Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АНКЕТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд през 1912 г.?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите


Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2697
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот Der Schmarotzer » 03 май 2015 12:51

slavia_forever написа:
bixxol написа:Колко пъти си задаваш този въпрос с годините ? :) :)

Докато ми се отговори аргументирано, както например аз отговарям като ме питат за Славия.

Без да вземам отношение по годините за създаването на Славия и Ботев, това си е тяхна работа.
Това е твоят аргумент:
viewtopic.php?f=54&t=191443&start=10
и веднага заключване на темата! Това е командно-менторски начин на комуникация с опонентите. Случайно би трябвало да знаеш, че валидността и истинността на един документ се доказва, само и единствено чрез графологическа експертиза на подписите в него и тексткритически анализ на съдържанието на документа. В противен случай, той е обикновен лист хартия без доказателствена стойност, ако не се приеме от двете страни. Ако не можеш да представиш такава графологическа експертиза на документа, стойността на твърдението ти не се различава много от това на опонентите ти.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот Балкански Орел » 03 май 2015 13:01

Не е заблуда, а една огромна ЛЪЖА.Аз за най стар клуб винаги съм признавал Славия.
А тия от Ботев или Тракия и аз незнам кои са не заслужават коментари по тази тема.Хората са си казали 1912-та ще е и това е положението.Да са живи и здрави.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот bulgaro » 03 май 2015 13:03

Аз не мога да разбера, кому е нужно тази тема да бъде пускана всяка година, по два пъти и то от един и същи потребител тук????
Ако с това се цели провокация и "оживяване" на форума - резултатите са завидно успешни :lol:

Сигурен съм, че ако преди 103 години, основателите на Ботев са знаели, че един ден, някой си ще им потърси сметка, кога, къде и защо са основали клуба, то те биха взели още тогава всички мерки, за да удовлетворят питанията му :lol:

Ключ!!!
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот Мистри » 03 май 2015 13:06

mavri написа:
damyanov1963 написа:От Ботев нямат доблестта, като левскарите сами да си признаят по-късната година на основаването си.

то па една доблест.преди 3-4 години нали уж бяха намерили знаме на което пишело 1911.стига смешки.левски и доблест.



Пациент, първо се научи да пишеш .Ако не беше ме провокирал с простотията си, нямаше да пиша в тази безсмислена тема.
Изречение се започва с главна буква , имена се пишат също с главна буква на български.
Знам, че ти е трудно да се пренастроиш от майчин език на български, но свиквай.Иначе ще си все така безработен и беден.
По темата.
Човекът пита най-нормално , за ДОКАЗАТЕЛСТВА, а източнорОмелийците отговарят с обиди.
Сдружението НЕ е основано 1912.
Стига сте лъгали.
И не ми излизайте с номера-" Ама ние публиката сме Ботев, ние припознаваме клуба"
Те и македонците са като вас.Припознават си всичко. :lol:
Последна промяна от Мистри на 03 май 2015 13:11, променено общо 1 път.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
rockforever
Мнения: 46
Регистриран на: 20 апр 2014 22:05
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот rockforever » 03 май 2015 13:09

Това го драснах набързо на пишещата машина да дразня Славияфоревър.

Изображение

Captain Stottlemeyer написа: Лично за мен (без да искам да засегна никого) датата на основаване на футболен клуб "Ботев" - Пловдив през 1912 година е измислена. Ще се радвам, ако някой ме убеди в противното... 8-)


Ако имаше поне един милиционер - ботевист, ама от онези, истинските, преди 1989 г., с чиито пагони се кипреха любимите ти футболисти, знаеш ли колко бързо щеше да те убеди? :mrgreen:

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот 4au6 » 03 май 2015 13:10

volf написа:Разбира се че е заблуда!.........., но какво значение има това?!
Според "канарите" и Цецо - Мустака е светия великомъченик, но това не променя фактите че заедно с недобросъвестните ни управници ограби и последните спестявания на българите!
Чувстваш се непълноценен в настоящето?! - Решаваш проблема, като разказваш измислени история и избиваш на фенщина! - "Нещо като да се хвалиш с големи мъдя под малка пишка"! :oops:
Какво е историята, ако не демагогия - избрани щастливи мигове, от дълго, неблагодарно съществуване, към които се обръщаме когато ни липсва самочувствие, и ни насочват за да прикрият несъстоятелността си сега!
Велик си когато имаш какво да ПОКАЖЕШ! - НЕ ДА РАЗКАЖЕШ! :idea: (Лудогорец 1945)



Дай БОЖЕ на всеки Българин спестяанията да са като на Веждито или на твоите идоли ЦВИНОКИО и Боко. А дали само Василев е виновен сам можеш да си отговориш.Не е луд този които яде зелника а този които му го дава-БСП,Гроб и ДПС които имат обща политическа централа.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот Thurman Murman » 03 май 2015 13:11

Много ми е забавно как всеки иска от Ботев някакви доказателства, а в същото време никой не дава такива за своя отбор :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Dexter Lord
Мнения: 581
Регистриран на: 30 юни 2008 15:37
Местоположение: Трибуна Изток
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот Dexter Lord » 03 май 2015 13:25

Документи се публикуват, но тактично се подминават. Хората, които твърдят, че Ботев не е създаден през 1912 година са дребни душици.
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Заблуда или истина е датата на основаване на Ботев Пд?АН

Мнениеот Cicero » 03 май 2015 13:27

На потребителя Славия-форевър, многократно са му представяни доказателства от най-висшите деятели в държавата, че Ботев Пд е основан през 1912. (документи датиращи от 20-те години на миналия век!) За него обаче нищо друго освен протокол, не се води доказателство. С други думи той оспорва не само 1912, но и 681! Пояснявам: за създаването на Българската държава, ние черпим информация не от преки източници, а от византийските хроникьори. Така че г-н Славия, бих Ви помолил да проявявате еднакви критерии, както при 681-ва, така и при 1912-та.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта