'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот sudromanista73 » 18 сеп 2015 22:27

МНОГО ГОЛЯМ ИГРАЧ И ЧОВЕК!Горд съм че съм имал възможността да го гледам на живо,заедно с останалите ВЕЛИКАНИ играли с жълто-черната фланелка през 80-те години!Честит юбилей КАПИТАНЕ!!! ;)

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот RESPECT » 30 сеп 2015 11:48

Цецо Чука написа:
защо написа:
ntodorov написа:
Der Führer написа:Браво , пич ... Ботев ( Тракия ) със Зехтински , Костадинов , Пашев , Георгиев , Зайцев и др. е един от най-силните български отбори които съм гледал . Да е жив и здрав Бат Петьо още много години .

...Симов, Хорозов, Антим Пехливанов, Бакалов, Запрян Иванов - Раков, Аргиров. Ставаха страхотни мачове с нашия Черноморец. Тогава Ботев бяха единствения
опонент на ЦСКА и Левски. Симпатичен и много силен отбор бяха...Но ония времена и тогавашните футболисти нямат нищо общо с днешните футбалери, които за тази игра са по-скоро нещо, като "свастика" пред синагога.
Да е жив и здрав Петьо Зехтински. Много скромен и готин човек.

Да споменем тогва и Вичев, Младенов, Пачев. Всеки от тях има по над 15 сезона в Ботев сигурно. И сега им помня целия отбор от 80-те, а от днешния се сещам за 3-4-ма човека, без да се напъвам.
Благодаря за отговорите къде е Зехтински сега!


Не съм съгласен да не се споменава името на Ванката Кочев, не е честно... :(


Остава да споменем и за Ат. Маринов, Блангев и Хвойнев, за да е картината пълна. ;)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: 'бат Петьо Зехтински чукна 60 години!

Мнениеот Цецо Чука » 30 сеп 2015 22:41

RESPECT написа:Остава да споменем и за Ат. Маринов, Блангев и Хвойнев, за да е картината пълна. ;)


Гиганта Блангев може да скрие топката на всеки един жив човек в многобоя-бири-футбол.
По мои изчисления, вместимостта му беше грубо така към каса и полвина плюс минус, опитай се ти да играеш мач с такъв корем и ше те питам дали е лесно.

Борето Хвойнев пък е безспорния номер едно във вечната класация "Голове,шокирали самия голмайстор с това че са се случили", абе железни сме отвсякъде, няма кво...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта