Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и полиция

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

karabadabul
Мнения: 242
Регистриран на: 04 юни 2010 12:43
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот karabadabul » 19 окт 2015 14:12

OT18 написа:
Залата си е ОК и имаше нужда от такава. Едното не трябва да е за сметка на другото. Пловдив като един от градовете дал едни от най-големите спортисти в България заслужава качествена спортна база. Пари винаги ще се намерят при добро желание и упорство от местните власти.


Верно ли има трезвомислещ човек в тоя град дето да харесва тази зала с колоните. Това си е жива панаирна палата с колони по средата, каквито няма НИКЪДЕ по света при зала строена с такъв размер последните 60 години! Идеята на колоните бе, че цената с тях на залата излизаше 10-12 милиона, а за да се махнели щяло да излезе двойно. Накрая залата излезе над 50 милиона и пак с колоните майна, че и намален капацитет от предварително обявения.

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот LokoMaina » 19 окт 2015 14:18

kanar76 написа:
LokoMaina написа:
kanar76 написа:
LokoMaina написа:Утре ако вляза в управата на Локомотив първото нещо което ще направя е да се свържа с това на неградските с искане да подпишем съглашение на всяко дерби оттук до края на света домакините да отпускат по 2000 билета за гостите. Ама няма тоя стадион е малък, а пък оня даже не е и стадион...
Две хиляди фена от гостите имат право да гледат любимия си отбор!!!

Ама аджисанските туземци няма да се съгласят, мдаа, сигурен съм!

И в такъв случай закривай темата, защото те са от онова гадно, мръсно племе, което иска само на него да му е добре, другите да го духат...


"LokoLaina" взе много да миришеш.


Абе, пич, не дрънкай глупости, а кажи точно и ясно кое от предния ми пост не ти харесва, та да се разберем като хората. Щото иначе просто си се заяждаме.


Ти сериозно ли го казваш? Ами вземи прочети какво си писал.


Аз много добре знам какво съм написал, пич. То е за теб и за такива като теб, защото с цялото си поведение ти и другите от ажисанското малцинство и от неградската част на любимия ми град, наречено фенове на БотяфЪ държите да покажете, че всичко което е позволено вам е запретено за феновете на Локо.
Таааа, чети добре. И знай: ние, българите имаме една поговорка: Каквото повикало, такова се обадило.
И/а когато разбереш смисъла й, ще се въздигнеш малко /надявам се, но дълбоко се съмнявам/ и ще спреш да ми/си задаваш въпроса какво/и защо съм бил написал!
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!


Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 окт 2015 14:23

Верно, яко сме им бръкнали в мангалското самочувствие на буферите, щом се отказват от корените си. Всички в България знаят кои са циганите, а манго взел да сочи с пръст и да си измисля отбори по махалите на неговите събратя-цигани.
Ставате смешни и жалки, буфери. Всеки ви знае като ЦИГАНИ!

Потребителски аватар
wannabe
Мнения: 2984
Регистриран на: 04 яну 2012 20:07
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот wannabe » 19 окт 2015 14:37

Жълто-черен Пловдив написа:Верно, яко сме им бръкнали в мангалското самочувствие на буферите, щом се отказват от корените си. Всички в България знаят кои са циганите, а манго взел да сочи с пръст и да си измисля отбори по махалите на неговите събратя-цигани.
Ставате смешни и жалки, буфери. Всеки ви знае като ЦИГАНИ!

:lol: Изображение :lol: Цял град се радва в събота, само 2 махали плакаха Изображение
88 години СЛАВА
slash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник ;)
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОН :cry:

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 окт 2015 14:45

wannabe написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Верно, яко сме им бръкнали в мангалското самочувствие на буферите, щом се отказват от корените си. Всички в България знаят кои са циганите, а манго взел да сочи с пръст и да си измисля отбори по махалите на неговите събратя-цигани.
Ставате смешни и жалки, буфери. Всеки ви знае като ЦИГАНИ!

:lol: Изображение :lol: Цял град се радва в събота, само 2 махали плакаха Изображение


ЗНАМ, НЯМАЛИ СА ТОК ДА ГЛЕДАТ ОТБОРА СИ КАК БИЕ СЛЕД 6 ГОДИНИ ЖЪЛТО ИГО.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот Plovdivskia Grand » 19 окт 2015 14:51

Тази "сентенция"беше след мача завършил 3-2 с два гола на Видолов :idea: .

Потребителски аватар
wannabe
Мнения: 2984
Регистриран на: 04 яну 2012 20:07
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот wannabe » 19 окт 2015 14:52

Жълто-черен Пловдив написа:
wannabe написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Верно, яко сме им бръкнали в мангалското самочувствие на буферите, щом се отказват от корените си. Всички в България знаят кои са циганите, а манго взел да сочи с пръст и да си измисля отбори по махалите на неговите събратя-цигани.
Ставате смешни и жалки, буфери. Всеки ви знае като ЦИГАНИ!

:lol: Изображение :lol: Цял град се радва в събота, само 2 махали плакаха Изображение


ЗНАМ, НЯМАЛИ СА ТОК ДА ГЛЕДАТ ОТБОРА СИ КАК БИЕ СЛЕД 6 ГОДИНИ ЖЪЛТО ИГО.

Ток, айде не мерси! После ще има статия, човешки живот... за една жица Изображение :mrgreen:
88 години СЛАВА
slash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник ;)
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОН :cry:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2015 14:54

Ей, жълтите, що създавате провокациЙ? :evil:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]



Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта