Берое-Левски-2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Берое-Левски-2:1

Мнениеот Ozzimozzi » 11 дек 2020 15:17

ivan56 написа:
Ozzimozzi написа:
sandi74 написа:
Ozzimozzi написа:Чудя се защо държавата поддържа изкуствено такива клубове като тези, които играха днес?

Ами щото не са от Ловеч-Микре-Етрополе последният припознавач да се качва на изгорелия автобус и да затвори вратата :lol: :mrgreen:

Санди не се сърди, но това което и двата отбора показахте днес е подигравка с играта футбол. Въпросът ми е защо държавата трябва да дава моите пари на тези отбори?


Теца не е бюджетно предприятие, спрете с тези глупости.
Твоите пари отиват при милиционерите и телевизията майка и тем подобни хрантутници.

В сектор енергетика знаем как става - под шапката на БЕХ парите се вземат от печелившите предприятия, за да се пълнят бездънни каци. Всички ние, които си плащаме сметките, се явяваме спонсори на този отбор. Само погледни структурата на БЕХ!
Разбирам, че поддържането на едно голямо губещо предприятие има много голям социален аргумент (цял регион е силно зависим от него), но на фона на тези загуби да се издържа и професионален футболен клуб ми идва малко прекалено!
Изображение
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое-Левски-2:1

Мнениеот TNT » 11 дек 2020 16:47

Оооооо,дай да не говорим за издръжка на т.н. ПФК-ата в България.Няма по-мафиотски,крадени,препрани и не знам си какви пари в нашенския футбол.Точно пък вие и сините нямате никакво право да говорите за финансирането на другите отбори,ама НИКАКВО!!!Захар,ддс,държавни поръчки......те вашите пари хич не са държавни. :oops: В повече му било идвало издръжката на Берое.Мунчооо спри да се излагаш.И на мене ми идва в повече вашите десетки милиони дето могат да влезнат в държавната хазна,ама не съм седнал да правя сметки на никой.Виждам,че системата в БГ е такава.То ако всичко е точно и прозрачно сигурно някой ще дойде да ви излива десетки милиони на година както е сега при вас и геренци.Аре у лево. :arrow:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Берое-Левски-2:1

Мнениеот ivan56 » 11 дек 2020 17:23

Ozzimozzi написа:
ivan56 написа:
Ozzimozzi написа:
sandi74 написа:
Ozzimozzi написа:Чудя се защо държавата поддържа изкуствено такива клубове като тези, които играха днес?

Ами щото не са от Ловеч-Микре-Етрополе последният припознавач да се качва на изгорелия автобус и да затвори вратата :lol: :mrgreen:

Санди не се сърди, но това което и двата отбора показахте днес е подигравка с играта футбол. Въпросът ми е защо държавата трябва да дава моите пари на тези отбори?


Теца не е бюджетно предприятие, спрете с тези глупости.
Твоите пари отиват при милиционерите и телевизията майка и тем подобни хрантутници.

В сектор енергетика знаем как става - под шапката на БЕХ парите се вземат от печелившите предприятия, за да се пълнят бездънни каци. Всички ние, които си плащаме сметките, се явяваме спонсори на този отбор. Само погледни структурата на БЕХ!
Разбирам, че поддържането на едно голямо губещо предприятие има много голям социален аргумент (цял регион е силно зависим от него), но на фона на тези загуби да се издържа и професионален футболен клуб ми идва малко прекалено!
Изображение


Да де ама тоя Тец генерира някакви приходи, и ако не е абсурдното управление от държавата, която я боли общо взето к.ра за Теца и мините и не е вкарала през годините един лев за модернизация, сега нямаше да е на такъв хал.
Тъпо е за мен да се дава предимство на щатските централи за сметка на твоето което стопанисващ ама живеем в чудна държава.
А и за да бъдем честни всички футболни президенти, по една или друга причина, получават едни хубави държавни поръчки.
Или искаш да ми кажеш, че Крушата гори от желание да издържа Локото или МВР съвсем случайно са избрали китайските таралясници.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Берое-Левски-2:1

Мнениеот Ozzimozzi » 11 дек 2020 17:34

ivan56 написа:
Ozzimozzi написа:
ivan56 написа:
Ozzimozzi написа:
sandi74 написа:
Ozzimozzi написа:Чудя се защо държавата поддържа изкуствено такива клубове като тези, които играха днес?

Ами щото не са от Ловеч-Микре-Етрополе последният припознавач да се качва на изгорелия автобус и да затвори вратата :lol: :mrgreen:

Санди не се сърди, но това което и двата отбора показахте днес е подигравка с играта футбол. Въпросът ми е защо държавата трябва да дава моите пари на тези отбори?


Теца не е бюджетно предприятие, спрете с тези глупости.
Твоите пари отиват при милиционерите и телевизията майка и тем подобни хрантутници.

В сектор енергетика знаем как става - под шапката на БЕХ парите се вземат от печелившите предприятия, за да се пълнят бездънни каци. Всички ние, които си плащаме сметките, се явяваме спонсори на този отбор. Само погледни структурата на БЕХ!
Разбирам, че поддържането на едно голямо губещо предприятие има много голям социален аргумент (цял регион е силно зависим от него), но на фона на тези загуби да се издържа и професионален футболен клуб ми идва малко прекалено!
Изображение


Да де ама тоя Тец генерира някакви приходи, и ако не е абсурдното управление от държавата, която я боли общо взето к.ра за Теца и мините и не е вкарала през годините един лев за модернизация, сега нямаше да е на такъв хал.
Тъпо е за мен да се дава предимство на щатските централи за сметка на твоето което стопанисващ ама живеем в чудна държава.
А и за да бъдем честни всички футболни президенти, по една или друга причина, получават едни хубави държавни поръчки.
Или искаш да ми кажеш, че Крушата гори от желание да издържа Локото или МВР съвсем случайно са избрали китайските таралясници.

За съжаление си прав и сигурно 80% от "собствениците" са доброзорно в тази позиция.
Иначе ТЕЦ-а, мините дават хляб на много хора в региона и ликвидирането на този отрасъл би означавало смъртна присъда за цялата област. Точно за това тябва да се сведат ддо минимум излишни разхои и дори да се прилива пари от другите структури на БЕХ, то да са по-малко. Издръжката на професионален отбор в тази ситуация е лукс!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта