Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Къде сте фенове на Ботев?

Мнениеот slash1912 » 23 окт 2015 18:31

Автора на темата специално си е направил втора (или трета) регистрация,за да спами.СлОчаЕност?Не мислА!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

naskostaf
Мнения: 94
Регистриран на: 28 сеп 2009 17:37
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч

Мнениеот naskostaf » 23 окт 2015 18:39

Не съм привърженик на треньорските смени, дори напротив- още от времето когато сменихме Феро без видима нужда. Но в мен се пораждат редица въпроси:
- как така пада стремоглаво формата на почти всички играчи,
-не се ли вижда, пълната липса на игра в дефанзивен план на тъмните момчета,
- защо е игнориран Варела,
- защо не използваме друия си младежки национал, при меко казано слабата играт на Пламен Николов от 7-8 мача,
- защо днес излизаме с рисково контузен играч,
- защо в домакински мач с последния, нямаме втори нападател в групата,
- какво става с Серкан, Айтов, Казаков, Милев и останалите с договори, и т.н., редно е ръководството да гласува доверие на треньорския екип, но и трябва да се задават подобни въпроси. За мен лично, варианта бойкот не съществува. Ако го има , треньора да пусне резерви / за да покаже че е разбрал за това/, не може всички да бойкотират, а като бойкотират , заначи че няма как да са по слаби резервите. Не бива да се намесваме в спортно-техническите неща, само си мисля.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 23 окт 2015 19:46

Шиле и този, който те доведе, ходете си с добро!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Мнениеот slash1912 » 23 окт 2015 20:34

Шилето да си взима Чибамбата под ръка и заедно с Молива,Рендето и Белия да палят с двеста от Пловдив :arrow:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч

Мнениеот Red_Neck » 23 окт 2015 20:52

Red_Neck написа:Пирин все още нямат победа, а и двата отбора са изключително ялови в атака.
Очаквам зелен бетон и около 30 центрирания на Ботев ;)
0:0 изглежда най-резонно, но все пак мисля, че Ботев ще бие с едно на мъка.


Много мъка, бе братче .... голям зор ;)

Маркос да се маха от Пирин и да окача калеврите - само порти труда на момчетата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч

Мнениеот slash1912 » 23 окт 2015 21:51

Red_Neck написа:
Red_Neck написа:Пирин все още нямат победа, а и двата отбора са изключително ялови в атака.
Очаквам зелен бетон и около 30 центрирания на Ботев ;)
0:0 изглежда най-резонно, но все пак мисля, че Ботев ще бие с едно на мъка.


Много мъка, бе братче .... голям зор ;)

Маркос да се маха от Пирин и да окача калеврите - само порти труда на момчетата.

Дай ми няколко прогнози на лични,ако обичаш :P
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Мнениеот DLA » 24 окт 2015 08:46

Това беше най-безумният мач на Ботев Пд, може би след онази пародия в София преди години, когато играхме с екипи на Рома. След този хаос на терена и на резервната скамейка , най-логичният въпрос е: има ли пилот в самолета?

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Мнениеот bulgaro » 24 окт 2015 17:17

Жълто-черен Пловдив написа:Шиле и този, който те доведе, ходете си с добро!


slash1912 написа:Шилето да си взима Чибамбата под ръка и заедно с Молива,Рендето и Белия да палят с двеста от Пловдив :arrow:


Смешници :!:

DLA написа:Това беше най-безумният мач на Ботев Пд, може би след онази пародия в София преди години, когато играхме с екипи на Рома. След този хаос на терена и на резервната скамейка , най-логичният въпрос е: има ли пилот в самолета?


Къде видя хаос на терена, та чак и на резервната скамейка?
Пирин дойде да брани нулево реми, с 9 - 10 човека в защита, а ние както добре знаем, срещу сгъстени защити играем трудно. Още повече с човек по-малко след престъпното изпълнение на Васев. Важното е, че победихме,
И да, има пилот в самолета, но ти, ако смяташ, че сме на автопилот, слагай парашута и скачай да се спасяваш.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Мнениеот sirakov77 » 24 окт 2015 17:25

Проблемите на отбора не са от вчера, не са и от назначаването на Шиляк, проблемите на отбора започнаха да се виждат още от миналият шампионат, веднага след влизането ни в първата шестица!!! След като не направихме никаква селекция през паузата и след това закъсняла такава от свободни агенти, не съм и очаквал да сме кой знае какъв фактор през този шампионат, но чак такова трагично представяне не съм очаквал! Имаме добри футболисти като единици, но нещо куца, има нещо гнило. Не може да изглеждаме като разграден двор у дома срещу трагичните Пирин, защитата ни не е нова, играят доста дълго заедно, просто е необяснимо за мен, този мач можеше да го загубим с разлика, а за гостуването на Славия не ми се мисли просто ако играем така. В последните ни мачове играем винаги с един нападател / при Шиляк аз не помня мач с двама нападатели, поправете ме ако греша / дори и в домакинствата, а се виждаше че Алекс се чувства много по-добре когато не е сам на върха на атаката / визирам партньорството му с Чунчуков /. Дали ще доживеем да видим Алекс и Митко Алексиев в един мач на терена, просто ей така, за разнообразие да речем!!! ;) Дъвчем една и съща схема на игра всеки мач и срещу всеки противник, това и по времето на Пенчев и сега, последните ми спомени когато отборът сменяше схемата на игра дори и в движение по време на мача в зависимост от резултата са от времето на Вуцов, сега я сменяме когато останем с 10 човека на терена, започна да се случва доста често !!! :( Толкова еднотипна и на моменти откровено груба игра на отборът аз не помня от много време на сам, каква е причината можем само да гадаем! По всичко личи, че дори да не бъде уволнен Шиляк то договорът му няма да бъде продължен и изтича в края на годината, а от там на къде? Пак ще търсим треньор през зимната пауза, ще дойде новият "спасител", той пък ще прави селекция първите 5 кръга на пролет отново от бабереци и така до безкрай ли? :evil: Колко треньора още трябва да сменим............? Аз светлина в тунела не виждам, а по принцип съм оптимист! :mrgreen: Ако това са възможностите на отбора да си кажем добре, толкова можем, толкова играем, но аз поне в този отбор виждам един добър потенциал, който странно защо не може да бъде разгърнат! Честно да си кажа гледам всеки мач със свито сърце и без никаква надежда и това от доста време на сам, като гледам не съм май само аз така, публиката се отдръпна и дори базата не можем да напълним.......! Много въпроси има за решаване, а лошото е че не виждам кой ще ги решава.......... дано да греша!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пд - Пирин Бл / 23.10.15 / 15:00ч 1:0 FT

Мнениеот ZinedineZidane » 24 окт 2015 19:15

Потресаващ мач... Нямам друг коментар. Аз такъв срам не съм брал отдавна на собствения ни терен...
Който не успя да дойде е късметлия.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта