Николай Костов е новият треньор на Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот drvasko98 » 11 ное 2015 17:49

За разлика от мнозина от нашите, смятам, че това е качествен треньор и ще се види в умрялото ни първенство, че е така.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот Цецо Чука » 11 ное 2015 17:54

0007 написа:Аз пък останах с хубави впечатления от работата му в Левски.Примадоните Гаджев и Бижутера обаче го изгониха,само защото ги тормозел с тежки тренировки.
Дано вашите футболари се окажат по-корави,че при него своеволия няма.


Фактите към днешна дата са че на феновете много повече ни е писнало от примадоните в отбора и от некадърниците в ръководството,отколкото от треньора,така че на тая база мисля че може да разчита на подкрепа.
И от космоса се виждаше че няма значение как ги нареди и кво ги накара да правят Шиляк, тея пички си знаят техното, аз искам от отбора да изхвърчат поне 3ма, даже поименно мога да ги кажа...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот 0007 » 11 ное 2015 18:05

Цецо Чука написа:
Фактите към днешна дата са че на феновете много повече ни е писнало от примадоните в отбора и от некадърниците в ръководството,отколкото от треньора,така че на тая база мисля че може да разчита на подкрепа.
И от космоса се виждаше че няма значение как ги нареди и кво ги накара да правят Шиляк, тея пички си знаят техното, аз искам от отбора да изхвърчат поне 3ма, даже поименно мога да ги кажа...


Лошото е,че обърнат ли се играчите и особено лидерите сред тях срещу теб,трудно можеш да направиш нещо,какъвто и треньор да си.Единственото решение е изваждането от състава на абсолютно всички бойкотиращи,но не знам дали вашето ръководство ще има топките да го направи(нашето едно време ги нямаше) и дали феновете няма в един момент да подходят по-емоционално и да скочат срещу треньора.

Аз обаче не съм доволен от тая смяна.Скоро ви гостуваме,а все още ще ви държи ентусиазма от новоназначението.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот Sinite ot Sofia » 11 ное 2015 18:10

Костов е умен човек, разбиращ футбола. Тренировките са нестандартни, а изискванията му към футбалерите - европейски ( който както иска да го разбира). НЕуспех на Ботев, лицемерието и принудената толерантност (що се отнася до чисто спортно - техническото съперничество, разбира се) трябва да спрат!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8886
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот bilyaletdinov » 11 ное 2015 18:35

Слаб треньор, набеден от нашите медии за голям специалист. Ама сравнение с Шиляк е класа. Друг въпрос е, че след първите слаби резултати ще бъде заклеймен като говедо и изгонен от Коматево.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 11 ное 2015 18:36

Добре дошъл, тренер! Не се плаши. В Пловдив сме темпераментни. Ние силно любим и мразим. Това ни е чарът.

Трудно ще е. Предпочитам да дадем шанс на Костов да се докаже. Нека говорим в края на сезона. Това обаче едва ли ще бъде спазено като си знам канарите :) Изглежда интелигентен човек. Аз лично бях повече за Феро. Но уви! Отново се разминахме.

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот stg333 » 11 ное 2015 18:52

аз си мислех че ще вземете Феро, който е великолепен треньор, но този също не е лош, но съм лек песимист за това колко ще се задържи де, късмет на Ботев

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот гражданин от село » 11 ное 2015 19:58

veselinsk написа:
W84me написа:Човека има качества да ви оправи отборчето, ако не се правите на специалисти, ще успее.

А вашето отборче защо не го оправи докато беше треньор?

Щото не можаха да му осигурят "хем добри хем без пари, а и красиви". :mrgreen:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот Teo » 11 ное 2015 20:05

Тоя ще се задържи точно до нова година и след това е аут... доказан мишкар :idea:
@ Футболистите нз как могат да се респектират от такава личност.. :idea:

Потребителски аватар
Kamenitza1912
Мнения: 135
Регистриран на: 24 юни 2013 19:30
Контакти:

Re: Николай Костов поема Ботев

Мнениеот Kamenitza1912 » 11 ное 2015 20:58

Bye MarkOF, Bye KostOF, !!! Вървете си некадърници! БОТЕВ завинаги !!!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта