Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот ralka_levskarka » 29 сеп 2015 09:07

baltimoreravens написа:Да,да ви е честито,радвайте се,да ви е сладко,ама след тоя мач тази вечер,в другите три кръга трудно май ще измъкнете точка?Бая сте се наточили като играете срещу Ботевъ,май бая сте ни взели на сериозно и само уважения за това :) :) ;)

Може да ни бъде трудно, ако сами си го направим такова, по- следващият кръг Лудогорец ни гостуват, който мач си мисля, че няма да загубим, след това идват на Герена - Черно море и Локо Пловдив.. Притесняват ме само Литекс.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Achtung_Juden » 29 сеп 2015 10:10

Cicero написа:Е, чак дузпа, едва ли. Но определено заслужена победа за сините. Държаха центъра безпроблемно и в 2/3 от мача си ни натикваха пред наказателното. За разлика от други срещи, този мач си го взеха абсолютно с игра и желание. Малко полежаха накрая, но това си е част от играта.


Ако за тебе това не е дузпа, то трябва да спреш да гледаш футбол. Ако това положение беше за вас направо не ми се мисли какъв рев щеше да е.
http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 82635B.jpg
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Cicero » 29 сеп 2015 10:43

Achtung_Juden написа:
Cicero написа:Е, чак дузпа, едва ли. Но определено заслужена победа за сините. Държаха центъра безпроблемно и в 2/3 от мача си ни натикваха пред наказателното. За разлика от други срещи, този мач си го взеха абсолютно с игра и желание. Малко полежаха накрая, но това си е част от играта.


Ако за тебе това не е дузпа, то трябва да спреш да гледаш футбол. Ако това положение беше за вас направо не ми се мисли какъв рев щеше да е.
http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 82635B.jpg

На снимката ако се оповаваш само, си е дузпа, спор няма. Но цялата ситуация като видиш няма как да я свириш!
Първо, нисичкия Бедоя (ако не бъркам) се навира в слабините на два пъти по високия Николов. Всеки, който поне веднъж е стъпвал на терен, знае какво следва.
Второ, Бедоя отигра положението много преди да падне и като видя, че Краев (ако не бъркам) не вкара, реши да търси дузпа.
За първи път от много години насам, Левски побеждава Ботев без съдията! Ако я беше свирил тази измислена дузпа, това пак нямаше да се случи!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Цецо Чука » 29 сеп 2015 11:03

Cicero написа:За първи път от много години насам, Левски побеждава Ботев без съдията!!


И без услугите на сини Поп Кръстювци начело на Ботев.
Щото аз не си спомням да съм имал някви особени претенции към съдиите по време на т.нар. им победи когато начело на Ботев бяха т.нар. треньори Мъди и Овчи...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Achtung_Juden » 29 сеп 2015 11:07

Cicero написа:
Achtung_Juden написа:
Cicero написа:Е, чак дузпа, едва ли. Но определено заслужена победа за сините. Държаха центъра безпроблемно и в 2/3 от мача си ни натикваха пред наказателното. За разлика от други срещи, този мач си го взеха абсолютно с игра и желание. Малко полежаха накрая, но това си е част от играта.


Ако за тебе това не е дузпа, то трябва да спреш да гледаш футбол. Ако това положение беше за вас направо не ми се мисли какъв рев щеше да е.
http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 82635B.jpg

На снимката ако се оповаваш само, си е дузпа, спор няма. Но цялата ситуация като видиш няма как да я свириш!
Първо, нисичкия Бедоя (ако не бъркам) се навира в слабините на два пъти по високия Николов. Всеки, който поне веднъж е стъпвал на терен, знае какво следва.
Второ, Бедоя отигра положението много преди да падне и като видя, че Краев (ако не бъркам) не вкара, реши да търси дузпа.
За първи път от много години насам, Левски побеждава Ботев без съдията! Ако я беше свирил тази измислена дузпа, това пак нямаше да се случи!


Добре, той го хваща с две ръце и го задържа, ама за тебе това не е нарушение. Това е свободна борба и фал няма. Просто се преориентирай към друг спорт.
Значи вие искате да ми кажете, че 15 поредни на Герена са били благодарение на съдии и "попкръстювци". Вие сериозно ли? :lol: :lol: Просто се радвайте, че паднахте само 0:1 и си мълчете.
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Cicero » 29 сеп 2015 11:11

Цецо Чука написа:И без услугите на сини Поп Кръстювци начело на Ботев.
Щото аз не си спомням да съм имал някви особени претенции към съдиите по време на т.нар. им победи когато начело на Ботев бяха т.нар. треньори Мъди и Овчи...

И ти си прав. Вчера, Левски ни би така, че да заслужи уважението за победата!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Cicero » 29 сеп 2015 11:17

Achtung_Juden написа:Добре, той го хваща с две ръце и го задържа, ама за тебе това не е нарушение. Това е свободна борба и фал няма. Просто се преориентирай към друг спорт.
Значи вие искате да ми кажете, че 15 поредни на Герена са били благодарение на съдии и "попкръстювци". Вие сериозно ли? :lol: :lol: Просто се радвайте, че паднахте само 0:1 и си мълчете.

Ще ти го обясня, като за жена, че явно никога не си влизал в единоборство: Накарай детето ти, да се засили и да се бутне в теб, да видим, какво ще направиш ти с ръцете си, за да останеш на крака!
Не Николов отиде до нисичкия (послено това Бедоя ли е) да го гушка, а синия нападател се навря в слабините на Пламен! Това ако е дузпа, здраве му кажи.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Цецо Чука » 29 сеп 2015 11:18

Achtung_Juden написа:Значи вие искате да ми кажете, че 15 поредни на Герена са били благодарение на съдии и "попкръстювци".

Не. При резултати от порядъка на 6-0 и 5-0 такова твърдение би било смешно.
Не всички победи в Подуене са ви подарени. Просто част от тях. Значителна част.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Achtung_Juden » 29 сеп 2015 11:19

Искаш да кажеш, че Бедоя се наврял в ръцете на Пламен Николов, а той го задържа за да не падне? Ти или си луд, или грам си нямаш понятие от футбол. Надявам се да е второто.
С тия изказвания за съдии и предатели страшно много приличате на чорбарите, при които всичко негативно за отбора им се обяснява с външни сили и октоподи.
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски Сф - Ботев Пд / 28.09.15 / 20:00ч

Мнениеот Цецо Чука » 29 сеп 2015 11:30

Achtung_Juden написа:С тия изказвания за съдии и предатели страшно много приличате на чорбарите, при които всичко негативно за отбора им се обяснява с външни сили и октоподи.


Не знам на кого приличаме или не,просто цитираме ФАКТИ!А те са:всичките ви победи по времето на Мъди и Овчи бяха ПОДАРЕНИ И НЕЗАСЛУЖЕНИ!!!

Какво има толко трудно за разбиране тука?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта