Ботев Пловдив с нов треньор от следващата седмица!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев Пловдив с нов треньор от следващата седмица!

Мнениеот Цецо Чука » 26 юли 2015 22:58

Жълто-черен Пловдив написа:
"Не се притеснявам да поема Ботев и не мисля, че ситуацията е тежка. Тежките ситуации ги създавате вие медиите. Това е един мач, не е краят на света. Не мисля, че поведението на феновете след загубата беше нормално. Не ме разбирайте погрешно, все още не сме коментирали евентуално мое назначение, искам първо да чуя какви са условията. Не мога като други свои колеги още с идването си да обещая шампионска титла", заяви за Plovdiv24.bg Димитър Васев.
Read more: http://sport.plovdiv24.bg/572350.html#ixzz3h1rZ2uB5


Aха,ок,съвсем очевидно значи че той ше е новия старши.

Прогнозата ми е че трудно ше издеяни 6 месеца с това отношение.. :mrgreen:
Освен ако не почнем да ебем наред де..
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Ботев Пловдив с нов треньор от следващата седмица!

Мнениеот sirakov77 » 26 юли 2015 23:13

Цецо Чука написа:
Жълто-черен Пловдив написа:
"Не се притеснявам да поема Ботев и не мисля, че ситуацията е тежка. Тежките ситуации ги създавате вие медиите. Това е един мач, не е краят на света. Не мисля, че поведението на феновете след загубата беше нормално. Не ме разбирайте погрешно, все още не сме коментирали евентуално мое назначение, искам първо да чуя какви са условията. Не мога като други свои колеги още с идването си да обещая шампионска титла", заяви за Plovdiv24.bg Димитър Васев.
Read more: http://sport.plovdiv24.bg/572350.html#ixzz3h1rZ2uB5


Aха,ок,съвсем очевидно значи че той ше е новия старши.

Прогнозата ми е че трудно ше издеяни 6 месеца с това отношение.. :mrgreen:
Освен ако не почнем да ебем наред де..

Ето това е големият проблем на почти всички български отбори, искаме моментални резултати, а такива идват с много труд!!!
Как го виждаш това, идва новият треньор и започваме да бием наред!!!
В момента силите са страшно изравнени и ни очаква много интересен шампионат, просто не ми се мисли какво ще стане ако загубим дербито на 1.08, пак ще има плюнки и коментари че треньора е некадърник и те така.................
Задавам си въпроса " Кой ще е следващият след Васев ? " май ще започнем да ги изреждаме отново, то не остана треньор който да не ни е бил на чело! :oops:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Ботев Пловдив с нов треньор от следващата седмица!

Мнениеот Синьо сърце » 27 юли 2015 01:10

Понеже част от вас много бяхте активни да съдите за Петев, а не искахте да чуете мотивите: Няма как човек, викал и пял КЗЛ, да бъде приет за тренер на Герена! Няма как, и за това предупреждавахме по форуми и други начини, ама НСПП се направи на ербап. Мама ти деева, ше ми скачаш там и ще пееш КЗЛ але, але, але-и ще обличаш фанелката? Потен, мазен и гаден селендур, събличаш се и навън-който иска, да те взима! Не ти дължим нито обяснения, нито извинения-вън, гадина мазна!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пловдив с нов треньор от следващата седмица!

Мнениеот slash1912 » 27 юли 2015 12:41

Има ли го това някъде,дай линк да го видим.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Карамел Му
Мнения: 299
Регистриран на: 29 авг 2014 14:53
Контакти:

Re: Ботев Пловдив с нов треньор от следващата седмица!

Мнениеот Карамел Му » 27 юли 2015 15:17

Синьо сърце написа:Понеже част от вас много бяхте активни да съдите за Петев, а не искахте да чуете мотивите: Няма как човек, викал и пял КЗЛ, да бъде приет за тренер на Герена! Няма как, и за това предупреждавахме по форуми и други начини, ама НСПП се направи на ербап. Мама ти деева, ше ми скачаш там и ще пееш КЗЛ але, але, але-и ще обличаш фанелката? Потен, мазен и гаден селендур, събличаш се и навън-който иска, да те взима! Не ти дължим нито обяснения, нито извинения-вън, гадина мазна!


Това е някакъв изсмукан от пръстите претекст,да се оневинят ония платените.Щото Пелето е викал по- малко КЗЛ на "Армията" или Бандаловски "Бий чорбата.." на Герена.На всички преминали през двете школи това им е като "Символ верую",ама баш Петев съблякоха ;)
30.05.2016г
Г.Иванов-Гонзо пред медиите:
"След като останахме сами в А група,момчетата си повярваха,заиграхме футбола който искахме и логично се класирахме за ЛЕ,завършвайки ВТОРИ!"


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта