Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и полиция

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот kanar76 » 19 окт 2015 16:41

LokoMaina написа:
kanar76 написа:
LokoMaina написа:
kanar76 написа:
LokoMaina написа:Утре ако вляза в управата на Локомотив първото нещо което ще направя е да се свържа с това на неградските с искане да подпишем съглашение на всяко дерби оттук до края на света домакините да отпускат по 2000 билета за гостите. Ама няма тоя стадион е малък, а пък оня даже не е и стадион...
Две хиляди фена от гостите имат право да гледат любимия си отбор!!!

Ама аджисанските туземци няма да се съгласят, мдаа, сигурен съм!

И в такъв случай закривай темата, защото те са от онова гадно, мръсно племе, което иска само на него да му е добре, другите да го духат...


"LokoLaina" взе много да миришеш.


Абе, пич, не дрънкай глупости, а кажи точно и ясно кое от предния ми пост не ти харесва, та да се разберем като хората. Щото иначе просто си се заяждаме.


Ти сериозно ли го казваш? Ами вземи прочети какво си писал.


Аз много добре знам какво съм написал, пич. То е за теб и за такива като теб, защото с цялото си поведение ти и другите от ажисанското малцинство и от неградската част на любимия ми град, наречено фенове на БотяфЪ държите да покажете, че всичко което е позволено вам е запретено за феновете на Локо.
Таааа, чети добре. И знай: ние, българите имаме една поговорка: Каквото повикало, такова се обадило.
И/а когато разбереш смисъла й, ще се въздигнеш малко /надявам се, но дълбоко се съмнявам/ и ще спреш да ми/си задаваш въпроса какво/и защо съм бил написал!


Много интересно, поклонник на Зеки Байрям, Гюлле Топал и Левент Нафизуглу да ми цитира български поговорки. Браво започнало е интегрирането на ромите в България. Браво! Сега ако се научите и редовно да се къпете направо сте за похвала. Вонееш манго,та се не траеш.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот Thurman Murman » 19 окт 2015 23:43

child in time написа:А теб кой те излъга че не съм Пловдивчанин ???


Лилав, а Ерол от ДПС също ли е пловдивчанин???

Изображение

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 окт 2015 05:57

Първо потниците решиха че 500 билета трябва да бъдат отпуснати,защото жАлтите им отпускали 4000.Само че капацитета на базата е под 4000,а гостуващата клетка не може да събере повече от 400.Капацитета на Свлачището за домакините е 6800,но гостуващата клетка е за 2000.Как няма ограничение за столичните отбори могат да ви отговорят само тези които никога няма да сложат ризи.Отделно всеки билет трябваше да се закупи часове преди дербито и то с пропуски.Домакините нагнетиха обстановката дни преди срещата и това не им е изолиран случай.Помним наводняването на нивата.Ексцесиите станаха вследствие на една бомбичка към полицейска кола.Това озвери униформените които не се спираха да налагат невинни.Заради няколко хулигана не може да си позволяваш подобни действия.Всяка агитка има подобни проблеми, а родната милиция отново се изложи.Тези високобюджетни служители много добре познават източниците на проблемите,но си траят.На 8 място сме по полицай на глава от населението,но престъпниците се разхождат по улиците.Господа критикуващи 7 въпроса на Ботев,вие да не сте ангели.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 окт 2015 06:07

LokoMaina написа:
kanar76 написа:
LokoMaina написа:
kanar76 написа:
LokoMaina написа:Утре ако вляза в управата на Локомотив първото нещо което ще направя е да се свържа с това на неградските с искане да подпишем съглашение на всяко дерби оттук до края на света домакините да отпускат по 2000 билета за гостите. Ама няма тоя стадион е малък, а пък оня даже не е и стадион...
Две хиляди фена от гостите имат право да гледат любимия си отбор!!!

Ама аджисанските туземци няма да се съгласят, мдаа, сигурен съм!

И в такъв случай закривай темата, защото те са от онова гадно, мръсно племе, което иска само на него да му е добре, другите да го духат...


"LokoLaina" взе много да миришеш.


Абе, пич, не дрънкай глупости, а кажи точно и ясно кое от предния ми пост не ти харесва, та да се разберем като хората. Щото иначе просто си се заяждаме.


Ти сериозно ли го казваш? Ами вземи прочети какво си писал.

Ти малоумен ли си или падна вчера с парашут във Пловдив.Аджисана е ваша крепост и не случайно там е създаден новият ви баща.Всеки пловдивчанин знае от кой отбора са циганите ,турците и арменците.Имаше случай преди години когато ти си бил във влажният поглед на майка си.Едно арменче от Ереван в Спартак ви вкара гол и беше заклеймен от арменската общност.В прав текст в клуб Ереван на Отец Паисий му казаха това повече да не се повтаря,защото всички арменци ще го намразят.Точно вие ,които навсякъде ви посрещат с цигани,не се занимавайте с такива обиди към нас.Или че сме селяни.Селският беше ваш фен,забрави ли и само вие черешопроизводители го боготворяхте.
Аз много добре знам какво съм написал, пич. То е за теб и за такива като теб, защото с цялото си поведение ти и другите от ажисанското малцинство и от неградската част на любимия ми град, наречено фенове на БотяфЪ държите да покажете, че всичко което е позволено вам е запретено за феновете на Локо.
Таааа, чети добре. И знай: ние, българите имаме една поговорка: Каквото повикало, такова се обадило.
И/а когато разбереш смисъла й, ще се въздигнеш малко /надявам се, но дълбоко се съмнявам/ и ще спреш да ми/си задаваш въпроса какво/и защо съм бил написал!

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот child in time » 20 окт 2015 16:07

Thurman Murman написа:
child in time написа:А теб кой те излъга че не съм Пловдивчанин ???


Лилав, а Ерол от ДПС също ли е пловдивчанин???

Изображение

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI[/youtube]
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ръководството на Ботев зададе 7 въпроса на Локо Пд и пол

Мнениеот Thurman Murman » 20 окт 2015 16:10

ВанчУ Цайса... Лилав(в пряк и преносен смисъм), аз дали съм прост не знам, ама ти така и не ми отговори на въпроса - Кандидатът на ДПС Ерол, който е и от Бригада Столип... тоест "Пловдив", също ли е истинска майна?


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта