Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 08:39

mike28 написа:Ще направя компромис и ще оставя стихчето,доколкото може да се нарече стихче.
Понеже отстраних @fcb за 6 часа, искам да ви попитам останалите- същата година 1993 не ви ли отвяхме с 6-0? Този мач го гледах, само не съм сигурен за точния резултат- може и 8-0 да бе. Същия сезон бихме Рейнджърс и ЦСКА и Локо Сф с големи резултати. Миналото лято бях постнал някъде таката тема, със статистики от сезоните, ала сега просто не ми се търси.

Глупости,с този резултрат не сме падали от никой,освен от чорбата в софия9(7-2,май беше).Преди митю не е имало такива резили,а Левски си ги плющяхме каде ги хванем.

Потребителски аватар
london_hools
Мнения: 241
Регистриран на: 18 яну 2009 11:37
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот london_hools » 06 фев 2009 08:44

mike28 написа:Ще направя компромис и ще оставя стихчето,доколкото може да се нарече стихче.
Понеже отстраних @fcb за 6 часа, искам да ви попитам останалите- същата година 1993 не ви ли отвяхме с 6-0? Този мач го гледах, само не съм сигурен за точния резултат- може и 8-0 да бе. Същия сезон бихме Рейнджърс и ЦСКА и Локо Сф с големи резултати. Миналото лято бях постнал някъде таката тема, със статистики от сезоните, ала сега просто не ми се търси.

togava gi otnesahme to4no s 6-0,4orbata s 7-1 i loko(sf) s 8-0.otnesahme gi kato kuco pile domat ot magistrala"trakiq" :D i makar,4e sa 4orbarski podlogi,ne zaslujavat takava sudba!!!

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 08:46

london_hools написа:
mike28 написа:Ще направя компромис и ще оставя стихчето,доколкото може да се нарече стихче.
Понеже отстраних @fcb за 6 часа, искам да ви попитам останалите- същата година 1993 не ви ли отвяхме с 6-0? Този мач го гледах, само не съм сигурен за точния резултат- може и 8-0 да бе. Същия сезон бихме Рейнджърс и ЦСКА и Локо Сф с големи резултати. Миналото лято бях постнал някъде таката тема, със статистики от сезоните, ала сега просто не ми се търси.

togava gi otnesahme to4no s 6-0,4orbata s 7-1 i loko(sf) s 8-0.otnesahme gi kato kuco pile domat ot magistrala"trakiq" :D i makar,4e sa 4orbarski podlogi,ne zaslujavat takava sudba!!!

за "чорбарските подлоги" е доста разтеглива тема,която ако знаеш достатъчно ще те е срам да говориш.

Потребителски аватар
london_hools
Мнения: 241
Регистриран на: 18 яну 2009 11:37
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот london_hools » 06 фев 2009 09:00

PLOVDIV PEE 1912 написа:
london_hools написа:
mike28 написа:Ще направя компромис и ще оставя стихчето,доколкото може да се нарече стихче.
Понеже отстраних @fcb за 6 часа, искам да ви попитам останалите- същата година 1993 не ви ли отвяхме с 6-0? Този мач го гледах, само не съм сигурен за точния резултат- може и 8-0 да бе. Същия сезон бихме Рейнджърс и ЦСКА и Локо Сф с големи резултати. Миналото лято бях постнал някъде таката тема, със статистики от сезоните, ала сега просто не ми се търси.

togava gi otnesahme to4no s 6-0,4orbata s 7-1 i loko(sf) s 8-0.otnesahme gi kato kuco pile domat ot magistrala"trakiq" :D i makar,4e sa 4orbarski podlogi,ne zaslujavat takava sudba!!!

за "чорбарските подлоги" е доста разтеглива тема,която ако знаеш достатъчно ще те е срам да говориш.

znam dostatu4no,a i za nikoi ne e taina 4e Botev bqha satelit na 4orbata!!!!

bedrock1912
Мнения: 136
Регистриран на: 01 яну 2009 11:31
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот bedrock1912 » 06 фев 2009 09:20

london_hools ми личи си колко знаеш ботев никога не е бил сателит на чорбата

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот dvdvd » 06 фев 2009 09:29

fcb-на втората снимка действително по-голяма част от отбора са съставени от ваши юноши!Забравяш факта обаче , че през различни периоди от време част от тях са обличали фанелката на Локомотив Пловдив!Тошко Зайцев,Гено Добревски,Цецо Дерменджиев,Георги Чакъров,Георги Андонов и Краси Димитров-те също ли са ПРЕДАТЕЛИ!!!А иначе друга част от снимката е доста интересна,като да речем Панчо Раков от с.Маноле,Митьо Младенов от с.Белащица,Маринчо Бакалов от с.Долни Воден,Ваньо Кочев от с.Войводиново,Динко Дерменджиев от с.Сърнегор и т.н.през годините до най-големия Бат Митко от с.Крумово!!!!! :D :D :D

flashfreak
Мнения: 244
Регистриран на: 18 сеп 2008 13:01
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот flashfreak » 06 фев 2009 09:55

dvdvd написа:fcb-на втората снимка действително по-голяма част от отбора са съставени от ваши юноши!Забравяш факта обаче , че през различни периоди от време част от тях са обличали фанелката на Локомотив Пловдив!Тошко Зайцев,Гено Добревски,Цецо Дерменджиев,Георги Чакъров,Георги Андонов и Краси Димитров-те също ли са ПРЕДАТЕЛИ!!!А иначе друга част от снимката е доста интересна,като да речем Панчо Раков от с.Маноле,Митьо Младенов от с.Белащица,Маринчо Бакалов от с.Долни Воден,Ваньо Кочев от с.Войводиново,Динко Дерменджиев от с.Сърнегор и т.н.през годините до най-големия Бат Митко от с.Крумово!!!!! :D :D :D

А вашите понеже са само граждани.. Що не ги провериш кой откъде е, има доста интересни попадения :)

dvdvd
Мнения: 182
Регистриран на: 22 дек 2008 12:39
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот dvdvd » 06 фев 2009 10:06

Когато фактите говорят и боговете мълчат!Цитирай имена? ;)

kishe
Мнения: 861
Регистриран на: 26 ное 2008 22:12
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот kishe » 06 фев 2009 10:19

dvdvd написа:fcb-на втората снимка действително по-голяма част от отбора са съставени от ваши юноши!Забравяш факта обаче , че през различни периоди от време част от тях са обличали фанелката на Локомотив Пловдив!Тошко Зайцев,Гено Добревски,Цецо Дерменджиев,Георги Чакъров,Георги Андонов и Краси Димитров-те също ли са ПРЕДАТЕЛИ!!!А иначе друга част от снимката е доста интересна,като да речем Панчо Раков от с.Маноле,Митьо Младенов от с.Белащица,Маринчо Бакалов от с.Долни Воден,Ваньо Кочев от с.Войводиново,Динко Дерменджиев от с.Сърнегор и т.н.през годините до най-големия Бат Митко от с.Крумово!!!!! :D :D :D


абе то и муши е от асеновград ама е от школата на ботев и примери безброй няма значение кой от каде е а кой отбор го е създал и в този ред на мисли раков,бакалов и другите няма значение откаде а че станаха футболисти имено тук на колежа и никой не го отрича
селски вземи си скункса не се сърди

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот staria » 06 фев 2009 10:51

PLOVDIV PEE 1912 написа:
mike28 написа:Ще направя компромис и ще оставя стихчето,доколкото може да се нарече стихче.
Понеже отстраних @fcb за 6 часа, искам да ви попитам останалите- същата година 1993 не ви ли отвяхме с 6-0? Този мач го гледах, само не съм сигурен за точния резултат- може и 8-0 да бе. Същия сезон бихме Рейнджърс и ЦСКА и Локо Сф с големи резултати. Миналото лято бях постнал някъде таката тема, със статистики от сезоните, ала сега просто не ми се търси.

Глупости,с този резултрат не сме падали от никой,освен от чорбата в софия9(7-2,май беше).Преди митю не е имало такива резили,а Левски си ги плющяхме каде ги хванем.

Ето ги мачовете:
1994/95: Levski - Botev 6:1
1998/99: Levski - Botev 6:0
Понеже каза никой:
1963/64: Spartak Pleven - Botev 6:0


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта