Бела-Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Meto_1912
Мнения: 963
Регистриран на: 20 авг 2008 12:07
Местоположение: Пловдив

Re: Бела-Ботев

Мнениеот Meto_1912 » 18 апр 2009 14:19

fungus написа:
botev_1912 написа:
Meto_1912 написа:К*Р ЗА МАЧА, ДВА ЗА СЕЛЮ!


Ти какъв човек си не знам - Ние си честитим победа, той ми ги говори КУР ЗА МАЧА - я си гледай работата няма жива сила която да ме спре да се радвам на победа на БОТЕВ ПЛОВДИВ, ако ще и в Я група да е!


и тази победа с кво те топли? че играем със сърце,мачкаме противниците, запазваме си играчите, президента гледа само доброто за отбора и да е на челните места?! :roll:


Трябва да си горд, че победихме мега отбора на Бела :lol:

Както е тръгнало догодина шампиони със селския :lol: :lol:

Селски умри!

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Бела-Ботев

Мнениеот botev_1912 » 18 апр 2009 15:08

fungus написа:
botev_1912 написа:
Meto_1912 написа:К*Р ЗА МАЧА, ДВА ЗА СЕЛЮ!


Ти какъв човек си не знам - Ние си честитим победа, той ми ги говори КУР ЗА МАЧА - я си гледай работата няма жива сила която да ме спре да се радвам на победа на БОТЕВ ПЛОВДИВ, ако ще и в Я група да е!


и тази победа с кво те топли? че играем със сърце,мачкаме противниците, запазваме си играчите, президента гледа само доброто за отбора и да е на челните места?! :roll:


Е защо да не се радвам че любимият ми отбор е победил - това ни най малко не намалява озлоблението ми към Селският!!!
Ако ще догодина и шампиони да станем - пак ще има скандирания притив мастията
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот veseo » 18 апр 2009 15:19

Жалко, предишния мит, че са създадени 10г преди истинската си дата беше по-забавен :lol:
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот drughi » 18 апр 2009 18:25

veseo написа:Жалко, предишния мит, че са създадени 10г преди истинската си дата беше по-забавен :lol:


Незнам кое е мит,и кое не, но ако не видим подписан документ, че признавате последния кръг подарените точки от Пловдивския гранд за да се спасите, може и да си помислим дали да ви спасяваме. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот Fallen_Angel » 18 апр 2009 18:27

drughi написа:
veseo написа:Жалко, предишния мит, че са създадени 10г преди истинската си дата беше по-забавен :lol:


Незнам кое е мит,и кое не, но ако не видим подписан документ, че признавате последния кръг подарените точки от Пловдивския гранд за да се спасите, може и да си помислим дали да ви спасяваме. :mrgreen:


Ох, лелеее.... Нямат да пиете "лекарствата" на Едо ли?

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот drughi » 18 апр 2009 18:33

Fallen_Angel написа:
drughi написа:
veseo написа:Жалко, предишния мит, че са създадени 10г преди истинската си дата беше по-забавен :lol:


Незнам кое е мит,и кое не, но ако не видим подписан документ, че признавате последния кръг подарените точки от Пловдивския гранд за да се спасите, може и да си помислим дали да ви спасяваме. :mrgreen:


Ох, лелеее.... Нямат да пиете "лекарствата" на Едо ли?



Aха, ясно, значи ще се надявате чичи Мити да ви уреди още някой мач......еми щом така сте решили ваша работа, не мога насила да ви карам да подписвате документа за спасение, щом се надявате на Командоса, ОК....Успех. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот Fallen_Angel » 18 апр 2009 18:40

drughi написа:Aха, ясно, значи ще се надявате чичи Мити да ви уреди още някой мач......еми щом така сте решили ваша работа, не мога насила да ви карам да подписвате документа за спасение, щом се надявате на Командоса, ОК....Успех. :mrgreen:


Ха :) Все по-ясно става, че вие в "решаването на работата" сте с две-три обиколки напред... :twisted: :twisted: :twisted: Хапчета, поредица червени картони за "враговете", туй-онуй... Не можем да ви стигнем :)

А като толкова обичате "чичи Мити", да ви се случи той в комплект с още по-обичаната от вас Галя да ви направляват :)

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот drughi » 18 апр 2009 19:04

Fallen_Angel написа:
drughi написа:Aха, ясно, значи ще се надявате чичи Мити да ви уреди още някой мач......еми щом така сте решили ваша работа, не мога насила да ви карам да подписвате документа за спасение, щом се надявате на Командоса, ОК....Успех. :mrgreen:


Ха :) Все по-ясно става, че вие в "решаването на работата" сте с две-три обиколки напред... :twisted: :twisted: :twisted: Хапчета, поредица червени картони за "враговете", туй-онуй... Не можем да ви стигнем :)

А като толкова обичате "чичи Мити", да ви се случи той в комплект с още по-обичаната от вас Галя да ви направляват :)


Недей разводнявай темата, а кажи ще подпишите ли документа за подарена победа в последния кръг.

пс. Не ви е виновен чичи Мити за положението ви в момета, бъди сигурен, че който и да ви беше президент пак щяхте да сте на същия хал, не виждате ли положението на българския футбол....просто това е по-лесното ви оправдаване за трагичните ви резултати през последните 15 години......"има там един СЕЛЯК и затова Ботев е зле, иначе щяхме да сме шампиони".....виж колко смешно звучи....после защо ви се смее цяла България. :mrgreen:
Изображение

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: БОТЕВ ИЗПЛУВА И ЗАКОПА БЕЛАСИЦА

Мнениеот kubik » 18 апр 2009 19:42

Подписвайте ,без ' ботев' няма шест точки :mrgreen:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Бела-Ботев

Мнениеот емо73канар » 18 апр 2009 22:20

Ама и догодина ли ще го търпим СЕЛЮЮ. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта