Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот bulgaro » 19 окт 2015 19:59

kanar76 написа:
urkoto написа:Голям кеф ще му е на Уреца Ботевъ като изпадне тая година. Каквото и да правите няма как да се спасите от тази орисия, след това следва фалит и ново митарстване по села и паланки.


Голям кеф ще му е на Уреца, ако го поеме дълбоко в Гъзеца! :o :o :o


:lol: :lol: :lol:
Ейй, тук вече, ти се сноши брутално с биологичния му родител от женски пол :mrgreen:
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот Plovdivskia Grand » 19 окт 2015 21:56

Много некадърници се"облажиха"от щедростта на Ц.Василев,все още някои от тези"кърлежи" са в "ръководството " :idea: .

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот ehh » 19 окт 2015 22:32

Джони, къде си бе, густо майна?? Що не пишеш в наболели теми за Ботев, а отваряш лайняна след лайняна тема срещу Левски. Ах, такива тролове като теб, как са за гонене от тоя форум не е истина.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
bach levskarina
Мнения: 52
Регистриран на: 15 юли 2013 13:14
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот bach levskarina » 19 окт 2015 23:01

tinko написа:Няколко въпроса към ръководството на Ботев:

1. Защо вече 6 месеца лъжете феновете с обещания за нов собственик и безброй насрочвани и не състояли се Общи събрания?
2. Кой е отговорен за привличането на Шиляк за треньор?
3.Кой е отговорен за подписването на двугодишен договор с Чибамба?
4. Кой реши, че Генов е добър футболист и заслужава да играе в Ботев?
5. Защо бе привлечен Галев за вратар след като всички знаят, че има хронична контузия?
6. Защо за Пепо Пенчев не се взеха играчи а за Шиляк се намериха?
7. Защо отбора на Ботев играе слабо и без мотивация дори и срещу Локо Пд?
8. Защо всеки се крие и не поема отговорност за отчайващото представяне на отбора?
9. Какво работят служители като Караславов и Белия в Ботев?
10. Какъв е г-н Палийски в Ботев? Той ли е президент или Георги Марков?
11. Мислите ли,че феновете ще ви изтраят още дълго време само с обещания и лъжи, и не поемане на отговорност?
12. Има ли сред вас поне един мъж да излезе и да каже истината?

Господа ръководители на Ботев Пловдив, търпението ни вече се изчерпва от неадекватните Ви решения и реакции. Съвсем скоро ще ви бъде потърсена отговорност за всичко което се случва в отбора, за постоянните лъжи във връзка с довършването на стадиона и куп други обещания.. Денят наближава. Бъдете сигурни!

Мача с Пирин ще си го гледате само Вие тъй нареченото ръководството.

Ще ти отговоря аз за неща които знам ,но не ме питаи откъде знам това или онова,защото не мога да разкрия кой съм,откъде знам за тов или онова.Това дали ще ми повярваш е твой избор. Така-по първият въпрос -собственик на Ботев е този който е шеф на Палийски.Жокер:Д.П. Въпрос втори-Шиляк дойде в Ботев със съдействието на менижера Милен Георгиев,в комбина с Георги Марков. Въпрос трети-Попитайте Георги Марков и Йотков.Както и отношенията на Марков и менижера Маес.Въпрос четвърти-вездесъщият Георги Марков.Въпрос пети-виж отговори три и четири.Въпрос шести-Защото по негово време нямяше спортен директор,а сега има-Георги Марков.Въпрос седми-защото по време на тренировките не се отиграва нито една футболна ситуация,а се трнира бягане и квадрати.Защото играчите не играят за отбора,а за себе си и не на последно място това са реалните възможности на играчите с две,три изключения.Въпрос осми- Защото в клубът няма футболни хора.Въпрос девети-Караславов не е лошо момче и върши своята работа за това за което е назначен.Белият е страшно критично и смехотворно недоразумение.Въпрос десети-виж отговор едно.Да той е президент на отбора,но...Д.П.....И!Въпрос единадесети-не ,не мислия ,че ще ги траят феновете много.Въпрос дванадесети-не.Няма да излезе никой и нищо няма да каже ,защото както казах няма футболни хора в отбора.Освен Георги Марков,но той е такава мивка и мисли само за себе си.Надявам се да си доволен от отговорите,а от тяхната същност -не знам. И за последно-Ботев ще тръгне нагоре когато се освободи от следните недоразумения(Белия,Георги Марков,Палийски,Йотков,Даниел Генов,Чибамба,Орлин Старокин,Кифуети),а останалите футболисти заиграят за отбора и феновете,а не за себе си.

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот nib » 20 окт 2015 00:50

Отговор на лаик. И да разкриеш кой си все тая. Всъщност никой не си.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 окт 2015 05:44

DLA написа:Каквото и да се обявява и коментира, собственикът на Ботев Пд още е и за в бъдеще ще бъде Цветан Василев, което е добра новина за нас, феновете на отбора. Именно затова са и провокациите от страна на федерацията и отборите, които са в орбитата на ДПС, включително и последните простотии от събота. Истината е, че в момента властимащите не позволяват на сериозни инвеститори да развиват проекта Ботев, защото е лична мисия на банкера и прогреса ще се разглежда като своеобразна реабилитация на Василев пред обществото. Тази ненавист на силните на деня се усилва и след последните скандални разкрития на Цветан Василев. Сега е труден момент за отбора, защото е труден момент и за неговия собственик, но ще дойдат и по-хубави времена. Ние феновете трябва да разберем едно – в момента отбора , като част от империята на Василев е под страхотен натиск от всички институции, включително и правителството, но както винаги сме казвали, това ни прави по-силни. Трябва да останем единни и обединени. Няма какво да се лъжем, в момента отборът е въвлечен в лична и институционална война, а всеки може да реши коя страна да заеме, за мен лично изборът е лесен, защото: ИЗБОРЪТ Е САМО ЕДИН И ТОЙ Е ЖЪЛТО-ЧЕРНИЯ ТИМ!!!

Според очевидец на срещата в Белград банкера е казал.Да ми оставят Инфраструктура и Ботев Пловдив.Останалото да го вземат.Всичко е на личностна основа и опасност от разширение на влиянието.Вижте съдбата на БТК,Петрол,южен поток,АЕЦ Белене......Въпросите към ръководството са актуални.Точка 1 е най-важна.Активите са повече от пасивите на Ботев,но поради една или друга причина никой не ще да инвестира заради висше влияние.След изборите,макар и кметски, нещо може да се промени.

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Въпроси към ръководството на Ботев Пловдив

Мнениеот DLA » 20 окт 2015 18:18

bach levskarina написа:
tinko написа:Няколко въпроса към ръководството на Ботев:

1. Защо вече 6 месеца лъжете феновете с обещания за нов собственик и безброй насрочвани и не състояли се Общи събрания?
2. Кой е отговорен за привличането на Шиляк за треньор?
3.Кой е отговорен за подписването на двугодишен договор с Чибамба?
4. Кой реши, че Генов е добър футболист и заслужава да играе в Ботев?
5. Защо бе привлечен Галев за вратар след като всички знаят, че има хронична контузия?
6. Защо за Пепо Пенчев не се взеха играчи а за Шиляк се намериха?
7. Защо отбора на Ботев играе слабо и без мотивация дори и срещу Локо Пд?
8. Защо всеки се крие и не поема отговорност за отчайващото представяне на отбора?
9. Какво работят служители като Караславов и Белия в Ботев?
10. Какъв е г-н Палийски в Ботев? Той ли е президент или Георги Марков?
11. Мислите ли,че феновете ще ви изтраят още дълго време само с обещания и лъжи, и не поемане на отговорност?
12. Има ли сред вас поне един мъж да излезе и да каже истината?

Господа ръководители на Ботев Пловдив, търпението ни вече се изчерпва от неадекватните Ви решения и реакции. Съвсем скоро ще ви бъде потърсена отговорност за всичко което се случва в отбора, за постоянните лъжи във връзка с довършването на стадиона и куп други обещания.. Денят наближава. Бъдете сигурни!

Мача с Пирин ще си го гледате само Вие тъй нареченото ръководството.

Ще ти отговоря аз за неща които знам ,но не ме питаи откъде знам това или онова,защото не мога да разкрия кой съм,откъде знам за тов или онова.Това дали ще ми повярваш е твой избор. Така-по първият въпрос -собственик на Ботев е този който е шеф на Палийски.Жокер:Д.П. Въпрос втори-Шиляк дойде в Ботев със съдействието на менижера Милен Георгиев,в комбина с Георги Марков. Въпрос трети-Попитайте Георги Марков и Йотков.Както и отношенията на Марков и менижера Маес.Въпрос четвърти-вездесъщият Георги Марков.Въпрос пети-виж отговори три и четири.Въпрос шести-Защото по негово време нямяше спортен директор,а сега има-Георги Марков.Въпрос седми-защото по време на тренировките не се отиграва нито една футболна ситуация,а се трнира бягане и квадрати.Защото играчите не играят за отбора,а за себе си и не на последно място това са реалните възможности на играчите с две,три изключения.Въпрос осми- Защото в клубът няма футболни хора.Въпрос девети-Караславов не е лошо момче и върши своята работа за това за което е назначен.Белият е страшно критично и смехотворно недоразумение.Въпрос десети-виж отговор едно.Да той е президент на отбора,но...Д.П.....И!Въпрос единадесети-не ,не мислия ,че ще ги траят феновете много.Въпрос дванадесети-не.Няма да излезе никой и нищо няма да каже ,защото както казах няма футболни хора в отбора.Освен Георги Марков,но той е такава мивка и мисли само за себе си.Надявам се да си доволен от отговорите,а от тяхната същност -не знам. И за последно-Ботев ще тръгне нагоре когато се освободи от следните недоразумения(Белия,Георги Марков,Палийски,Йотков,Даниел Генов,Чибамба,Орлин Старокин,Кифуети),а останалите футболисти заиграят за отбора и феновете,а не за себе си.



Твоят отговор е в стил: гузен негонен бяга, или къде го чукаш, къде се пука.
Въпросът не е зададен към теб, а към ръководителите в Ботев Пд, или с други думи: никой не иска мнението ти.
Ние, феновете на другите отбори напълно разбираме притеснението Ви, че реален собственик на Леевски Сф е Делян Пеевски. Този факт е потвърден и от Тодор Батков, и от Цветан Василев, и от фирмите, които станаха Ваши спонсори. В момента именно влиянието на кръга Пеевски създава най-големите проблеми и спънки пред Ботев Пд и неговото нормално развитие и съществуване.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта