Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Lovech2000
Мнения: 187
Регистриран на: 04 юни 2014 15:02
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот Lovech2000 » 19 окт 2015 16:10

kanar76 написа:
Lovech2000 написа:Момчета, да ви попитам, без да се заяждам - в момента в кой са акциите на клуба?
В някакво сдружение на феновете бяха последно, когато излезе една строителна фирма или бъркам?


Вече и ние не знаем. Уж, големи процент от акциите са във феновете, но е такова затъмнение,че и ние вече се объркахме. Нищо не излиза наяве, само някакви тайни срещи, след което нищо не се коментира. Явно чакат да минат изборите. Не очаквам нищо добро да се случи и след тях.. Ще ни се подхвърли някой мижав спонсор, колкото да се живурка.Така ще е и в Ботев и в Локомотив. София няма да допусне силни пловдивски отбори.


Остави ми ника настрана, както и бъзиците, които съм писал, но аз съм софиянец, че и "кореняк", както някои обичат да наблягат ... Та не, че София няма да допусне силни пловдивски отбори, не е до София-та. Просто всеки отбор си има "златен" момент, от който да се възползва. Лудогорец от Киро, вие имахте уникалната възможност - Цветан Василев, която се изпари няма да коментираме как и защо, Черно море бяха дръпнали в началото при Тим, ЦСКА при Божков и така. За Левски в момента се колебая - златна възможност ли е или голям проблем ... Не е въпрос на градове, а на цикличност. Личното ми мнение, че отбори като Левски, ЦСКА, Ботев ПД, Локо ПД, Славия, Локо СФ трябва винаги да ги има и ако просто съществуват, както вие се притеснявате, че ще се случи, би било трагедия...В тази посока ви стискам палци да си намерите стабилен спонсор и да бъдете претендент за топ 3 догодина.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот Plovdivskia Grand » 19 окт 2015 16:22

От момента в който тези сдруженци са "всьо и вся "в любимия ни "Ботев"Пловдив баланса на тима е- 4победи,4равни,11загуби,голова разлика 14-29 :oops: и предпоследно място в момента :idea: .Това са фактите,преценете сами тези "спецове"докъде са ни докарали.Без повече коментар.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот kanar76 » 19 окт 2015 16:26

Lovech2000 написа:
kanar76 написа:
Lovech2000 написа:Момчета, да ви попитам, без да се заяждам - в момента в кой са акциите на клуба?
В някакво сдружение на феновете бяха последно, когато излезе една строителна фирма или бъркам?


Вече и ние не знаем. Уж, големи процент от акциите са във феновете, но е такова затъмнение,че и ние вече се объркахме. Нищо не излиза наяве, само някакви тайни срещи, след което нищо не се коментира. Явно чакат да минат изборите. Не очаквам нищо добро да се случи и след тях.. Ще ни се подхвърли някой мижав спонсор, колкото да се живурка.Така ще е и в Ботев и в Локомотив. София няма да допусне силни пловдивски отбори.


Остави ми ника настрана, както и бъзиците, които съм писал, но аз съм софиянец, че и "кореняк", както някои обичат да наблягат ... Та не, че София няма да допусне силни пловдивски отбори, не е до София-та. Просто всеки отбор си има "златен" момент, от който да се възползва. Лудогорец от Киро, вие имахте уникалната възможност - Цветан Василев, която се изпари няма да коментираме как и защо, Черно море бяха дръпнали в началото при Тим, ЦСКА при Божков и така. Не е въпрос на градове, а на цикличност. Личното ми мнение, че отбори като Левски, ЦСКА, Ботев ПД, Локо ПД, Славия, Локо СФ трябва винаги да ги има и ако просто съществуват, както вие се притеснявате, че ще се случи, би било трагедия...


Давам ти още едно предизборно обещание на бизнесмен от Пловдив,/публикувано днес/ който в момента помага на Ботев. Ще го публикувам сега, само че ние сме се наслушали на лъжи. Това интервю се пуска за да се укротят малко страстите покрай слабите игри на отбора и да може феновете все още да не търсят сметка от отбор и ръководство. При нас феновете на Ботев в момента болката е не толкова отбора, а завършването на Колежа. Сапунисването започва така:

Владимир Кисьов: Ботев има осигурен сериозен бюджет за 2016 г., 24 часа в денонощието ще работя за завършването на стадиона
19 Октомври 2015 15:43

Заради огромния интерес от страна на феновете на Ботев отново разговаряме инж. Владимир Кисьов, съсобственик на фирма АСПИ ГРУП, за която стана ясно, че от началото на 2016 година ще спонсорира сериозно Ботев.

"През 2016 г. Ботев ще има бюджет, с който да се бори за челните места в класирането. Финансирането на клуба е осигурено. Бюджетът е сериозен. Аспи груп ще помага много на този велик клуб. Още няколко наши партньори ще се включат в спонсорирането на Ботев. Новото ръководство завари много тежко финансово състояние, с което трябва да се бори, за да бъде изчистено всичко до края на годината и от 2016 г. да тръгнем на чисто", заяви инж. Кисьов специално за читателите на PlovdivNews.

Той отказа да конкретизира точни суми, като подчерта, че това е редно да направи президентът на клуба Ангел Палийски.

Относно болната тема на всички- стадион "Христо Ботев" инж. Кисьов заяви: Всички работим усилено за възобновяване на строежа. Стадионът ще бъде бижуто на целия град, на който ще се играят много големи мачове. Работим и до Нова година ще имаме точен резултат за финансирането и започването на работа по стадиона.

"Аз декларирам, че ще направя всичко, ще работя денонощно- 24 часа, за да започнем работа по стадиона. След като финансирането на отбора е осигурено, сега основната ни задача е да довършим това бижу", категоричен е инж. Кисьов.

"Това, което се случи в събота с феновете на Ботев е недопустимо. Трябва някой да поеме отговорност, за това, че бяха бити невинни хора, сред които жени и деца. Трябва да се задействат всички институции, за да спрат издевателствата срещу феновете на най- стария български клуб", заяви инж. Кисьов.

Относно това, кога ще бъде видян на трибуните в Коматево, той каза, че това ще стане след изборите, за да не бъде изтълкувана погрешно появата му. Както е известно инж. Кисьов е кандидат за общински съветник от листата на "Съюз за Пловдив".

Попитахме инж. Кисьов и за това как ще убеди феновете, че обещанията не са предизборен PR. На този въпрос той заяви: Аз съм човек, който даде ли дума- никога не се отмята. Това го знаят всички мои многобройни партньори, смятам, че ще дойде време, когато ще заслужа и уважението на великата публика на Ботев.
Последна промяна от kanar76 на 19 окт 2015 16:29, променено общо 1 път.

Lovech2000
Мнения: 187
Регистриран на: 04 юни 2014 15:02
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот Lovech2000 » 19 окт 2015 16:28

Аз не споря. Просто изразявам мнението си.
Този звучи доста като Касев на Локо СФ. :)
Като гугълнах "Съюз за Пловдив" ми стана още по-ясно.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот kanar76 » 19 окт 2015 16:33

Lovech2000 написа:Аз не споря. Просто изразявам мнението си.
Този звучи доста като Касев на Локо СФ. :)
Като гугълнах "Съюз за Пловдив" ми стана още по-ясно.


Абсолютно. Лошото е че народа се връзва. и чака ли.. чака. За съжаление.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот action66 » 19 окт 2015 16:39

LOKOMAN написа:Kолега, не че ми е работа ама сте забравили един въпрос.:

Има ли умствен капацитет лицето Г. Марков - т.н. Ренде да заема ръководен пост в каквато и да е сфера от спорта и икономиката.

Тоя в Локо СФ беше солташак на Гигов, ама никакъв *** не става от него, така че с какъв акъл го взехте в Ботев не ми е ясно.


Не беше ли едно време откритие на "Ботев"?Май от Гоце Делчев го бяха взели.Така че е нещо като клубна легенда.Виж,че все надъхващо се изказва за предстоящите мачове.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот action66 » 19 окт 2015 16:45

urkoto написа:Голям кеф ще му е на Уреца Ботевъ като изпадне тая година. Каквото и да правите няма как да се спасите от тази орисия, след това следва фалит и ново митарстване по села и паланки.


Няма да изпада никой от утвърдените имена.Пак ще стане като волейболна смяна.Влизат двама и пак излизат същите двама."Монтана" бавно и сигурно ще се закотвят.Издържаха малко по-дълго от "Марек" далеч от последните две места ,но пътя им е предначертан.Не виждам кой отбор скоро от доллните дивизии ще наруши тази традиция за "влизам-разцъквам-излизам"???!!!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3803
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот loko1 » 19 окт 2015 16:55

Plovdivskia Grand написа:Най-сериозен и актуален е въпрос №1 :idea: .


Гигов и кръг около Гриша Ганчев? Марков начело не знам, кой друг би го държал.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот stefani » 19 окт 2015 18:25

Защо наистина 6 месеца лъжете феновете бе :?: ОСТАВКА :!:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот DLA » 19 окт 2015 19:53

Каквото и да се обявява и коментира, собственикът на Ботев Пд още е и за в бъдеще ще бъде Цветан Василев, което е добра новина за нас, феновете на отбора. Именно затова са и провокациите от страна на федерацията и отборите, които са в орбитата на ДПС, включително и последните простотии от събота. Истината е, че в момента властимащите не позволяват на сериозни инвеститори да развиват проекта Ботев, защото е лична мисия на банкера и прогреса ще се разглежда като своеобразна реабилитация на Василев пред обществото. Тази ненавист на силните на деня се усилва и след последните скандални разкрития на Цветан Василев. Сега е труден момент за отбора, защото е труден момент и за неговия собственик, но ще дойдат и по-хубави времена. Ние феновете трябва да разберем едно – в момента отбора , като част от империята на Василев е под страхотен натиск от всички институции, включително и правителството, но както винаги сме казвали, това ни прави по-силни. Трябва да останем единни и обединени. Няма какво да се лъжем, в момента отборът е въвлечен в лична и институционална война, а всеки може да реши коя страна да заеме, за мен лично изборът е лесен, защото: ИЗБОРЪТ Е САМО ЕДИН И ТОЙ Е ЖЪЛТО-ЧЕРНИЯ ТИМ!!!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта