БИТКАТА ЗА ПЛОВДИВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот drughi » 04 юни 2009 15:54

Феновете на Ботев сте в най-изгодното положение....ако паднете ще кажете, че мача не ви интересува, че това на е вашия Ботев, че това е Ботев на Христолов и други подобни алабалистики с които да си прикриете срама от евентуалната загуба...а при някаква случайна победа ще започнете пак като след мача с Вихрен да се мислите за велики и непобедени и няма да може да ви се затвори устата.....затова както и да завърши мача, вие все ще сте МОРАЛНИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ....радвайте се, че си имате оправдания и не мислете за друго. :mrgreen:
Изображение
Последна промяна от drughi на 04 юни 2009 16:15, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
pacho80
Мнения: 37
Регистриран на: 17 яну 2009 19:16
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот pacho80 » 04 юни 2009 16:01

drughi написа:Феновете на Ботев сте в най-изгодното положение....ако паднете ще кажете, че мача не ви интересува, че това на е вашия Ботев, че това е Ботев на Христолов и други подобни алабалистики с които да си прикриете срама от евентуалната загуба...а при някаква случайна победа ще започнете пак като след мача с Вихрен да се мислите за велики и непобедени и няма да може да ви се затвари устата.....затова както и да завърши мача вие все ще сте МОРАЛНИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ....радвайте се, че си имате оправдания и не мислете за друго. :mrgreen:

Изображение



Пич, смешен си!!!! Ходи си пий млякото и го разкарай тоя колаж, щото хич не струва!!!

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот drughi » 04 юни 2009 16:11

pacho80 написа:Пич, смешен си!!!! Ходи си пий млякото и го разкарай тоя колаж, щото хич не струва!!!


Като ви казват истината и ставаме смешни, така ли ???
Айде кажи ми, ако все пак ни биете, щото това е футбол и топката е от женски род и колокото и да изглежда невъзможно, защото сме с класи над вас, все пак може да се случи и да загубим, тогава всички вие които пишете в този форум, ще напишите ли, след като сте ни били, че този мач не ви интересува и че резултата няма значение ??? Или ще започнете да злорадствате по адрес на отбора на Пловдив и да си пишете пак разни фантазмагории, колко сте били велики. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот rump_shaker » 04 юни 2009 16:14

Админите могат да се намесят тука. Мисля, че drughi наруши точка от правилника.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот drughi » 04 юни 2009 16:29

rump_shaker написа:Админите могат да се намесят тука. Мисля, че drughi наруши точка от правилника.


???????????? ......това са го кавали ваши футболисти и ръковадители след мачовете с Локомотив, че вие сте моралните победители, така че не съм си го измислил аз, сърди се на тях.Ако ми докажеш, че не е вярно тогава нека модератора се намеси........!!!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
alive
Мнения: 395
Регистриран на: 31 май 2009 11:10
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот alive » 04 юни 2009 16:39

БУФЕРИ,МНОГО СТЕ ДОБРИ ВЪВ ФОТОШОПА!СМЕШНИ СТЕ.ТОЙ НАШИЯТ МОДЕРАТОР ДОКАТО СЕ НАМЕСИ...ДОСЕГА ДА БЕШЕ МАХНАЛ ФОТОШОПА НА МАНГАЛИТЕ ОТ ЛАУТ ДЖАМИЯ!
Изображение

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот Fallen_Angel » 04 юни 2009 17:10

alive написа:БУФЕРИ,МНОГО СТЕ ДОБРИ ВЪВ ФОТОШОПА!СМЕШНИ СТЕ.ТОЙ НАШИЯТ МОДЕРАТОР ДОКАТО СЕ НАМЕСИ...ДОСЕГА ДА БЕШЕ МАХНАЛ ФОТОШОПА НА МАНГАЛИТЕ ОТ ЛАУТ ДЖАМИЯ!


И що да се намесва мода? Кой е смешен - "други" :) Или там който се е занимавал да прави този колаж. Можеш ли да си представиш дребнавата душичка, която се е занимавала час-два да рисува с жълто-черно това? И като е свършил как е отишъл до банята да лъсне една, че му е станало кеф "как ни е наредил"...

Аз лично не виждам защо мода да трие осирането на разни буфери... Нека им се вижда "гениалните творения". Също като манипулирания надпис от СБОГОМ К.УРВИ. Дребни душички, нека се радват, те толкова си имат - една злоба към Ботев...

Не забелязвате ли ги как пръскат мониторите си със слюнки от яд, че не се навиваме за този мач? Така им разваляме кефа да ходят още 6 месеца с високо вдигнати глави - победила са Отбора на Пловдив и се кефят. Само дето побеждават Христолов АД и няколко човека, носещи по погрешка жълто-черната фланелка, но тях и това им стига. Нас, феновете, могат да ни победят само в сънищата си, даже вече и по форумите не могат...

Оставете ги да се ядосват, нека мразят, нека слагат смешни колажи - абсолютно безсмислено е дори и да им отговаряте.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот drughi » 04 юни 2009 18:09

Fallen_Angel написа:Само дето побеждават Христолов АД и няколко човека, носещи по погрешка жълто-черната фланелка, но тях и това им стига..


Виж ми първото мнение по темата

drughi написа:Феновете на Ботев сте в най-изгодното положение....ако паднете ще кажете, че мача не ви интересува, че това на е вашия Ботев, че това е Ботев на Христолов и други подобни алабалистики с които да си прикриете срама от евентуалната загуба...


и кажи, не повтаряш ли това което вече съм казал ????
Изображение

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот rump_shaker » 04 юни 2009 18:12

drughi прочети, правилата! Там ясно пише че нямаш право в този форим да постваш снимки който обиждат Ботев и феновете му, и да използваш незензурни реплики по тяхен адрес!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев - ПРОГНОЗИ

Мнениеот drughi » 04 юни 2009 18:18

rump_shaker написа:drughi прочети, правилата! Там ясно пише че нямаш право в този форим да постваш снимки който обиждат Ботев и феновете му, и да използваш незензурни реплики по тяхен адрес!


Снимката всеки може да си я види в интернет(не съм я снимал аз), а ако ми кажеш една нецензурна реплика по ваш адрес ще я изтрия и ще се извиня......между другото тези неща са ваш патент...виж мненията на "ботевски" и "алив" в нашия форум и ще видиш кой ги използва.

пс.мисля, че си говорим като големи мъже, а не да се обиждаме като деца.
Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта