Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

honda
Мнения: 4365
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот honda » 18 юли 2015 22:23

slash1912 написа:
DrAvalanche написа:
slash1912 написа:
DrAvalanche написа:Поне ги настаняваме в нормален сектор откъдето могат да гледат мача.

Нямаме такъв,благодарение на новия ви собственик ;)

О да бе, вечно репресираните. Да ти припомням ли писмото до мама Ирен и плакатите "Не банкер, а родолюбец"?

Писмото коя година беше?Вие писма за Чорни не писахте ли?
На Цветан Василев винаги ще съм му благодарен,за това,което направи за Ботев!Щото много "чисти" хора имаше в българския футбол,но само си праха парите и никой един пирон не заби в бази и стадион.И е много лесно,когато човек е паднал,да го ритнеш.
Ако мислиш,че на нас ни е хубаво на 2 трибуни за 3500 човека,много се лъжеш.Вместо на това дерби са има 15 000 от нас и 1500 от вас и да има хубава атмосфера и от двете публики...

Какво му е на М.Чорни? На мен не ми е известно да му е повдигано обвинение ,камо ли да е осъждан.Не съм чувал някой да го обвинява в каквото и да е. Докато Цв.Василев е в момента под домашен арест.
Между другото така и не разбрах кои са тези банкери "родолюбци" ,защото единия на снимката е Цв.Василев ,другия на снимката прилича на Атанас Буров(ако съм се припознал-извинявайте),честно не знаех че Ат.Буров е бил банкер,аз си мислех че е бил политик ,министър,а банкери са били баща му и брат му.Но явно никога не е късно човек да научи нещо ново ;) .Последно бил ли е Атанас Буров банкер или не е бил? ;)

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 18 юли 2015 22:25

DrAvalanche написа:
Thurman Murman написа:Добре, до преди няколко месеца бяха на 20. Сега вече са престарели на по 21, небългарин-лафкаджия :lol: Дадох ти пример и с резервите, ама акъл от теб точно... :lol:

Колев е на 22 и Васев 22, Гамаков и Марин по 21. Къде са ти 19 и 20 годишните които играха бе, крумовски лъжец?

За нас играха Божидар Краев на 18, Деян Иванов и Мики Орачев на 19, и братя Цоневи на 20.


Сега ще си ги мерим ли, дейба... Не са 19-годишни, а са 21-годишни. Голяма разлика.
Не се заблуждавайте от резултата - и за вас, и за нас тепърва предстоят тежки изпитания. Имахте много късмет. А той невинаги е на терена. Играта днес може само да ни притеснява - и нас, и вас.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Thurman Murman » 18 юли 2015 22:26

DrAvalanche написа:
Thurman Murman написа:Добре, до преди няколко месеца бяха на 20. Сега вече са престарели на по 21, небългарин-лафкаджия :lol: Дадох ти пример и с резервите, ама акъл от теб точно... :lol:

Колев е на 22 и Васев 22, Гамаков и Марин по 21. Къде са ти 19 и 20 годишните които играха бе, крумовски лъжец?

За нас играха Божидар Краев на 18, Деян Иванов и Мики Орачев на 19, и братя Цоневи на 20.


Алексиев е на 21, а резервите бяха и много по-малки, пеевски. Ако си недоволен от нещо, ходи реви на Шишавия. Нас, твоите лични драми не ни вълнуват.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 18 юли 2015 22:27

honda написа:
slash1912 написа:
DrAvalanche написа:
slash1912 написа:
DrAvalanche написа:Поне ги настаняваме в нормален сектор откъдето могат да гледат мача.

Нямаме такъв,благодарение на новия ви собственик ;)

О да бе, вечно репресираните. Да ти припомням ли писмото до мама Ирен и плакатите "Не банкер, а родолюбец"?

Писмото коя година беше?Вие писма за Чорни не писахте ли?
На Цветан Василев винаги ще съм му благодарен,за това,което направи за Ботев!Щото много "чисти" хора имаше в българския футбол,но само си праха парите и никой един пирон не заби в бази и стадион.И е много лесно,когато човек е паднал,да го ритнеш.
Ако мислиш,че на нас ни е хубаво на 2 трибуни за 3500 човека,много се лъжеш.Вместо на това дерби са има 15 000 от нас и 1500 от вас и да има хубава атмосфера и от двете публики...

Какво му е на М.Чорни? На мен не ми е известно да му е повдигано обвинение ,камо ли да е осъждан.Не съм чувал някой да го обвинява в каквото и да е. Докато Цв.Василев е в момента под домашен арест.
Между другото така и не разбрах кои са тези банкери "родолюбци" ,защото единия на снимката е Цв.Василев ,другия на снимката прилича на Атанас Буров(ако съм се припознал-извинявайте),честно не знаех че Ат.Буров е бил банкер,аз си мислех че е бил политик ,министър,а банкери са били баща му и брат му.Но явно никога не е късно човек да научи нещо ново ;) .Последно бил ли е Атанас Буров банкер или не е бил? ;)


Само ти ли не знаеш, че Чорни беше обявен за международно издирване.

Цветан Василев може да е всякакъв, но кинтите си даваше и за благородни каузи. Докато други в неговото положение и една десета не искат да дадат за документални филми за българските торпили през Втората световна война или за спорт и строеж на православни храмове.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот slash1912 » 18 юли 2015 22:30

Отиваме в съвсем друга посока,има си теми за Василев предостатъчно.Няма смисъл да пишем едни и същи неща 20 пъти.Ако искаш да коментираме мача,давай,ако не-лека вечер.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

honda
Мнения: 4365
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот honda » 18 юли 2015 22:36

Жълто-черен Пловдив написа:
honda написа:
slash1912 написа:
DrAvalanche написа:
slash1912 написа:
DrAvalanche написа:Поне ги настаняваме в нормален сектор откъдето могат да гледат мача.

Нямаме такъв,благодарение на новия ви собственик ;)

О да бе, вечно репресираните. Да ти припомням ли писмото до мама Ирен и плакатите "Не банкер, а родолюбец"?

Писмото коя година беше?Вие писма за Чорни не писахте ли?
На Цветан Василев винаги ще съм му благодарен,за това,което направи за Ботев!Щото много "чисти" хора имаше в българския футбол,но само си праха парите и никой един пирон не заби в бази и стадион.И е много лесно,когато човек е паднал,да го ритнеш.
Ако мислиш,че на нас ни е хубаво на 2 трибуни за 3500 човека,много се лъжеш.Вместо на това дерби са има 15 000 от нас и 1500 от вас и да има хубава атмосфера и от двете публики...

Какво му е на М.Чорни? На мен не ми е известно да му е повдигано обвинение ,камо ли да е осъждан.Не съм чувал някой да го обвинява в каквото и да е. Докато Цв.Василев е в момента под домашен арест.
Между другото така и не разбрах кои са тези банкери "родолюбци" ,защото единия на снимката е Цв.Василев ,другия на снимката прилича на Атанас Буров(ако съм се припознал-извинявайте),честно не знаех че Ат.Буров е бил банкер,аз си мислех че е бил политик ,министър,а банкери са били баща му и брат му.Но явно никога не е късно човек да научи нещо ново ;) .Последно бил ли е Атанас Буров банкер или не е бил? ;)


Само ти ли не знаеш, че Чорни беше обявен за международно издирване.

Цветан Василев може да е всякакъв, но кинтите си даваше и за благородни каузи. Докато други в неговото положение и една десета не искат да дадат за документални филми за българските торпили или за спорт и строеж на православни храмове.

И за какво Чорни е обявен за международно издирване? Някой въобще търсили го и ако го търси за какво да не би да е за свидетелстване? Или си живее в Елат без да се криее и когато му се налага си пътува по света.Дали в периода в който беше уж за международно издирване ,не присъства на мачовете на Левски с Шалке и Челси като гост,ами нямашее вид на издирван престъпник- седеше си в официалната трибуна и се показваше пред всички. За последно съм го виждал през 2011 в Маями.
На мен не ми е известно някой да му предявявал каквото и да е обвинение.
Иначе за мача днес Левски нищо не игра. Но това не значи ,че Н.Йорданов не свири 100% дузпа за Левски с червен картон на Л.Марин малко преди края. Между другото за първи път виждам съдия да свири дузпа след като е дал авантаж.

fenomeno
Мнения: 13
Регистриран на: 20 юли 2014 03:25
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот fenomeno » 18 юли 2015 22:39

DrAvalanche написа:Огромен успех за състава на Ботев. Героично равенство с/у юношите на Левски. И съдията помогна, но няма да издребняваме сега. Иначе канарчетата са видни борци за справедливост и застъпници за коректно съдийство. Стига да е в ущърб на противника.


Нещо пак си бил в абстиненция и нищо не си разбрал от мача, подхуенски наркоман.

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот sirakov77 » 18 юли 2015 23:06

honda написа:
Thurman Murman написа:
DrAvalanche написа:
Thurman Murman написа:
Иначе голямо лежане му удариха тия.. Само и само да се доберат до точката. Добре, че вече втора година играем с 19-20 годишни неопитни момчета, иначе ги отнасяхме като адвокатина на Диди акциите на Батков.


Колко 19-20 годишни играха днес крумовски?


Доста бе, пеевски, повече отколкото при вас. Колев, Алексиев, Васев, Гамаков, Марин... А и цялата ни скамейка е пълна с младоци, част, от които станаха тази година шампиони при юношите-старша, прегазвайки по пътя си и вас с 3-0.

И кое тези момчета е под 21 години?- Май никой ;) Интересно защо не спазихте правилника,че трябва да имате един футболист под 21 години на терена.
При нас играха братята Цоневи и Мисяк на 20 години, М.Орачев и Д.Иванов -19 години,Б.Краев -18 години, на пейката беше и Г.Янев ,който е на 16 години.
Хубаво споменаваш победата на вашите юноши срещу нашите,но защо не провериш колко от тези ,които играха днес срещу първия ви отбор играха в онеззи мачоветогава писах,че срещу вас игра реално втория отбор на юношите старша възраст на Левски,като реално първия отбор на юношите тренира с межкия отбор. Тогава ме питахте ,къде са тези юноши,ами днес играха срещу вас.


Правилникът е един играч роден след 1.01.1994, сега си направи трудът да провериш кога е роден Лазар Марин и после реви че правилото не е спазено, аман от компетентни ама четат между редовете! :evil:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот soundmax » 18 юли 2015 23:27

Левскари ми говорят за съдийство :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Не ли ви е срам поне малко, основанието ви за съдията както гледам е само една ситуация в която в гръб наш футболист удари ваш неволно и ми ревете ....кога сте виждали да се дава дузпа при подобно положение давам ви 1 седмица да ми покажете пример не ща да ми пишете глупости и обяснения искам примери иначе само празни приказки и детски рев :mrgreen:
Съдията даже много пожали вашите, още през първото полувреме вашите трябваше да са яко оцветени с картони ама не ...само вратаря ви успя да ви спечели поне 10 мин време за мача, и не получи жълт картон въпреки всичките му циркове! Да не говоря за грубите нарушения на вашите които бяха подминавани само с нарушение без картон, колко атаки спряхте с нарушения кажете де ? А при леко нарушения на наши и то първо нарушения за някои от нашите веднага картон при условие че вашия подскача на секундата ??? Бая ви подкрепи съдията, а вие недоволни ебаси :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А за поведението на Стоев който на всякъде по света щяха да го изгонят след подобни простотии какво ще кажате ? Предния път бе циганина Гонзо сега и Стоев се прояви ... и ще ми говорите с цялата си наглост за подкрепа към нас!
Сега ще кажа, че резултата си е заслужен, въпреки надмощието ни през мача. Не може Огнянов да изпълнява наказателни удари няма психика както казаха по-рано в темата! Момчетата и на двата отбора яко тичаха и се раздаваха ама липсваше класа за съжаление, и ако не бяха селските изпълнения на вашите с тези нарушения и бавене на време още през първото полувреме щеше да е супер мач даже за нивото на двата отбора! Мача си беше наш, никой не ни е виновен, че изтървахме победата ! Дано младежите и на двата отбора се развият в правилна насока и израстнат - радващо е да виждаш, че се дава възможност на млади момчета ама защо трябваше да се стига до фалит на отборите не мога да разбера за да го видим !
Последна промяна от soundmax на 18 юли 2015 23:51, променено общо 1 път.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот Eminem » 18 юли 2015 23:42

Едни разговори, едни срещи........а 1:1

Страхотна подкрепа създавате, чак да ви завидят. 95% само псувни.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта