Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот borimir3 » 06 дек 2015 11:45

honda написа:Не искам да се заяждам с феновете на Ботев. Аз много уважавам "по-старите" фенове на Ботев,понеже открай време си поддържат отбора.
За "по-младите" фенове на Ботев се чудя дали повече обичат Ботев или мразят Левски. Но всеки си има право да избира дали да обича или да мрази.
Аз лично не съм доволен,но не съм и разочарован от резултата от вчерашния мач.
Първо не е кой знае каква тайна ,че Ботев и Левски използват от доста време едни и същи мениджъри и точно 7 футболисти ,които е момента са в Ботев имаха предложение от Левски през последните 6 месеца- Д.Златков,Ал.Колев, М.Огнянов,Варела, Д.Генов,Орл.Старокин и Гр.Нелсън ,но никой от тях не дойде в Левски ,просто в Ботев им предложи повече (няма лошо ,след като можете да си го позволите ;) ). Не е кой знае каква тайна ,че Ботев има по-голям бюджет от Левски. И вместо да се заяждате с Левски , според мен е по-добре да попитате вашите хора защо нямате резултати. Нека да сравним двата отбора по линии- вратари -според мен са на едно ниво( за мен Йоргачевич не е вратар с особени качества в момента). Защита Според мен по бековете Левски има предимство, в центъра на защитата Ботев в лицето Пл.Николов -Д.Златков има предимство, като цяло считам че двете защити са равностойни- титулярния квартет на Левски има известно предимство,но Ботев има по-голяма дълбочина. Средната линия- Тук Левски има предимство - де Нойер, Г.Костадинов, Бедоя , Гаджев, Прохазка, Краев, Цоневи, М.Орачев(титулярната му позиция е ляв външен халф) определено имат предимство като минус за Левски е че от тези футболисти подчертано офанзивни футболистои са само Бедоя и Краев(все пак е на 18 години) и Б.Цонев(който е трайно контузен), останалите играчи са с подчертано дефанзивни качества ,това е причина Левски да им допуснати 6 гола в последните 15 мача. Ботев разполага с не по-малко качествени футболисти- М.Огнянов,Л.Балтанов, М.Гамаков, О.Старокин всеки един от тях ,ако беше в Левски щеше да бъде твърд титуляр), но липсва баланст в отбора . Смея да твърдя че съм достатъчно добре запознат с качествата на вашите халфове и като индивидуалносто те в никакъв случай не отстъпват на халфовете на Левски (дори напротив).
В атака Ботев има подчертано предимство- има двама тежки централни нападатели- Ал.Колев и Чибамба които за мен са напълно равностойни на нападателите на Левски - Диаби и Ил.Димитров(доколкото може да бъде считан за играч на първия отбор на Левски), докато като остри нападели Ботев има подчертано предимство- Гр.Нелсън, Варела, Д.Генов(когато дойде при вас беше в разширения национален отбор), Кифуети, Б.Васев- срещу тях Левски има едва Китамбала и Махмудов(който вече на практика не е играч на Левски). Самия факт ,че Ботев може да си позволи 5 остри футболисти в това число и Гр.Нелсън ,който е един от най-добрите футболисти в нашето първенство , говори достатъчно за възможностите на орбора ви.

Явно не си запознат с играчите ни -Чибамба :idea: ако играеше при вас досега да сте го съблекли и изпекли :lol: А нашите бивши сини футболисти,за пореден път не им се играе срещу Левски и се крият :!:

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч.

Мнениеот MAXIMUS » 06 дек 2015 11:57

samobotev написа:Минала е София покрай двата милиона, на последното преброяване излезнаха 1 200 000 доста далечко от цифрата за която мрънкат и опяват вече 20 години. И благодарения на което получават много по голамо финансиране от държавата за сметка на останалите градове.

И варна уж беше по голяма от Пловдив пък накрая пак излезна с 5000 по малко .


И продължават да го говорят това с двата милиона ! По-точно 1 300 000 излезнаха на преброяването.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот Thurman Murman » 06 дек 2015 12:01

honda написа:Не е кой знае каква тайна ,че Ботев има по-голям бюджет от Левски.


Това, че Ботев има по-голям бюджет от Левски е просто скандално твърдение, което по никакъв начин не кореспондира с реалността! При нас има таван на заплатите от 3 хиляди, докато при вас има много играчи, които сигурно взимат и по 10.
Сравнението ти по отделни единици, също е много далеч от истината. В момента в Ботев има точно трима, които могат да се нарекат футболисти - Голас, Нелсън и Златков. Последният дори не игра вчера.
Съгласен съм единствено, че ви превъзхождаме на вратарския пост. Там нашия Голас определено има повече класа от Йоргачевич. И с предимствата ни дотам...
Двамата ни бека - Даньо Христов и Филипов са пълна трагедия. Неадекватни, неориентирани, не знаят къде да застават. През сезона получихме сума голове, след центрирания през техните зони. Вие там сте със Зетя и Весо вената - това са няколко класи над нашите!
В центъра на терена много правилно си написъл, че отново ни превъзхождате безапелационно. Старокин не играе, поради неясна контузия. Огнянов пък беше контузен с месеци и сега все едно е друг играч, а Лъчо Балтанов и Гамака така им е паднала формата, че няма накъде. При нас полузащитата просто отсъства, такава няма, така че дори мисълта за сравнение е нелепа.
За нападанието пък какво да кажем. Споменаваш Чибамба, дето след 2-3 мача беше отстранен заради това, че е сбъркал професията. Алекс Колев пък всички го видяха вчера какво представлява. По безопасна игла дори от Курдов. Аз лично не виждам как тоя пич ще вкара някога гол. Вие пък, дори да нямате тарани, може да пуснете много хора, които да играят фалшива девятка, докато при нас и такъв няма.

Аналогиите между двата отбора, по отношение на финансирането и класата в състава, са абсолютно нелепи. От вас може да вземем точка единствено с повече хъс, борба и надъхване, защото финансови и футболни аргументи на тоя етап нямаме.

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Ботев (Пд) - Левски (Сф) / 05.12.2015г. / 14:00ч. 0:0 FT

Мнениеот sirakov77 » 07 дек 2015 00:03

honda написа:Не искам да се заяждам с феновете на Ботев. Аз много уважавам "по-старите" фенове на Ботев,понеже открай време си поддържат отбора.
За "по-младите" фенове на Ботев се чудя дали повече обичат Ботев или мразят Левски. Но всеки си има право да избира дали да обича или да мрази.
Аз лично не съм доволен,но не съм и разочарован от резултата от вчерашния мач.
Първо не е кой знае каква тайна ,че Ботев и Левски използват от доста време едни и същи мениджъри и точно 7 футболисти ,които е момента са в Ботев имаха предложение от Левски през последните 6 месеца- Д.Златков,Ал.Колев, М.Огнянов,Варела, Д.Генов,Орл.Старокин и Гр.Нелсън ,но никой от тях не дойде в Левски ,просто в Ботев им предложи повече (няма лошо ,след като можете да си го позволите ;) ). Не е кой знае каква тайна ,че Ботев има по-голям бюджет от Левски. И вместо да се заяждате с Левски , според мен е по-добре да попитате вашите хора защо нямате резултати. Нека да сравним двата отбора по линии- вратари -според мен са на едно ниво( за мен Йоргачевич не е вратар с особени качества в момента). Защита Според мен по бековете Левски има предимство, в центъра на защитата Ботев в лицето Пл.Николов -Д.Златков има предимство, като цяло считам че двете защити са равностойни- титулярния квартет на Левски има известно предимство,но Ботев има по-голяма дълбочина. Средната линия- Тук Левски има предимство - де Нойер, Г.Костадинов, Бедоя , Гаджев, Прохазка, Краев, Цоневи, М.Орачев(титулярната му позиция е ляв външен халф) определено имат предимство като минус за Левски е че от тези футболисти подчертано офанзивни футболистои са само Бедоя и Краев(все пак е на 18 години) и Б.Цонев(който е трайно контузен), останалите играчи са с подчертано дефанзивни качества ,това е причина Левски да им допуснати 6 гола в последните 15 мача. Ботев разполага с не по-малко качествени футболисти- М.Огнянов,Л.Балтанов, М.Гамаков, О.Старокин всеки един от тях ,ако беше в Левски щеше да бъде твърд титуляр), но липсва баланст в отбора . Смея да твърдя че съм достатъчно добре запознат с качествата на вашите халфове и като индивидуалносто те в никакъв случай не отстъпват на халфовете на Левски (дори напротив).
В атака Ботев има подчертано предимство- има двама тежки централни нападатели- Ал.Колев и Чибамба които за мен са напълно равностойни на нападателите на Левски - Диаби и Ил.Димитров(доколкото може да бъде считан за играч на първия отбор на Левски), докато като остри нападели Ботев има подчертано предимство- Гр.Нелсън, Варела, Д.Генов(когато дойде при вас беше в разширения национален отбор), Кифуети, Б.Васев- срещу тях Левски има едва Китамбала и Махмудов(който вече на практика не е играч на Левски). Самия факт ,че Ботев може да си позволи 5 остри футболисти в това число и Гр.Нелсън ,който е един от най-добрите футболисти в нашето първенство , говори достатъчно за възможностите на орбора ви.

Само толкова глупости ли успя да напишеш в това словоизлияние! :mrgreen:
Да го караме поред, относно финансирането си много зле информиран, вашият бюджет е в пъти по-голям от нашият в момента!
За вратарският пост не ми се коментира, при нас Голас е наказан да не мърда от гол линията при центрирания, а относно Йоргачевич аз лично имам големи резерви, но там проблема си е ваш! Защитата е без коментар, просто погледни головата разлика на двата отбора и тогава коментирай, то ние бекове нямаме повече от година! Стигнахме до халфовете, ама при нас положението е трагично!!! :( Лъчо Балтанов не е същият от както не играе до Иршак, Мариян Огнянов след контузията и странното отстраняване от първият отбор е просто друг играч, Милен Гамаков когато играе го докарва на битка и до там, Серкан Юсеин просто няма да го коментирам, Старокин има два мача за отбора, ама ако чакаме той да организира играта......! Стигаме до атакуващите футболисти и нека започнем от Даниел Генов, бледи проблясъци от време на време и почти нищо от играта му в Локо Сф. Кифуети, един играч който по мое скромно мнение има голям потенциал, но трябва да се работи индивидуално с него относно комбинативността, иначе има скорост и добро водене на топката, дано да влезе в пътя! Грегъри Нелсън си е класа дори и след като не беше играл почти 6 месеца, но една птичка пролет не прави! Другият с горе-долу добро представяне е Нико Варела, странно защо е почти винаги резерва! Стигнахме до нападението и започва да ми се плаче, та както са казали хората за мъртвите или хубаво или нищо, то нашето нападение е мъртво отдавна, справка виж пак головата ни разлика! :oops: Толкова много работа има Николай Костов с този отбор, че въобще не бих искал да съм на неговото място, просто се видя че при този формат на първенството само на мускули и желание не става, трябва и класа, а в нашият отбор тя просто липсва!
Хайде сега, обори всичко това и пак кажи че сме равностойни, звучи добре но е далеч от истината, ние се борим за оцеляване, вие за Лига Европа!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:



Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта