб или би ли инвестирал спестяванията си е такъв, братко Леман :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Край! Ботев е с преструктурирани дългове!

Мнениеот nib » 23 дек 2015 10:34

Мен не ме интересува кой е виновен, а не искам аз да плащам за това :!:

Ще плащаш. И отивай да копаш черешите че да имаш с какво....

"Кой бил виновен" :shock: ми цяла България разбра бе сопол, само у кистендил не е ясно. То вярно че там сте все мозъци


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта