'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот DarkPsy » 15 сеп 2015 20:38

Red_Neck написа:ПП: Съжалявам, че "чорбарче" пуска темата, но от обяд чакам някой да се сети и просто не издържах :)


Няколко зелени човечета и техните раирани любовници направиха всичко възможно да изгонят 90% от ботевистите в този форум. Така че...Ние където трябва си коментираме. Не и в тази КЛОАКА!


Жив и здрав бате Петьо. Уникален човек, изключително забавен и незабравим футболист.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 сеп 2015 22:00

DarkPsy написа:...Няколко зелени човечета и техните раирани любовници направиха всичко възможно да изгонят 90% от ботевистите в този форум. Така че...Ние където трябва си коментираме. Не и в тази КЛОАКА!...

Не ви е за сефте да бойкотирате този форум като аслани, след което сте се връщали отново тук като посрани, защото там "където трябва" си коментирате една маршрутка хора, барабар с близките ви роднини и котките от Коматево... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
bnborisov1
Мнения: 119
Регистриран на: 11 мар 2015 09:47
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот bnborisov1 » 15 сеп 2015 22:20

Captain Stottlemeyer написа:
DarkPsy написа:...Няколко зелени човечета и техните раирани любовници направиха всичко възможно да изгонят 90% от ботевистите в този форум. Така че...Ние където трябва си коментираме. Не и в тази КЛОАКА!...

Не ви е за сефте да бойкотирате този форум като аслани, след което сте се връщали отново тук като посрани, защото там "където трябва" си коментирате една маршрутка хора, барабар с близките ви роднини и котките от Коматево... 8-)


Добре бе сопол, точно в тази тема ли намери да се изходиш. дейба и селянията...

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот Цецо Чука » 15 сеп 2015 22:22

ЛЕГЕНДА!!!
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот защо » 15 сеп 2015 22:25

Да е жив и здрав още 160, беше ми един от любимите футболисти в тийнейджърските години! А къде е сега тоя човек, аз от миналото хилядолетие не съм чувал нищо за него?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
bnborisov1
Мнения: 119
Регистриран на: 11 мар 2015 09:47
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот bnborisov1 » 15 сеп 2015 22:38

защо написа:Да е жив и здрав още 160, беше ми един от любимите футболисти в тийнейджърските години! А къде е сега тоя човек, аз от миналото хилядолетие не съм чувал нищо за него?


Мисля че работи в община Пловдив. Освен че беше много добър футболист, беше и е, много готин човек.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот soundmax » 15 сеп 2015 22:38

Captain Stottlemeyer написа:
DarkPsy написа:...Няколко зелени човечета и техните раирани любовници направиха всичко възможно да изгонят 90% от ботевистите в този форум. Така че...Ние където трябва си коментираме. Не и в тази КЛОАКА!...

Не ви е за сефте да бойкотирате този форум като аслани, след което сте се връщали отново тук като посрани, защото там "където трябва" си коментирате една маршрутка хора, барабар с близките ви роднини и котките от Коматево... 8-)

Винаги футболните фенове са ме изумявали с "интелекта" си ...... този форум си се знае ( или поне ние си знаем) че не сме добре дошли поради предрасъдаците на модераторите които си затварят очите като се пишат глупости по наш адрес или ни банван за глупости или за неща които редица други ги пишат ежедневно - е как да му се кефим на форума и да не го бойкотираме на моменти. Единствения изход е да пишем с ирония към разните там подмятания - но едва ли има начин да разбереш при условие, че не сте в така ситуация. На агитката на Ботев не и е необходим форум, тя е там където трябва и когато трябва през годините и въпреки всичките нещастията които се случват в клуба той винаги ще ни е в сърцата - както трябва да е с всички фенове, които обичат техните клубове и само така ще се съхрани футбола в България според мен ;)

Да е жив и здрав Зехтински всичко най-хубаво му желая.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот stoyankd » 15 сеп 2015 22:58

Честит юбилей на страхотния бивш футболист. Беше и нелош треньор. Аз лично ще го запомня с онова 5:0, с което поздравихме отбора от Панчерево по повод на 50годишния им юбилей.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 16 сеп 2015 06:17

Captain Stottlemeyer написа:
DarkPsy написа:...Няколко зелени човечета и техните раирани любовници направиха всичко възможно да изгонят 90% от ботевистите в този форум. Така че...Ние където трябва си коментираме. Не и в тази КЛОАКА!...

Не ви е за сефте да бойкотирате този форум като аслани, след което сте се връщали отново тук като посрани, защото там "където трябва" си коментирате една маршрутка хора, барабар с близките ви роднини и котките от Коматево... 8-)

ЧРД,бат' Петьо.Пожелаваме ти нови успехи както в личният живот така и в професионалното поприще.Наборе,погледни посещаемоста и капациитета на базата на Ботев и сравни с тези показатели тодоровите кукли и тогава коментирай злобно,кой е една маршрутка хора.Коматево е квартал на Пловдив от 1969г,/ако не знаеш попитай жена ти/,когато в долината на глинените гърнета в обора Софийска комуна са отглеждали шопско червено говедо.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот DarkPsy » 16 сеп 2015 07:44

защо написа:Да е жив и здрав още 160, беше ми един от любимите футболисти в тийнейджърските години! А къде е сега тоя човек, аз от миналото хилядолетие не съм чувал нищо за него?


В момента е заместник кмет в община Пловдив.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта