"А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 09 дек 2013 14:21

2:1 съм го играл мача при Стария, но ако Тошко влезе малко по-ранко тоя път, може и 3:1. А Берое вярвам, че ще останат в А-група (където им е мястото), освен ако не направят някоя яка разпродажба през зимния трансферен.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот Заклет Левскар » 09 дек 2013 14:25

El Grande Capitan написа:
Заклет Левскар написа:Да му мислят зелените, че Черноморец им дишат във врата. Искам и догодина да има битка за Тракия в А група.


Ъъъммм......според мен 8 точки разлика не са точно "дишане във врата"...ма щом казваш....

Е, виж че използвам и малко ирония. Малко да им се свият перките. Допреди месец си мислеха, че морето е до колене.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот El Grande Capitan » 09 дек 2013 14:25

Ботевъ Пловдивски написа:А Берое вярвам, че ще останат в А-група (където им е мястото), освен ако не направят някоя яка разпродажба през зимния трансферен.


Според мен е несериозно да се говори че Берое може да изпаднат-като им гледам програмата,освен нас,напролет имат само един труден мач-с Литекс,останалите би трябвало да ги вземат.
След тва дори и да останат във втората седмИца, ще са по-добри от останалите там.

Фаворити за изпадане за мен продължават да са си Любимец,Нафтата,Гоцето и за жалост Черноморец...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 09 дек 2013 14:32

El Grande Capitan написа:Фаворити за изпадане за мен продължават да са си Любимец,Нафтата,Гоцето и за жалост Черноморец...


Да, нещо такова може да се получи, аз все пак се надявам "Славия" да попадне в тази 4-ка, вместо "Черноморец".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот bulgaro » 09 дек 2013 14:34

Песимист съм! Срещу подобни антифутболни отбори не можем да играем, вчера беше последният пример. Наложи ли ни се да превземаме бетон и окопи, пиши ни бЕгали... Прогноза: Х ; 2 :oops:
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот El Grande Capitan » 09 дек 2013 14:37

Ботевъ Пловдивски написа:аз все пак се надявам "Славия" да попадне в тази 4-ка, вместо "Черноморец".


Е,то и аз,защото Черноморец са симпатяги, обаче в момента са толкова зле финансово жалните,че направо да ти домъчнее-видя ги на мача с нас-те не знаят за кво иде реч въобще, титулярите им зле,смени нямат,трагедия...

Освен ние да се навием да им дадем едни много пари за Амари или па да го продадат навън за много пари,та да живнат напролет...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот venko 1984 » 09 дек 2013 14:50

Много е важно да вкараме първи гол, защото поведат ли ни берое ще е много трудно, да не кажа невъзможно да ги обърнем. Прогноза 2-0 за Ботев!

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот rebel » 09 дек 2013 15:21

Искам здрав хубав мач. В този мач винаги е имало емоции. По-добрия да победи :)

Потребителски аватар
smo
Мнения: 494
Регистриран на: 14 ное 2010 10:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот smo » 09 дек 2013 15:22

1:2 :)
Хайде Нафта!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: "А"група,22 кръг:"Ботев"-Берое"

Мнениеот stefani » 09 дек 2013 16:46

1:2
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта