Кризата в Берое. Време е за промяна!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Avgusta 1916 » 14 сеп 2011 00:11

sandi74 написа:Avgusta 1916 всеки има право на мнение и позиция.Ти наистина си от хората които дори и бъкел си нямат понятие от футбол.На такъв футболен лаик наистина незнам какво да отговоря.В 1 кръг загубихме може би от най-слабия Литекс с когото някога сме играли,може би страдаш от раздвоение на личноста или амнезия и не помниш в какво състояние бяха шампионите тогава.За Лудогорец,ами те просто ни показаха как се играе тази проста игра футболът и ни скриха топката като изтърваха да ни разгромят с 4-5 гола.На Локо Сф по традиция в столицата сме супер редовни клиенти.Относно Черноморец на Херо-играха с не повече от 20-25% от възможностите си и бъпреки това ни надиграха и биха напълно закономерно и заслужено.Мачът в Каварна няма да го коментирам защото е наистина срам за нашият БЕРОЕ.Общо взето това е положението в момента и класирането го показва,затова просто замълчи -коментарите ти са смешни и абсолютно излишни.САМО БЕРОЕ.

Смешен , не ми казвай кога да мълча и кога да говоря!
Така подредените от теб коментари за изиграните мачове с тези отбори мога да определя като абсолютни халюцинации :)
Къде ще се сравняваш ти с Литекс по бюджет и играчи бе аланколуу , ами с Лудогорец :o , че и Черноморец.и какво остана - Локо Сф , където винаги си падаме като гост ,но за разлика от теб аз ходя и трите поред години откакто Илиан е треньор на Берое на мача ни в София и мога да кажа че двубоя си беше наш.За Каварна моля да ми припомниш дали изобщо имаме победа там - нямаме нито в А нито в Б група
Като искаш да играят като Лудогорец , вземи дай някой лев на ръководството ,избери си играчи ,осигури им заплатите от по 15-20 000 лв на месец и тогава имай претенции.Аман от такива като теб бе , като плюеш по отбора и треньора пред цяла България по-хубаво ли ти става?
Ела , ще те запозня с Боиндруков да ти обясни човека защо не взехме исканите от Илиан играчи през лятото ,ще ти обясни как намират парите за издръжката на отбора и да чуеш от него как се управлява футболен клуб в Стара Загора ,където дребни душички като теб с лопата да ги ринеш.
Пиши ми на ЛС координатите си , аз ще ти се обадя.
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

Потребителски аватар
bigfish
Мнения: 349
Регистриран на: 23 юли 2008 12:40
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот bigfish » 14 сеп 2011 15:17

sandi, сашко, ти ако си бероец аз съм трамвай. и не се притеснявай който трябва ще те намери.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот sandi74 » 14 сеп 2011 21:44

bigfish написа:sandi, сашко, ти ако си бероец аз съм трамвай. и не се притеснявай който трябва ще те намери.

Bigfish,Владко,не знам какъв вие проблема на вас "големите беройци" когато някой ви каже истината, ама тя наистина боли тази пуста истина.

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Avgusta 1916 » 15 сеп 2011 13:41

sandi74 написа:
bigfish написа:sandi, сашко, ти ако си бероец аз съм трамвай. и не се притеснявай който трябва ще те намери.

Bigfish,Владко,не знам какъв вие проблема на вас "големите беройци" когато някой ви каже истината, ама тя наистина боли тази пуста истина.

Няма голям Бероец ,или по-малък такъв!Има Беройци!! Ти обаче не си такъв!
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот luxorus » 15 сеп 2011 16:40

Avgusta 1916 написа:
sandi74 написа:
bigfish написа:sandi, сашко, ти ако си бероец аз съм трамвай. и не се притеснявай който трябва ще те намери.

Bigfish,Владко,не знам какъв вие проблема на вас "големите беройци" когато някой ви каже истината, ама тя наистина боли тази пуста истина.

Няма голям Бероец ,или по-малък такъв!Има Беройци!! Ти обаче не си такъв!

Написах го в няколко поста, на тоя Санди не съм видял позитивен пост за Берое.Всичкото му е "боксова круша","тъпани","даирета" и т.н.Ходи реви при жена си,заради такива примиренчески душици България е на това дередже.Берое ще се вдигне,тогава с нетърпение ще очаквам мненията ти,смешник.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Бръснара
Мнения: 45
Регистриран на: 11 дек 2010 18:01
Местоположение: Стара Загора

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Бръснара » 23 сеп 2011 21:20

Вече стана 7 поредна загуба никаква промяна!!!Нито глоби,нито отстраняване на футболисти!НИЩО!!!Що за......и аз не знам какво да кажа :evil: Толкова голям СРАМ отборът ни никога не е преживявал.НИКОГА!Ако някой има да ми каже подобен случай да го каже.ДОКОГА ще чакаме някакви промени.ДОКОГА!
Г-н треньора дето я спечели ВЕЛИКАТА купа да си хваща пътя и да си заминава за Варна!!!СЕГА,не утре да каже оставка се подавала само веднъж.СЕГА се махай!!!Дано да го запомня с хубавите моменти,ама в момента горчилката от толкова много срамни мачове не само от този сезон изплува и не знам просто :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Този срам,който ни го донесоха винаги ще остане!

Потребителски аватар
Bojko Berojko
Мнения: 1015
Регистриран на: 22 сеп 2011 13:11
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Bojko Berojko » 24 сеп 2011 20:56

Това не са футболисти,а лигльовци.
Трябва им един хубав бой, и ЯКИ глоби!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот drvasko98 » 27 сеп 2011 18:27

Отборът на Берое винаги ми е бил симпатичен, но тук някои фенове преди една година нещо се бяха забравили. Та да ги питам нещо. Кой е номер 16? След Светкавица, Видима и Ботев Враца. Разбира се заради наличието на въпросните отбори съм далеч от мисълта, че ще изпаднете...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот sandi74 » 27 сеп 2011 20:28

drvasko98 написа:Отборът на Берое винаги ми е бил симпатичен, но тук някои фенове преди една година нещо се бяха забравили. Та да ги питам нещо. Кой е номер 16? След Светкавица, Видима и Ботев Враца. Разбира се заради наличието на въпросните отбори съм далеч от мисълта, че ще изпаднете...

Как кой е номер 16?Ние сме номер 16,нашият любим отбор БЕРОЕ е номер 16 и е най- слабия отбор в А група.Аааааааааааааааа не съм съгласен, Видима и Ботев Враца изглеждат като участници в груповата фаза на лига Европа в сравнение с отблъскващо слабия ни отбор.

Потребителски аватар
Avgusta 1916
Мнения: 652
Регистриран на: 19 юни 2009 22:08
Местоположение: Под Аязмото
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Avgusta 1916 » 28 сеп 2011 20:22

drvasko98 написа:Отборът на Берое винаги ми е бил симпатичен, но тук някои фенове преди една година нещо се бяха забравили. Та да ги питам нещо. Кой е номер 16? След Светкавица, Видима и Ботев Враца. Разбира се заради наличието на въпросните отбори съм далеч от мисълта, че ще изпаднете...

И кво викаш , отбора ни ти бил симпатичен ,ама чакай аз да ви кажа на вас сега , а?
Паднал човек лесно се рита , ама жив и здрав!
В момента е по-важно да сме единни отколкото да се дразним по между си :!:
Ако искаш да летиш високо в небето , не кълви на земята с кокошките.Завинаги зелено - бели.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта