Александър Томаш е новият старши треньор на Берое

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот sandi74 » 24 май 2017 20:56

Евала на Сашо Томаш че с наличния потенциал и играчи успя да класира отбора на Верея на бараж за ЛЕ :!: :idea:

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот August Burns Red » 25 май 2017 08:59

В Берое със сигурност ще постигне нещо !! има време и пари поне 1 година ще има време да напрви нещо !! поне 1 договора му не знам за колко е1или2 но по скоро ще е 1+1 !!


Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот August Burns Red » 25 май 2017 12:48

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:УСПЕХ!



Единственото което можем да направим ние феновете е сега само да му пожелаем успех да стоим и гледаме без да даваме съвети и без да пресираменещата !! БЕЗ ЮРУШ !! защото ще има ОТНОВО СМЪРТОНОСНА КАТАСТРОФА !! така че ДЕЛА И ДЕЙСТВИЕ БЕЗ МНОГО ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ !! без гръмки изказвания и АМБИЦИИ !! Да доиде да каже какво мисли и иска да направи с берое какво лице ще има отбора,класиране,стил на игра играчи млади стари и т.н !!!! Всичко това ще стане ясно на 8 юни !! Времето ще покаже. !!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 25 май 2017 17:33

August Burns Red написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:УСПЕХ!



Единственото което можем да направим ние феновете е сега само да му пожелаем успех да стоим и гледаме без да даваме съвети и без да пресираменещата !! БЕЗ ЮРУШ !! защото ще има ОТНОВО СМЪРТОНОСНА КАТАСТРОФА !! така че ДЕЛА И ДЕЙСТВИЕ БЕЗ МНОГО ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ !! без гръмки изказвания и АМБИЦИИ !! Да доиде да каже какво мисли и иска да направи с берое какво лице ще има отбора,класиране,стил на игра играчи млади стари и т.н !!!! Всичко това ще стане ясно на 8 юни !! Времето ще покаже. !!


+1

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот bsz1916 » 26 май 2017 10:26

Според публикации на ТОП СПОРТ и СПОРТАЛ , Венци Христов се връща в БЕРОЕ .

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот August Burns Red » 26 май 2017 11:21

bsz1916 написа:Според публикации на ТОП СПОРТ и СПОРТАЛ , Венци Христов се връща в БЕРОЕ .



Хахеахе да прочетах и аз този малко и той като мапуку предател, за мен венци играеше по добре от мапуку, по постоянен е венци.!!
Ще видим може и томаш да го върне.!!От БЕРОЕ в риека че после в левски !!

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 26 май 2017 14:57

August Burns Red написа:
bsz1916 написа:Според публикации на ТОП СПОРТ и СПОРТАЛ , Венци Христов се връща в БЕРОЕ .



Хахеахе да прочетах и аз този малко и той като мапуку предател, за мен венци играеше по добре от мапуку, по постоянен е венци.!!
Ще видим може и томаш да го върне.!!От БЕРОЕ в риека че после в левски !![/quote

Венци Христов ... ?
В началото, първите 10-на мача всеки път вкарва и после пресъхва. Беше бърз . ... тогава. Прекален индивидуалист - егоист.
Сега е след контузия и трябва време да си върне формата. Не знам защо не го харесаха в Левски? Там вкарваше.
Те май никого не харесват ... понякога си мисля, че и себе си не харесват.

Като няма риба ... и ракът е риба. Плащаме колкото можем и вземаме това, което можем да си позволим.
Поне си го знаем.
Ама не е лошо да имаме и други опции. Салмикиви дойде с големи надежди, но засега ...

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот bsz1916 » 26 май 2017 16:10

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
August Burns Red написа:
bsz1916 написа:Според публикации на ТОП СПОРТ и СПОРТАЛ , Венци Христов се връща в БЕРОЕ .



Хахеахе да прочетах и аз този малко и той като мапуку предател, за мен венци играеше по добре от мапуку, по постоянен е венци.!!
Ще видим може и томаш да го върне.!!От БЕРОЕ в риека че после в левски !![/quote

Венци Христов ... ?
В началото, първите 10-на мача всеки път вкарва и после пресъхва. Беше бърз . ... тогава. Прекален индивидуалист - егоист.
Сега е след контузия и трябва време да си върне формата. Не знам защо не го харесаха в Левски? Там вкарваше.
Те май никого не харесват ... понякога си мисля, че и себе си не харесват.

Като няма риба ... и ракът е риба. Плащаме колкото можем и вземаме това, което можем да си позволим.
Поне си го знаем.
Ама не е лошо да имаме и други опции. Салмикиви дойде с големи надежди, но засега ...

По - добър централен нападател от Венци не сме имали от много години , затова е смешно да не го харесваме . Мен повече ме притесняват честите му контузии и дано няма нещо хронично . Иначе като потенциал мисля че е между тримата най - добри на този пост в нашето първенство . Това не означава че не трябва да се търсят и други алтернативи . По принцип съм против привличането на футболисти над 25 годишна възраст , но без трансферна сума е трудно да се намери нещо и качествено и перспективно .

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: Официално Александър Томаш е Новият Старши Треньор На Берое !

Мнениеот August Burns Red » 26 май 2017 18:43

bsz1916 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:
August Burns Red написа:
bsz1916 написа:Според публикации на ТОП СПОРТ и СПОРТАЛ , Венци Христов се връща в БЕРОЕ .



Хахеахе да прочетах и аз този малко и той като мапуку предател, за мен венци играеше по добре от мапуку, по постоянен е венци.!!
Ще видим може и томаш да го върне.!!От БЕРОЕ в риека че после в левски !![/quote

Венци Христов ... ?
В началото, първите 10-на мача всеки път вкарва и после пресъхва. Беше бърз . ... тогава. Прекален индивидуалист - егоист.
Сега е след контузия и трябва време да си върне формата. Не знам защо не го харесаха в Левски? Там вкарваше.
Те май никого не харесват ... понякога си мисля, че и себе си не харесват.

Като няма риба ... и ракът е риба. Плащаме колкото можем и вземаме това, което можем да си позволим.
Поне си го знаем.
Ама не е лошо да имаме и други опции. Салмикиви дойде с големи надежди, но засега ...

По - добър централен нападател от Венци не сме имали от много години , затова е смешно да не го харесваме . Мен повече ме притесняват честите му контузии и дано няма нещо хронично . Иначе като потенциал мисля че е между тримата най - добри на този пост в нашето първенство . Това не означава че не трябва да се търсят и други алтернативи . По принцип съм против привличането на футболисти над 25 годишна възраст , но без трансферна сума е трудно да се намери нещо и качествено и перспективно .



Е сега против не против ! иначе венци в берое показва какво може само тук всички минали играят могат и знаят да играят !! Където идат другаде се провалят !! всичко избягалов ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ мапуку ще е типичния ПРИМЕР !!


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта