БИТКАТА ЗА ПЛОВДИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот alive » 04 юни 2009 12:22

много добре знам кое е злото на БОТЕВ,и съм наясно със ситуацията и събитията около любимият ми отбор.а ти знаеш ли колко много буфери се подиграваха с това наше вечно безпаричие?!защо и аз да не се порадвам на подобна новина?след като злото е Христолов какво правим?стоим си пред компютрите и само флисофстваме какво трябвало да се направи!селският си развява байрака някъде там и ако знаеш колко му дреме за нашите мисли и мъки...тази година пак ще е същото,ако очаквате нещо да се случи като стоим и нищо не правим...ако трябва вече физически трябва да се разправяме с този тумор който бавно ни убива...трябва да го изрежем.да го махнем!
Изображение

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот bigbonusprize » 04 юни 2009 12:24

alive написа:много добре знам кое е злото на БОТЕВ,и съм наясно със ситуацията и събитията около любимият ми отбор.а ти знаеш ли колко много буфери се подиграваха с това наше вечно безпаричие?!защо и аз да не се порадвам на подобна новина?след като злото е Христолов какво правим?стоим си пред компютрите и само флисофстваме какво трябвало да се направи!селският си развява байрака някъде там и ако знаеш колко му дреме за нашите мисли и мъки...тази година пак ще е същото,ако очаквате нещо да се случи като стоим и нищо не правим...ако трябва вече физически трябва да се разправяме с този тумор който бавно ни убива...трябва да го изрежем.да го махнем!


И какво можете да направите? Докато не го вкарат в затвора сте с вързани ръце...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот hetfield » 04 юни 2009 12:26

И все пак нека си гледаме нашето канче.Ако си имат вътрешни проблеми да си ги решават.

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот Fallen_Angel » 04 юни 2009 12:32

alive написа:много добре знам кое е злото на БОТЕВ,и съм наясно със ситуацията и събитията около любимият ми отбор.а ти знаеш ли колко много буфери се подиграваха с това наше вечно безпаричие?!защо и аз да не се порадвам на подобна новина?след като злото е Христолов какво правим?стоим си пред компютрите и само флисофстваме какво трябвало да се направи!селският си развява байрака някъде там и ако знаеш колко му дреме за нашите мисли и мъки...тази година пак ще е същото,ако очаквате нещо да се случи като стоим и нищо не правим...ако трябва вече физически трябва да се разправяме с този тумор който бавно ни убива...трябва да го изрежем.да го махнем!


Последните ти изречения са точно това, което трябва да направим.

Дали ни се подиграват или не - какво те интересува. Мен специално ми е през онази работа - не че не отговарям, но не си го слагам присърце.

Освен това повод за подигравки има и към тях... Но дори и това не е най-важното. Освен проблема със Селяка, и двата клуба имаме един друг общо. Да сложа един цитат от една статия, дето писах скоро: И ако феновете на двата пловдивски отбора - Ботев и Локо, се скъсваха от подигравки едни други покрай разни мачове от вече отминалия шампионат, то картинката, гледана от наблюдател извън Пловдив е повече от жалка и патетично гротескна. Пловдив разполага с, казвам по памет: около 90-на футболисти, един рейс, една косачка, 4 машини за полагане на вар, 4 емблеми, две агитки и... въздух под налягане на корем.

botevskij
Мнения: 51
Регистриран на: 28 май 2009 16:47

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот botevskij » 04 юни 2009 12:34

изключително глупава тема.този мач е последното нещо от което феновете на Ботев се интересуваме в момента.

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот alive » 04 юни 2009 12:41

неразбрахте ли,че на буферите кръвта им е такава!те ако не се подиграват и не се правят на по-велики от нас,не могат да живеят.това им е едничката радост!как смяташ при тези условности някой буфер ще ти подаде ръка?забрави.сами трябва да се спасяваме
Изображение

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот hetfield » 04 юни 2009 12:48

А за какво ти е тяхната ръка?Аз не мисля,че някой е искал нещо подобно от тях.А относно това,че все сме им в устите защо се опитваш да си като тях?

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот Fallen_Angel » 04 юни 2009 12:53

hetfield написа:А за какво ти е тяхната ръка?Аз не мисля,че някой е искал нещо подобно от тях.А относно това,че все сме им в устите защо се опитваш да си като тях?


Право казваш...

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот alive » 04 юни 2009 12:54

ами кротувайте си,правете се на умерени фенове. ;)
Изображение

Grinta
Мнения: 88
Регистриран на: 30 сеп 2008 14:02
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот Grinta » 04 юни 2009 12:54

botevskij написа:изключително глупава тема.този мач е последното нещо от което феновете на Ботев се интересуваме в момента.


готов ли си да се закълнеш..............


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта