Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот GOLEADOR » 24 авг 2017 19:45

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Победата за купата няма как да не остави трайни следи в противниковите фенове.След като армейците я спечелиха от трета дивизия никой отбор вече не се чувства защитен да не яде бой от ЦСКА където и да се намира отбора.Толкова много боли от този бой,че феновете на противниците са готови да обвинят собствените си футболисти в предателство и си изгониха треньора.Е,на Хубчев това бе последния мач,щото отбора играеше слабо и 5 поредни мача не знаеше що е победа,ама иначе гледам как се навиват някои фенове,че онзи отбор бил по-силен от ЦСКА.Гледам, в темата пишат и сини фенове.Обаче ми прави впечатление как си връткат дупето и пишат различни неща за ЦСКА според това което им изнася.
Щото в темите за ЦСКА,те твърдяха,че ГГ умишлено е фалирал ЦСКА и е подавал молби за фалит които ако бяха приети нямаше да има мач с Берое.
Сега обаче обърнаха палачинката и ГГ вече не иска фалит,а купата и купува на килограм половината отбор на противника.Ех,не им е лесно на противниците на ЦСКА.Поне да се насладим на червената победа за купата


ЦСКА-София кога е играл срещу Берое за КБ, че и ги е побеждавал?!

То и Дунав 2010 е създаден през 2010 година,но това не ти попречи да пуснеш тема "След 25 години Дунав се завърна в А група ;) "!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Кашчей » 24 авг 2017 20:37

Браво!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот TNT » 24 авг 2017 21:13

***cska*** написа:Гледам че фенчетата на Олимпик (Тетевен) са изпушили като комин на Старозагорски ТЕЦ. :lol:

В тоя мач отнасяте 3 Каранги и 2 Десподовки - 1:5

И с 1-15 да биете пак ще си останете смешни и жалки оранжеви припознавачи. ;) :oops: :oops:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот greeny » 24 авг 2017 21:53

Какво е положението с Охене някой знае ли?

Комплексирани глорихънтърчета, като сте толкова велики защо се занимавате с нас? Или коментирайте футбола и предстоящия мач или си ходете във вашия форум да лъскате на ГГ.
I am the Lizard King, I can do anything!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот bsz1916 » 25 авг 2017 06:10

greeny написа:Какво е положението с Охене някой знае ли?

Комплексирани глорихънтърчета, като сте толкова велики защо се занимавате с нас? Или коментирайте футбола и предстоящия мач или си ходете във вашия форум да лъскате на ГГ.

Според мен Охене дори да се е възстановил , не бива да играе в този мач . Отборът на мутрите от Микре е най грубият отбор в групата и сигурно ще се опитат да го контузят още в началото на срещата - спомнете си мачовете им с Лудогорец и с Ботев Пд. . Дори подозирам че Галчев го контузи по поръчка от джуджето от Микре .

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот greeny » 25 авг 2017 10:21

Прав си наистина, Охене не е за един мач и през сезона ще ни е нужен. Иначе трудно ми е да преценя дали Галчев влезе умишлено или просто това си му е стила.
I am the Lizard King, I can do anything!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот bsz1916 » 25 авг 2017 11:22

greeny написа:Прав си наистина, Охене не е за един мач и през сезона ще ни е нужен. Иначе трудно ми е да преценя дали Галчев влезе умишлено или просто това си му е стила.

И аз не съм сигурен , но имам такива подозрения защото тия от Етрополе - Микре не подбират средствата . Срещу Лудогорец и Ботев явно целяха да контузят или поне сплашат съперниците си преди важните им мачове в Европа . Заплашваха синдичката на бившия ЦСКА , непрекъсната реват и заплашват съдиите дори и когато явно ги подпомагат . Явно те още живеят в 90 -те години и за тях мутренските времена още не са минали .

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот luxorus » 25 авг 2017 11:28

bsz1916 написа:
greeny написа:Прав си наистина, Охене не е за един мач и през сезона ще ни е нужен. Иначе трудно ми е да преценя дали Галчев влезе умишлено или просто това си му е стила.

И аз не съм сигурен , но имам такива подозрения защото тия от Етрополе - Микре не подбират средствата . Срещу Лудогорец и Ботев явно целяха да контузят или поне сплашат съперниците си преди важните им мачове в Европа . Заплашваха синдичката на бившия ЦСКА , непрекъсната реват и заплашват съдиите дори и когато явно ги подпомагат . Явно те още живеят в 90 -те години и за тях мутренските времена още не са минали .


Не са естествено,я виж кой е управата на Микренци-Джуджака от Микре и Стойкас Стоилас
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот Вал » 25 авг 2017 17:51

luxorus написа:
bsz1916 написа:
greeny написа:Прав си наистина, Охене не е за един мач и през сезона ще ни е нужен. Иначе трудно ми е да преценя дали Галчев влезе умишлено или просто това си му е стила.

И аз не съм сигурен , но имам такива подозрения защото тия от Етрополе - Микре не подбират средствата . Срещу Лудогорец и Ботев явно целяха да контузят или поне сплашат съперниците си преди важните им мачове в Европа . Заплашваха синдичката на бившия ЦСКА , непрекъсната реват и заплашват съдиите дори и когато явно ги подпомагат . Явно те още живеят в 90 -те години и за тях мутренските времена още не са минали .


Не са естествено,я виж кой е управата на Микренци-Джуджака от Микре и Стойкас Стоилас

Те май наистина ни гласят Етрополе за купата. Имаше репортаж за побои и влизания на публиката на мача им за купата с Ботевград. Въобще където е стъпил гнома от Микре нищо читаво няма. Ако питаш някой от борбата - същото ще ти кажат - подкупи, интриги и сплашване и погром навсякъде. За нивото на ЦСКА-София най добре говори факта, че Бербатов бе спряган за Берое, за Англия, отиде чак в Индия, но не пожела името му да се асоциира с мутренския отбор.
За мача няма смисъл да играе Охене. Защитна схема. Двойно подсигуряване по фланговете и 2-3 контри през второто полувреме. Харесва ми как Камбуров се старае и успява да разпредели идеални топки. Това ни трябва. Оранжевите са под натиск. Сезонът им е профукан, Европа им е забранена и потъват.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое - ЦСКА-София ППЛ, VII кръг, 26.08.2017, 18:45 ч

Мнениеот gihuelo » 26 авг 2017 16:03

Вал написа:
luxorus написа:
bsz1916 написа:
greeny написа:Прав си наистина, Охене не е за един мач и през сезона ще ни е нужен. Иначе трудно ми е да преценя дали Галчев влезе умишлено или просто това си му е стила.

И аз не съм сигурен , но имам такива подозрения защото тия от Етрополе - Микре не подбират средствата . Срещу Лудогорец и Ботев явно целяха да контузят или поне сплашат съперниците си преди важните им мачове в Европа . Заплашваха синдичката на бившия ЦСКА , непрекъсната реват и заплашват съдиите дори и когато явно ги подпомагат . Явно те още живеят в 90 -те години и за тях мутренските времена още не са минали .


Не са естествено,я виж кой е управата на Микренци-Джуджака от Микре и Стойкас Стоилас

Те май наистина ни гласят Етрополе за купата. Имаше репортаж за побои и влизания на публиката на мача им за купата с Ботевград. Въобще където е стъпил гнома от Микре нищо читаво няма. Ако питаш някой от борбата - същото ще ти кажат - подкупи, интриги и сплашване и погром навсякъде. За нивото на ЦСКА-София най добре говори факта, че Бербатов бе спряган за Берое, за Англия, отиде чак в Индия, но не пожела името му да се асоциира с мутренския отбор.
За мача няма смисъл да играе Охене. Защитна схема. Двойно подсигуряване по фланговете и 2-3 контри през второто полувреме. Харесва ми как Камбуров се старае и успява да разпредели идеални топки. Това ни трябва. Оранжевите са под натиск. Сезонът им е профукан, Европа им е забранена и потъват.

[offtopic]Е защо не взехте Бербатов? а го изпуснахте в Индия?[/offtopic]


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта