Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот Bradat-brat » 14 юли 2015 10:39

Така стана на футболните срещи, че неотменима част от пейзажа на всяка една от тях е присъствието на полицията. И, ако за "семкаджиите" това не важи, то за нас които обикаляме всички стадиони за да подкрепим своя отбор, групата едри момчета в черни униформи, винаги предвождани от Тошо Малев са като част от "агитката". До снощи!!! Може много да са се жалвали от полицаи, но не вярвам някой да каже лоша дума за Тошо. Винаги с необходимата организация, с респект без насилие, за да гледаме мача и да се приберем по живо и здраво. Последните мачове на Коматево се охраняват от частни гардове, но момчетата на Тошо винаги са някъде на около и лумпените, и фалшивите фенове дето не гледат мача, а си търсят повод за сбиване и скандал, само като го видят "започват да се кашлят в шепа". До снощи!!! Снощи Тошо Малев си отиде. Отиде си при поредния джокинг, с който поддържаше форма. Отиде си на "гребната", на онова свято място за спорт на всеки пловдивчанин. Лично на мен ми е трудно да повярвам, че този здрав и силен мъж е починал и то при тренировка. Но, неведоми са пътищата господни. Жалко, за този истински човек, за този истински полицай. Почивай в мир Тошо! Нека всички, които благодарение на неговите усилия успяхме да видим не един и два мача на спокойствие, без насилие и изстъпления да си спомним за него по подобаващ начин на мача в събота. И двете агитки, не сме от баш цветята за мирисане, но има човешки измерения, пред които всички трябва да сме равни. Сбогом, Приятелю!

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 14 юли 2015 11:14

Да почива в мир :!: Помним го с добро и в двата лагера, дано заместникът му е поне наполовина толкова добър, колкото беше той.
Изображение Изображение

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот mirodes » 14 юли 2015 13:36

За съжаление познавах няколко джогери,които умряха при джогинг.Бягането натоварва изключително много сърцето,ставите,гръбначният стълб и коленете.Най-опасно е рязкото спиране след интензивно бягане,защото кръвта отива в крайниците и опасността от инфаркт е много голяма.Даже опитни бегачи не са застраховани от такива събития.Аз от години се отказах от бягането,защото и аз на два пъти бях в Бърза помощ поради прединфарктно състояние.Сега практикувам само бързо ходене-така нито има опасност от инфаркт,нито си натоварвам толкова коленете,гръбнака и ставите.Ползата е същата като от бягането,просто трябва малко повече разстояние да се измине.

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот kanari » 14 юли 2015 16:35

Да почива в мир. Всички говореха с респект за него!

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот T&T » 14 юли 2015 17:05

Вчера пловдивската полиция загуби един безспорен професионалист и мъжкар. Бог да го прости и мир на праха му.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 юли 2015 17:09

Лека му пръст на човека, да почива в мир.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Нека кажем "Сбогом" на Тошо Малев

Мнениеот slash1912 » 14 юли 2015 17:51

10 години тренирах в неговата зала в хангарите на гребната...Някак си успяваше да се справи и с двата лагера и да всее респект,без да използва крайни мерки.Почивай в мир!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта