Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот Eminem » 20 юли 2015 13:34

Thurman Murman написа:Колко малко е нужно за няколкодневен рев, сополи, псувни и плюнки - едно-единствено голче и на потната им истерия не се вижда края :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uLwK_R4qHIE[/youtube]

А после ще ми дават за пример заглавието на мача във официалния форум на Левски. Лицемери.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот Thurman Murman » 20 юли 2015 14:04

the_blue_fan написа:
Thurman Murman написа:Колко малко е нужно за няколкодневен рев, сополи, псувни и плюнки - едно-единствено голче и на потната им истерия не се вижда края :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uLwK_R4qHIE[/youtube]


Все култови заглавия. За нас това не е мач на живот и смърт както за вас.


Напротив, явно ви е мач на живота, щом вече трети ден не сте спрели да ревете я от съдия, я от стадион, я от глобално затопляне. А и ако не ви беше мач на живота, нямаше играчите ви да бавят и да се въргалят още от 20-тата минута. Дани Генов бърка "дълбоко", болката за отбора на Пеевски е голяма 8-)


Eminem написа:А после ще ми дават за пример заглавието на мача във официалния форум на Левски. Лицемери.


Каквото повикало - такова се обадило! А и това не е официален форум, а някакъв фен-профил в тубата.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот DrAvalanche » 20 юли 2015 17:49

Няма такива комплексари като феновете на отбора на Сопот. Няма кой да им затвори устата в интернет и няма кой да ги настигне когато тръгнат да се покриват.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч.

Мнениеот honda » 20 юли 2015 18:10

soundmax написа:Левскари ми говорят за съдийство :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Не ли ви е срам поне малко, основанието ви за съдията както гледам е само една ситуация в която в гръб наш футболист удари ваш неволно и ми ревете ....кога сте виждали да се дава дузпа при подобно положение давам ви 1 седмица да ми покажете пример не ща да ми пишете глупости и обяснения искам примери иначе само празни приказки и детски рев :mrgreen:
Съдията даже много пожали вашите, още през първото полувреме вашите трябваше да са яко оцветени с картони ама не ...само вратаря ви успя да ви спечели поне 10 мин време за мача, и не получи жълт картон въпреки всичките му циркове! Да не говоря за грубите нарушения на вашите които бяха подминавани само с нарушение без картон, колко атаки спряхте с нарушения кажете де ? А при леко нарушения на наши и то първо нарушения за някои от нашите веднага картон при условие че вашия подскача на секундата ??? Бая ви подкрепи съдията, а вие недоволни ебаси :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А за поведението на Стоев който на всякъде по света щяха да го изгонят след подобни простотии какво ще кажате ? Предния път бе циганина Гонзо сега и Стоев се прояви ... и ще ми говорите с цялата си наглост за подкрепа към нас!
Сега ще кажа, че резултата си е заслужен, въпреки надмощието ни през мача. Не може Огнянов да изпълнява наказателни удари няма психика както казаха по-рано в темата! Момчетата и на двата отбора яко тичаха и се раздаваха ама липсваше класа за съжаление, и ако не бяха селските изпълнения на вашите с тези нарушения и бавене на време още през първото полувреме щеше да е супер мач даже за нивото на двата отбора! Мача си беше наш, никой не ни е виновен, че изтървахме победата ! Дано младежите и на двата отбора се развият в правилна насока и израстнат - радващо е да виждаш, че се дава възможност на млади момчета ама защо трябваше да се стига до фалит на отборите не мога да разбера за да го видим !

Въобще има ли някой съмнение какво се свири при удар без топка ?
Ще ти посоча един случай при много по-невинна ситуация от тази между Марин и Цонев.
Пролетта на 2005 се играха квалификации за ЕП до 18 години у нас и едновременно с тях имаше и международен съдийски семинар -всички съдийски величия на Европа бяха у нас и присъстваха и на мачовете на юношите . В решителния мач между България и Белорусия при реззултат 2:1 за белорусите и силен натиск на нашите . При ъглов удар или фаул пред вратата на белорусите, централния им нападател легна в нашето наказателното поле и искаше медицинска помощ,нещо се сдърпаха с нашия вратар - Ники Михайлов, и нашия го удари. Съдията пробяга през целия терен и показа жълт картон на белорусина,червен на Н.Михайлов и свири дузпа за Белорусия, те я вкараха и мача свърши. След мача съдията беше поздравен от Колина,че се е справил перфектно и отсъждането му във въпросната ситуация е абсолютно правилно. Съмнявам се някой в този форум да им претенции за по-големи познания на футболния правилник от самия Колина.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот Thurman Murman » 20 юли 2015 18:15

DrAvalanche написа:Няма такива комплексари като феновете на отбора на Сопот. Няма кой да им затвори устата в интернет и няма кой да ги настигне когато тръгнат да се покриват.


Кажи честно... Бригада "задна скорост" от съботния мач да ти говори нещо Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот slash1912 » 20 юли 2015 18:30

Eminem написа:
Thurman Murman написа:Колко малко е нужно за няколкодневен рев, сополи, псувни и плюнки - едно-единствено голче и на потната им истерия не се вижда края :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uLwK_R4qHIE[/youtube]

А после ще ми дават за пример заглавието на мача във официалния форум на Левски. Лицемери.

Аз ти го дадох този пример,като съм дал и линк,за да видите как е темата за мача в Независимия!Иначе това заглавие в тубата е безумно,аз поне не бих сложил такова.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот DrAvalanche » 20 юли 2015 19:28

Thurman Murman написа:
DrAvalanche написа:Няма такива комплексари като феновете на отбора на Сопот. Няма кой да им затвори устата в интернет и няма кой да ги настигне когато тръгнат да се покриват.


Кажи честно... Бригада "задна скорост" от съботния мач да ти говори нещо Изображение

смешко, излез за малко от форума, потърси момиче. само внимавай да не я засегнеш нещо, че може и бой да ядеш :mrgreen:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот Thurman Murman » 20 юли 2015 19:35

DrAvalanche написа:
Thurman Murman написа:
DrAvalanche написа:Няма такива комплексари като феновете на отбора на Сопот. Няма кой да им затвори устата в интернет и няма кой да ги настигне когато тръгнат да се покриват.


Кажи честно... Бригада "задна скорост" от съботния мач да ти говори нещо Изображение

смешко, излез за малко от форума, потърси момиче. само внимавай да не я засегнеш нещо, че може и бой да ядеш


Кой го казва... Изображение Аз поне съм си в нашия форум, "смешко", а ти? Ако искаш някой път може и лично да ми дадеш някой "съвет". Ама доколкото ми показва опита с такива като теб, едва ли... :mrgreen:

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот Cicero » 20 юли 2015 21:01

Шопите не ги е яд на нас, а на техния безпомощен отбор! Затова са вкиснати така яко. Знаят прекрасно, че с този отбор са в борбата за оцеляване. Оставете ги да си дуднат, може пък за момент да забравят за новия си собственик!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Ботев Пд - Левски Сф / 18.07.2015г. / 18:30ч. 1:1 FT

Мнениеот DrAvalanche » 20 юли 2015 21:42

Thurman Murman написа:
DrAvalanche написа:
Thurman Murman написа:
DrAvalanche написа:Няма такива комплексари като феновете на отбора на Сопот. Няма кой да им затвори устата в интернет и няма кой да ги настигне когато тръгнат да се покриват.


Кажи честно... Бригада "задна скорост" от съботния мач да ти говори нещо Изображение

смешко, излез за малко от форума, потърси момиче. само внимавай да не я засегнеш нещо, че може и бой да ядеш


Кой го казва... Изображение Аз поне съм си в нашия форум, "смешко", а ти? Ако искаш някой път може и лично да ми дадеш някой "съвет". Ама доколкото ми показва опита с такива като теб, едва ли... :mrgreen:

Как бе, хърцой? Как да ти дам съвет лично, след като ти не си показваш носа от дупката?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта