Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот Кашчей » 16 авг 2015 21:34

Цецо Чука написа:
draki75 написа:Догодина както винаги, след това ...!
Та по темата, пернати, боли майна, боли! :)


В интерес на истината-не особено, не е кой знае ква драма,просто Славия играха днес по-умно и имаха малко късмет, нищо трагично не се е случило,нивата е дълга....


Нивата е дълга, а воловете свежи ли са, или изморени, че тази нива тях чака?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот Цецо Чука » 16 авг 2015 21:36

Кашчей написа:
Цецо Чука написа:
draki75 написа:Догодина както винаги, след това ...!
Та по темата, пернати, боли майна, боли! :)

В интерес на истината-не особено, не е кой знае ква драма,просто Славия играха днес по-умно и имаха малко късмет, нищо трагично не се е случило,нивата е дълга....

Нивата е дълга, а воловете свежи ли са, или изморени, че тази нива тях чака?


Не ме занимавай с глупостите си бе,Плазмоди...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот Кашчей » 16 авг 2015 21:42

Цецо Чука написа:
Кашчей написа:
Цецо Чука написа:
draki75 написа:Догодина както винаги, след това ...!
Та по темата, пернати, боли майна, боли! :)

В интерес на истината-не особено, не е кой знае ква драма,просто Славия играха днес по-умно и имаха малко късмет, нищо трагично не се е случило,нивата е дълга....

Нивата е дълга, а воловете свежи ли са, или изморени, че тази нива тях чака?


Не ме занимавай с глупостите си бе,Плазмоди...


Ти верно си много..неостър, иначе щеше да разбереш въпроса!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот DLA » 16 авг 2015 21:54

slavia1913 написа:
DLA написа:Пореден крив мач за любимия отбор. В интерес на истината създадохме достатъчно голови положения, за да спечелим мача. Ако не ме лъже паметта, освен двете греди имахме още три чисти голови възможности, в които само слабите удари на позволиха да се превърнат в голове. Така че откъм голови възможности сме добре, но ги няма Цецо и проф. Цветков да решават мачове. Голът за Славия е съчетание между майсторско изпълнение и колективна грешка на нашия отбор. Да вратарят беше излязъл напред, но от там дефанзивните халфове и защитниците не трябва да позволяват никой да стреля. Лошото от този мач са две констатации: Първата е, че нашите се отчаяха последните минути и не гониха поне точката до последните секунди. Друго недуомение, свързано с този факт, е че някой от помощниците на Шиляк трябва да му каже, че в една футболна среща треньорът има право да извърши три смени, а когато губи мача, хубаво е да усили нападателната мощ на отбора.
Втората констатация е, че за поред път софийските отбори си идват със съдии софиянци със сантименти към БФС. Който е играл футбол знае, че е много трудно се играе с противници, които знаят, че всичко им е простено. Както и да е, този мач е в миналото. Най-важният и притеснителен извод от тази среща е отчаянието и липсата на борба в последните минути от нашите играчи.


Лично за мен съдята си свири добре със стандартното ниво на некомпетентност присъща за нашите съдии без да е фаворитизирал някой от отборите. Иначе имахте още две положения след гола(освен гредите) със шутове отразени от нашия вратар. Нашите бяха далич по-чисти като на 3 пъти Манзоро излиза сам срещу вратаря и Фераресо още веднъж.


За такива като теб народа е измислил една мъдрост: ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА!!! Къде в коментара ми видя, че виня съдиите. Не си вкарахме положенията и затова загубихме мача.

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот 1913SS » 16 авг 2015 22:14

1913SS написа:От 4 срещи имаме сигурно най малко голове във вратата. Според мен който вкара бие или ще остане мача с две нули. Много ни трябва добър халф и нападател.

Cicero написа:
karabadabul написа:Tрудно 2-1. Като цяло Славия като видят табелата Пловдив и пълнят гащите. Хубавото е, че дори и всичките 12 фена на Славия да дойдат ще се чувстват широко на тротоара и няма да мрънкат, че било тясно.

Той белия вожд, пътува за Созопол, през Севлиево, ти го чакаш в Пловдив, при това на мач на Ботев?! Най-много 10 слависта да уважат труда на отбора си.
Трябва да бием, пък ако ще и с половин гол разлика. 1:0


Айде на бас, че ще бъде поне най малко 3 * 12. Незнам, защо се подигравате. Вие да имате, като нашият президент, който казва на феновете си, че сме наркомани и не сме забили един пирон на стадиона. Колко искаш да бъдем. Той ни изгони публиката, която имахме и други фактори има. Ние сме най изстрадали бг отбор от комунизма уж в преход, който според мен пак живеем в посткомунистическо време. Управлява ни охранител на бай тошо. Какви промени да има в страната ни.


Честито слависти. Както казах преди мача, който вкара той е победител. Браво на публиката ни бяхме около 50 човека. Много хубав гол вкарахме браво на Ивайло Димитров. Поздравление за хубавият мач на двата тима.Изравнение са силите много и това личи хубавите мачове в А група.

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот draki75 » 16 авг 2015 22:22

Каши, олигофрен си, знаеш си!

ПЕРНАТИ, винги сте били локалния отбор ( със мангалите столипиновски), те така майна.
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот Кашчей » 16 авг 2015 22:51

draki75 написа:Каши, олигофрен си, знаеш си!

ПЕРНАТИ, винги сте били локалния отбор ( със мангалите столипиновски), те така майна.


Ако бях олигофрен, щях да съм чорбар, но не от София. Да си чорбар, или левскар, от София е нормално, но да са такъв от другият край на България е глорихънтърство, което нещо издиша в последните години!
Това обаче няма нищо общо с темата за мача, който Ботев загуби поради вратарска грешка, според мен. Да, има и други положения, но нито едно от тях не е влязло, а само това, след грешката на вратаря. Това е спортът-една неволна грешка и губиш, без значение от вида спорт.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот slash1912 » 16 авг 2015 23:04

Сега,като изгледах репортажа от мача,мисля,че Кашчей е прав.Вратаря беше маалко по-напред,отколкото трябваше,не очакваше такъв прехвърлящ удар.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот Кашчей » 16 авг 2015 23:28

slash1912 написа:Сега,като изгледах репортажа от мача,мисля,че Кашчей е прав.Вратаря беше маалко по-напред,отколкото трябваше,не очакваше такъв прехвърлящ удар.


Беше на линията на вратарското поле и малко вляво, гледано от негова страна. Затова и прехвърлящият удар вдясно на него беше неспасяем. Ако беше на голлинията, както си трябва, имаше шанс да го извади, защото ударът не беше силен, по-скоро премерен и точен, съгласно моментната ситуация. Всъщност, ако беше на голлинията, нямаше и да го има този удар.

ПП- радвам се, че някой все пак е видял нещата безпристрастно и точно, и не започва директно с обиди :)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Славия / 16.08.2015г. / 17:30ч

Мнениеот slash1912 » 16 авг 2015 23:34

От моето място на Базата дясната врата ми идва малко далечна,затова избягвам да коментирам преди да съм гледал репортаж.Иначе специално аз не си спомням да съм те обиждал някога ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта