Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bnborisov1
Мнения: 119
Регистриран на: 11 мар 2015 09:47
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот bnborisov1 » 08 юни 2015 11:06

Yoda_ написа:
slash1912 написа:Винаги е хубаво да биеш Левски.Като гледам юношите ни,съм спокоен за бъдещето на мъжкия отбор!


Да, и аз ! :shock:

Тъкмо ще има по-голям избор от млади мръвки за Левски...
Или си мислиш, че ако наистина са добри, някой ще ги остави да ритат точно в АФД "Тракия" ?

:?:

те пък левскито как разбират от таланти :o
бе друго си е точното око на гонзьо

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот Thurman Murman » 08 юни 2015 11:19

Yoda_ написа:
slash1912 написа:Винаги е хубаво да биеш Левски.Като гледам юношите ни,съм спокоен за бъдещето на мъжкия отбор!


Да, и аз ! :shock:

Тъкмо ще има по-голям избор от млади мръвки за Левски...
Или си мислиш, че ако наистина са добри, някой ще ги остави да ритат точно в АФД "Тракия" ?

:?:


От сега нататък, "мръвките" ще са само от сорта на Педро, Сърмата, ДомофонЯ, Минев... За първата "мръвка" даже и трансфер ни платиха от Динамо-Витоша :mrgreen:

Вие обаче, за сметка на това, доста добре ни захранвате - Алекс Колев, Чунчуков, Огнянов, Балтанов, както разбира се и Цар Иван 8-)

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот korteneca » 08 юни 2015 12:31

Thurman Murman написа:
Yoda_ написа:
slash1912 написа:Винаги е хубаво да биеш Левски.Като гледам юношите ни,съм спокоен за бъдещето на мъжкия отбор!


Да, и аз ! :shock:

Тъкмо ще има по-голям избор от млади мръвки за Левски...
Или си мислиш, че ако наистина са добри, някой ще ги остави да ритат точно в АФД "Тракия" ?

:?:


От сега нататък, "мръвките" ще са само от сорта на Педро, Сърмата, ДомофонЯ, Минев... За първата "мръвка" даже и трансфер ни платиха от Динамо-Витоша :mrgreen:

Вие обаче, за сметка на това, доста добре ни захранвате - Алекс Колев, Чунчуков, Огнянов, Балтанов, както разбира се и Цар Иван 8-)

И въпреки това ядете пердаха! 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 08 юни 2015 14:00

damyanov1963 написа:Малко радост за едни от тъпаните в първата шестица. На фона на загубата при мъжете в коматево от Левски с 0:3, победата със същия резултат над юношите им е истински подвиг. Както казва един ботевист - винаги е хубаво да биеш Левски! Да, ама ако можеше да ги биеш винаги!

Шампионе на втората шестица,усещаш ли се какви глупости ръсиш иртишка мишка.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот veselinsk » 08 юни 2015 16:34

korteneca написа:И въпреки това ядете пердаха! 8-)

Е и? Кой игра във втората шестица цяла пролет селски мачове пред 200 човека публика ?
Изображение

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 08 юни 2015 19:25

Yoda_ написа:
slash1912 написа:Винаги е хубаво да биеш Левски.Като гледам юношите ни,съм спокоен за бъдещето на мъжкия отбор!


Да, и аз ! :shock:

Тъкмо ще има по-голям избор от млади мръвки за Левски...
Или си мислиш, че ако наистина са добри, някой ще ги остави да ритат точно в АФД "Тракия" ?

:?:

Говедата са тревопасни преживни животни,символ на простотията.Милиционерският Лески сПатлак на Ботев Пловдив ляв дашак отдавна е станал за присмех на българският народ с простотиите си на всяко ниво.От ликвидатора старопланинец,до последният лепилар от Люлин.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот slash1912 » 08 юни 2015 22:27

Yoda_ написа:
slash1912 написа:Винаги е хубаво да биеш Левски.Като гледам юношите ни,съм спокоен за бъдещето на мъжкия отбор!


Да, и аз ! :shock:

Тъкмо ще има по-голям избор от млади мръвки за Левски...
Или си мислиш, че ако наистина са добри, някой ще ги остави да ритат точно в АФД "Тракия" ?

:?:

В последните години добрите (Цветков,Огнянов,Балтанов,Чунчуков)идват да ритат при нас,при вас отиват бабериците(Педро,Сърмата,Домофоня,Весо) :mrgreen:
Не виждам с какво ще ги привлечете-няма отбор,публика също,парите свършиха,а купите ги има само на старите календари :roll: Батков и Гонзо форевър!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот honda » 09 юни 2015 21:16

Първо поздравление за победата. Не съм гледал този мач, но гледах първия мач в София в който Левски победи с 2:1 . Още в него Ботев бяха по-добрия отбор.
Само искам да попитам всички канари не скапящи се на суперлативи за своите,не им ли направи впечатление ,че в тази формация на Левски нямаше нито един от футболистите ,които тренират с първия отбор. Реално срещу Ботев игра някаква формация смесица между 97 и Б отбора на 96. Съмнявам се че ако Левски беше излезнал с най-добрата си формация разликата в класите щеше да бъде точно такава или по-точно най-вероятно щеше да бъде с обратен знак.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот slash1912 » 09 юни 2015 22:45

Не сме много навътре в нещата при вас.По каква причина тези момчета не са взели участие в мача?И кои са тези юноши,трениращи в първия отбор и резерви на Домофоня,Сърмата,Педро и Весо?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kanar4o
Мнения: 1351
Регистриран на: 22 юни 2008 10:02
Контакти:

Re: Ботев размаза Левски на 1/8 финал на Републиканското

Мнениеот kanar4o » 10 юни 2015 01:46

honda написа:Първо поздравление за победата. Не съм гледал този мач, но гледах първия мач в София в който Левски победи с 2:1 . Още в него Ботев бяха по-добрия отбор.
Само искам да попитам всички канари не скапящи се на суперлативи за своите,не им ли направи впечатление ,че в тази формация на Левски нямаше нито един от футболистите ,които тренират с първия отбор. Реално срещу Ботев игра някаква формация смесица между 97 и Б отбора на 96. Съмнявам се че ако Левски беше излезнал с най-добрата си формация разликата в класите щеше да бъде точно такава или по-точно най-вероятно щеше да бъде с обратен знак.

Не ти ли направи впечатление, че и при нас не взеха участие Владо Айтов и Серкан, които имат са 96, но имат подписан професионален договор. А БФС забраняват играчи с подписан професионален договор да взимат участие в тези мачове, макар да са същата възраст като връстниците си.
Изображение

Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта