Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 20:32

niko1 написа:Да не би да не си видял поста над твоя???!!!...Как ще го наречеш това откровение ,че не сте били никога сателит на чорбата???!!!!Винаги сте в състояние на изтърсите някоя мега глупост ,като тая.В тази дисциплина вярно нямате стигане!!!

Салелит на чорбата сме били,но това трябва да те притеснява защото ни отнеха много титли и купи,футболисти и треньори.Трябва да си мълчиш защото доста пъти разформироваха отбора,доста пъти им изкарвахме титлите,доста точки и класирания загубихме.
Виж кво,Ботев Пловдив е първия отбор в тая държава!!!!Уважавам безкрайно Локомотив ,но теб трябва да те срам от това ,че си приличате с чорбарите,все пак сте единствените ведомствени отбори в България.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот mike28 » 06 фев 2009 20:37

Искам да ви питам нещо, ала ми отговорете честно- има ли някой въпрос по който смърфове и канарчета да сте били някога на едно мнение, освен естествено общата ви неприязън към Левски и ЦСКА?

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 20:38

Опа чакай ,забравих че като не можаха да вземат квота за "А"група взеха нашата и играха на наше място там.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 20:45

mike28 написа:Искам да ви питам нещо, ала ми отговорете честно- има ли някой въпрос по който смърфове и канарчета да сте били някога на едно мнение, освен естествено общата ви неприязън към Левски и ЦСКА?

Виж какво,голямата ненавист между феновете на двата отбора се появи напоследък(близките 10 години).Преди нямаше такова нещо.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот mike28 » 06 фев 2009 20:55

Не ви познавам историята отпреди, помня когато навремето почнах да се интересувам от футбол, че и двата отбора имахте много добри футболисти, някой с доста странни фамилии- Печикамъков ( не съм сигурен дали не беше от Славия), Садъков и т.н. Помня, че преди 15-на години имахте заедно с Благоевград най-добрите школи за млади таланти във България- голяма част от звездите на сини и червени идват тъкмо от вас. Помня, че в началото на 90-те и двата отбора играеха важна роля в първенството. И не разбирам, защо откакто това го няма, защо толкова много се мразите? И какво спечелихте за последните години от това? Струва ми се, че за вас не е толкова от значение как се представя любимия отбор- по-важно е на другия да му е гадно.И на вас ви е много добре известно, че само губите от това, обаче никой не смее да направи нещо по въпроса- не знам от страх да не го изкарат страхливец останалите запалянковци, от що ли? Всъшност истината е, че столичните отбори имат голяма полза вие да се хващате за гушата докато сте така, само можете да си мечтаете да видите любимите си отбори в челото на таблицата- но и това вие го знаете отлично. Не знам, просто не ви разбирам.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 21:01

mike28 написа:Не ви познавам историята отпреди, помня когато навремето почнах да се интересувам от футбол, че и двата отбора имахте много добри футболисти, някой с доста странни фамилии- Печикамъков ( не съм сигурен дали не беше от Славия), Садъков и т.н. Помня, че преди 15-на години имахте заедно с Благоевград най-добрите школи за млади таланти във България- голяма част от звездите на сини и червени идват тъкмо от вас. Помня, че в началото на 90-те и двата отбора играеха важна роля в първенството. И не разбирам, защо откакто това го няма, защо толкова много се мразите? И какво спечелихте за последните години от това? Струва ми се, че за вас не е толкова от значение как се представя любимия отбор- по-важно е на другия да му е гадно.И на вас ви е много добре известно, че само губите от това, обаче никой не смее да направи нещо по въпроса- не знам от страх да не го изкарат страхливец останалите запалянковци, от що ли? Всъшност истината е, че столичните отбори имат голяма полза вие да се хващате за гушата докато сте така, само можете да си мечтаете да видите любимите си отбори в челото на таблицата- но и това вие го знаете отлично. Не знам, просто не ви разбирам.

Майк ,няма да разбереш майна,трябва да го изживееш.Съмнява ме да знаеш достоверно каквото и да било научавайки всичко от "националните"МЕДИЙ.

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот botev_fen » 06 фев 2009 21:04

@mike28 , цялата тая омраза е заради малките дрисльовци, които се мислят за мъже. Влизат по форумите и псуват,викат...Комплексирана работа.. Аз познавам доста хора от Локомотив... дори преди години , преди дербито се събирахме фенове и на двата отбора да загреем с бирички в махалата. Нямаше проблем. А колкото до омразата на съперника, това е запазена марка на буферите. Те винаги , дори и преди много години те са предпочитали Ботев да страда, отколкото Локомотив да печели. Може тяхният отбор да е на 12 място в "Б" група , те се надяват Ботев да изпадне. Кажи ми нормално ли е на мач Локомотив - Литекс , феновете на Локото да пеят 3 песни против Ботев и само 1 в подкрепа на тяхният отбор ?
Изображение

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот mike28 » 06 фев 2009 21:05

Майна, специално мнението ми за вашите два клуба са формирани на базата на мачовете които съм гледал и това което ви чета тук във форума от една година. Вестници чета рядко,а телевизия не съм гледал от няколко месеца- няма и какво да гледам по нея.
Остави настрана медиите- няма нужда човек да е завършил висше, за да знае ,че от разделението и омразата между две страни винаги печели трета, която нерядко стой зад цялата работа. Ако поне за малко преодолеете егото си и междуособиците съм 100% обеден, че отборите ви ще представляват съвсем различна картинка.
Разбирам да сте идоти- не сте, има сред вас много пекани и интелигентни момчета, с които с радост бих се запознал при някоя от визитите си във Филебето.( стига до тогава да не съм изгонил достатъчно от вас, че да ме обявят за персона нон грата в цяла пловдивска област. :lol:

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот botev_fen » 06 фев 2009 21:13

Прав си, че трябва да се преодолее омразата и феновете да се обединят срещу личности , които пречат на развитието на футбола, обаче със всичката тази комплексарщина някой хора не могат да го направят! Може би преди 10-15 години щеше да е реално, обаче сега просто не е..
Изображение

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Поредица:Топ 20 на предателите във БГ-футбола

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 06 фев 2009 21:15

botev_fen написа:@mike28 , цялата тая омраза е заради малките дрисльовци, които се мислят за мъже. Влизат по форумите и псуват,викат...Комплексирана работа.. Аз познавам доста хора от Локомотив... дори преди години , преди дербито се събирахме фенове и на двата отбора да загреем с бирички в махалата. Нямаше проблем. А колкото до омразата на съперника, това е запазена марка на буферите. Те винаги , дори и преди много години те са предпочитали Ботев да страда, отколкото Локомотив да печели. Може тяхният отбор да е на 12 място в "Б" група , те се надяват Ботев да изпадне. Кажи ми нормално ли е на мач Локомотив - Литекс , феновете на Локото да пеят 3 песни против Ботев и само 1 в подкрепа на тяхният отбор ?

Да ,точно така.Е разбира се това не се отнася за повечето фенове (надявам се)а за една част идиоти,които между другото ги има навсякаде.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта