Всекидневна за Ботев Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот za nas e toj religiq » 30 окт 2013 22:36

СИНИТЕ ГОСПОЖИ НЯМА ДА ГИ КОМЕНТИРАМ , те не знаят къде са , нас тръгнали да оплакват :lol: Обаче мнозинството от наще пишещи не мога да ги разбера :roll: Айде малко по живо бе хора , има още 23 мача до края , тва да не е баница да свърши :) В събота на мача и квото сабя покаже ! Точно сега трябва да стоим най здраво зад отбора ако искаме да излезем по бързо от дупката ! Айде стига сте ревали като "столичани в повече" !

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот tiamat » 30 окт 2013 22:38

Red_Girl написа:Ааа, да си имаме уважението.. Аз живея кажи речи при Подуяне.. И не е краен квартал. До нац стадион или центъра съм за 15-20 мин ако има много движение..


Ха, и как си се объркала така? :)

hetfield
Мнения: 1758
Регистриран на: 10 авг 2008 00:17
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот hetfield » 30 окт 2013 22:51

Оптимизъм и мазохизъм до следващия кръг,а после пак разговори и пак опимизъм.Дооообре,така да е

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Red_Girl » 30 окт 2013 23:59

tiamat написа:
Red_Girl написа:Ааа, да си имаме уважението.. Аз живея кажи речи при Подуяне.. И не е краен квартал. До нац стадион или центъра съм за 15-20 мин ако има много движение..


Ха, и как си се объркала така? :)

Всички в квартала ме питат това.. И училищата ми бяха най-сините в София. :lol:
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

жълто-черна кръв
Мнения: 1
Регистриран на: 31 окт 2013 00:40
Контакти:

Да направим и децата си "КАНАРИ"

Мнениеот жълто-черна кръв » 31 окт 2013 01:30

По времето на слабоумния бивш собственик се бях зарекъл да не стъпвам на ст. "Христо Ботев". Слава Богу доживяхме промяната и дойде нова надежда. След дълго чакане този сезон се бях настроил за големи победи и сега след последните мачове разочарованието е голямо. Всички искаме бързи успехи,но отбор не се гради за няколко месеца. Вярно е ,че от тези футболисти едва няколко стават за шампионски отбор. В момента това са ни футболистите и трябва да го приемем.Синът ми е на седем години,бях решил да го заведа за първи път на ст. "Христо Ботев" когато се построи новия стадион. Да вкуси от новото начало.Предполагам,че след две години когато е готов стадиона вече ще имаме и силен отбор. След мача с "Пирин" ГД реших,че не мога и не искам да чакам повече. Отбора има нужда от подкрепа сега. Призовавам всички които имат жълто-черна кръв да дойдат на мача с "Литекс" и да подкрепим любимият отбор.Това е нашият отбор ! Аз и сина ми ще сме там,за да го "направя" канар завинаги !

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Да направим и децата си "КАНАРИ"

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 31 окт 2013 04:41

Живота е КРАСОТА ВЯРА БОРБА.За всичко останало си има Мастъркард.За някои златен.Трето поколение ботевист съм и винаги ще изповядвам идеята на дядо ми.Любовта на хората прави един отбор голям.А не титли,купи или победи.Верността на феновете е когато тима губи и с подкрепата си го вдигнат на крака.За това не съм левскар,както искаше другият ми дядо.За това и няма друг отбор в България,чиито фенове да са донесли повече точки в класирането и повече победи от Ботев Пловдив.Символ на Вярата,Красота в Борбата.

Потребителски аватар
neverbackdown
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2011 20:18
Контакти:

Re: Да направим и децата си "КАНАРИ"

Мнениеот neverbackdown » 31 окт 2013 06:01

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Живота е КРАСОТА ВЯРА БОРБА.За всичко останало си има Мастъркард.За някои златен.Трето поколение ботевист съм и винаги ще изповядвам идеята на дядо ми.Любовта на хората прави един отбор голям.А не титли,купи или победи.Верността на феновете е когато тима губи и с подкрепата си го вдигнат на крака.За това не съм левскар,както искаше другият ми дядо.За това и няма друг отбор в България,чиито фенове да са донесли повече точки в класирането и повече победи от Ботев Пловдив.Символ на Вярата,Красота в Борбата.

Разликата в поведението на феновете на Левски ,Цска и останалите е заради това , че общо сини и червени имат близо 60 титли.Нормално е да са по взискателни.Да си мислите , че вие обичате отбора си най-много от всички останали фенове своите отбори е смехотвория...Съжелявам изобщо , че ви пиша в раздела , но се ядосах...Как така винаги пишете за нас левскарите.Дали ни познавате всичките за да си дадете красноречиво мнение?!Абсурдно е , но както и да е всеки си има правото да си казва каквото пожелае...

Потребителски аватар
labrador2
Мнения: 460
Регистриран на: 27 авг 2009 23:05
Контакти:

Re: Да направим и децата си "КАНАРИ"

Мнениеот labrador2 » 31 окт 2013 08:07

[quote="жълто-черна кръв"]По времето на слабоумния бивш собственик се бях зарекъл да не стъпвам на ст. "Христо Ботев". Слава Богу доживяхме промяната и дойде нова надежда. След дълго чакане този сезон се бях настроил за големи победи и сега след последните мачове разочарованието е голямо. Всички искаме бързи успехи,но отбор не се гради за няколко месеца. Вярно е ,че от тези футболисти едва няколко стават за шампионски отбор. В момента това са ни футболистите и трябва да го приемем.Синът ми е на седем години,бях решил да го заведа за първи път на ст. "Христо Ботев" когато се построи новия стадион. Да вкуси от новото начало.Предполагам,че след две години когато е готов стадиона вече ще имаме и силен отбор. След мача с "Пирин" ГД реших,че не мога и не искам да чакам повече. Отбора има нужда от подкрепа сега. Призовавам всички които имат жълто-черна кръв да дойдат на мача с "Литекс" и да подкрепим любимият отбор.Това е нашият отбор ! Аз и сина ми ще сме там,за да го "направя" канар завинаги ![/quТа С подкрепата си сега дали подкрепяте отбора на Ботев, или подкрепяте експериментите на Кауня и на Момата, защото сега в отбора няма нито един млад и переспективен наш футболист, а само наемници които източват касата.Нашите юноши са закотвени с професионални договори в Раковски, за да не могат да заемат "платени места" в квотата на Ботев. Че Ние тези точки, можеше да ги спечелим и с нашите юноши и с Коцето видолов, поне щяхме да гледаме сърцат футбол, а и Цветан Василев щеше да спести някои друг милион.
ТОЙ НЕ УМИРА
Изображение

локо до живот
Мнения: 544
Регистриран на: 18 май 2012 11:14
Skype: kocce_1977
Контакти:

Re: Да направим и децата си "КАНАРИ"

Мнениеот локо до живот » 31 окт 2013 08:58

жълто-черна кръв написа:По времето на слабоумния бивш собственик се бях зарекъл да не стъпвам на ст. "Христо Ботев". Слава Богу доживяхме промяната и дойде нова надежда. След дълго чакане този сезон се бях настроил за големи победи и сега след последните мачове разочарованието е голямо. Всички искаме бързи успехи,но отбор не се гради за няколко месеца. Вярно е ,че от тези футболисти едва няколко стават за шампионски отбор. В момента това са ни футболистите и трябва да го приемем.Синът ми е на седем години,бях решил да го заведа за първи път на ст. "Христо Ботев" когато се построи новия стадион. Да вкуси от новото начало.Предполагам,че след две години когато е готов стадиона вече ще имаме и силен отбор. След мача с "Пирин" ГД реших,че не мога и не искам да чакам повече. Отбора има нужда от подкрепа сега. Призовавам всички които имат жълто-черна кръв да дойдат на мача с "Литекс" и да подкрепим любимият отбор.Това е нашият отбор ! Аз и сина ми ще сме там,за да го "направя" канар завинаги !

за пореден път се убеждавам в едно-при христола не бяхте ботевисти,сега сте от 3,4,5 поколения :!: то вие си го докарахте христола,като всеки ден ходихте да ревете на бат Петъо да ви намери някой :!: при брокерите-заклети ботевисти сродословно дърво,при цв василев-3то поколение,а сега на вс отгоре призоваваш и децата си да направите фурнаджийски лопти като вас :| ако има успехи сте ботевисти големи,ако няма-"няма да им стъпна" и това го казва всеки втори"канар"

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да направим и децата си "КАНАРИ"

Мнениеот terata » 31 окт 2013 09:21

локо до живот написа:
жълто-черна кръв написа:По времето на слабоумния бивш собственик се бях зарекъл да не стъпвам на ст. "Христо Ботев". Слава Богу доживяхме промяната и дойде нова надежда. След дълго чакане този сезон се бях настроил за големи победи и сега след последните мачове разочарованието е голямо. Всички искаме бързи успехи,но отбор не се гради за няколко месеца. Вярно е ,че от тези футболисти едва няколко стават за шампионски отбор. В момента това са ни футболистите и трябва да го приемем.Синът ми е на седем години,бях решил да го заведа за първи път на ст. "Христо Ботев" когато се построи новия стадион. Да вкуси от новото начало.Предполагам,че след две години когато е готов стадиона вече ще имаме и силен отбор. След мача с "Пирин" ГД реших,че не мога и не искам да чакам повече. Отбора има нужда от подкрепа сега. Призовавам всички които имат жълто-черна кръв да дойдат на мача с "Литекс" и да подкрепим любимият отбор.Това е нашият отбор ! Аз и сина ми ще сме там,за да го "направя" канар завинаги !

за пореден път се убеждавам в едно-при христола не бяхте ботевисти,сега сте от 3,4,5 поколения :!: то вие си го докарахте христола,като всеки ден ходихте да ревете на бат Петъо да ви намери някой :!: при брокерите-заклети ботевисти сродословно дърво,при цв василев-3то поколение,а сега на вс отгоре призоваваш и децата си да направите фурнаджийски лопти като вас :| ако има успехи сте ботевисти големи,ако няма-"няма да им стъпна" и това го казва всеки втори"канар"

Ааа не, объркал си се. Жълтите последователи на Бареков не ги вълнуват победи, титли, купи и т.н. тва е голяма лъжа. Те не искат оставки на треньори след два слаби мача, те не спират да ходят на стадиона след две поражения. :mrgreen: Виж как дори след две поредни загуби си бяха яко напълнили сектора за гости в Гоце Делчев. Бяха дошли цифром и словом цели 17 човека. :mrgreen: Ааа а вие им викате фурнаджийски лопати...тц тц не така. :lol:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта