Кризата в Берое. Време е за промяна!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
malchev
Мнения: 531
Регистриран на: 29 апр 2010 12:50
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот malchev » 12 сеп 2011 18:48

Точно защото сте толерантна публика си мисля, че са единици тези като теб!!!
Вярно - никой не трябва да лежи на стари лаври и да не се пипа, ама след 5 слаби мача и го махате?? Човека отказа къде-къде по-изгодни оферти за да е в Берое, вие ше го гоните? :roll: При положение че всеки сезон му махате най-добрите футболисти и го оставяте да се оправя с някакви свободни агенти и младоци? Какви трансфери направихте това лято ? Бабангида? Друг.. ?
Много ме е яд на такива изпълнения.. миналата година се борихте за евро квоти до предпоследен кръг!? Купата като сте имали късмет защо никой освен Левски, ЦСКА и Литекс няма късмет напоследък? Въобще какъв кеф ви прави да си омаловажавате единствения трофей от 85-та насам? Дайте му шанс, оставете го да работи с един отбор повече време и вижте тогава!
Иначе какво, през 5 години в Б група за "пречиставане"? Айде моля ви се...

chernomorec bs
Мнения: 289
Регистриран на: 24 мар 2008 18:27
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот chernomorec bs » 12 сеп 2011 19:35

имате мачове с цска и локо пд и монтана като гост не искам да съм пророк ама чак в 9- кръг на домакинството на видима виждам шанс за точки

Потребителски аватар
Локомотив1926
Мнения: 648
Регистриран на: 08 фев 2011 14:49
Skype: Как ти е скайпа? Добре е :)
Местоположение: Трибуна БЕСИКА
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Локомотив1926 » 12 сеп 2011 19:40

Не е виновен човека , просто с такива футболисти разполага вмомента . Ако имаше пари да купи по - добри щеше да е друго . Успех .
[rimg]http://awa.hit.bg/4.png[/rimg] [rimg]http://awa.hit.bg/2.jpg[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/c.png[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/5.png[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/e.png[/rimg]
[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8TG2aw32e8k[/youtube][/offtopic]
[center]Изображение
Изображение[/center]

Stanketo
Мнения: 21
Регистриран на: 04 яну 2009 14:11
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Stanketo » 12 сеп 2011 19:48

Напълно съм съгласен с Бръснаря.Когато отбора бие всички казват че е виновен и само виновен е треньора а когато пада са виновни и само те играчите.Е нещо не се вързват работите.Илиян Илиев направи подготовката селекцията и т.н.Човека отговорен за това преставяне на отбора е само той и никой друг.Берое е на старозагорци и не искам да се робува на имена.Благодарим Ви г-н Илиев и на добър час в Левски .Това май е мечтата ви.

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот Oziris » 12 сеп 2011 20:56

Абе нека го уволнят и да си ходят в Б група, а да го вземе примерно Лудогорец :)

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот balgarin » 12 сеп 2011 21:05

Бръснарю ми бръснарю!
Първо, тук ли е мястото да ги плямпаш тези глупости? Намерил трибуна за възвишените си идеи бръснаря ми той!!! Всички са сляпи, добре че си ти да кажеш истината и да поставиш всички на местата им! И щом ти пречи Илиан Илиев, като се махне какво ще стане и по-скоро какво ще се промени? И кое му е обезпеченото на Илиан Илиев бре бръснарю? Колко пари му бяха дадени за селекция, или той не ги иска? Нямахме 100 бона за онова момче от Любимец!!! Аре ходи квичи някъде другаде, че май доста хора прекалявате със симулаторите и взехте да се вживявате като Моуриньо! БЕРОЕ в момента няма нужда от "фенове", като тебе!

Потребителски аватар
аби
Мнения: 574
Регистриран на: 27 окт 2010 14:17
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот аби » 12 сеп 2011 21:09

balgarin написа:Бръснарю ми бръснарю!
Първо, тук ли е мястото да ги плямпаш тези глупости? Намерил трибуна за възвишените си идеи бръснаря ми той!!! Всички са сляпи, добре че си ти да кажеш истината и да поставиш всички на местата им! И щом ти пречи Илиан Илиев, като се махне какво ще стане и по-скоро какво ще се промени? И кое му е обезпеченото на Илиан Илиев бре бръснарю? Колко пари му бяха дадени за селекция, или той не ги иска? Нямахме 100 бона за онова момче от Любимец!!! Аре ходи квичи някъде другаде, че май доста хора прекалявате със симулаторите и взехте да се вживявате като Моуриньо! БЕРОЕ в момента няма нужда от "фенове", като тебе!


Mай се нуждае само от пари! ;)

cuzco
Мнения: 66
Регистриран на: 07 юни 2009 14:47
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот cuzco » 12 сеп 2011 21:21

Не съм фен на Берое но,мисля че имате не лош отбор! Все пак са минали само 5 кръга не мисля че трябва да се отчайвате толкова бързо.Промяна освен в треньорския щаб не може да бъде осъществена,не може да се смени целия отбор.И друг треньор да дойде футболистите ще са същите.Отборът не е толкова лош,оставете ги на мира и резултатите вярвам че ще дойдат.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот sandi74 » 12 сеп 2011 21:29

Наистина е дошло време, време разделно.Промените не са наложителни,те са просто задължителни.Още преди началото на първенството казах,че този шампионат ще сме като боксова круша но някои големи разбирачи които не разбират абсолютно нищо от футбол не вярваха,че сме трагедия и пълен смях.Сега тези смехорани и мишорани се крият като партизани.Харесва ли ви драги ми смехурковци сегашния отвратително и гнусно слаб БЕРОЕ?Та футболистите не могат да си подадът 2-3 точни паса,не могат да ходят по терена,камо ли да бягат.Тактиката ни,ами то тактика нямаме а за игра да не говорим.В момента сме едно много голямо нищо и за това сигурно са виновни футболистите?Отговорете драги ми разбирачи и смехурковци.Основната вина за това да сме тъпаните и дайретата на А група е на ръководството и треньорите.Ние хората които обичаме БЕРОЕ се срамуваме от този уникално слаб и абсолютно безпомощен отбор който сме в момента.

Потребителски аватар
tani
Мнения: 474
Регистриран на: 24 сеп 2009 21:04
Контакти:

Re: Кризата в Берое. Време е за промяна!

Мнениеот tani » 12 сеп 2011 21:35

Според мойто скромно и не дотам компетентно мнение,не е виновен Илиян просто момчетата толкова си могат,Забравихте ли че вече 3 сезон прави отбор от нищото,може би сега селекцията( а,тази година беше доста скромна)не е на ниво,иначе за мен това е един мн. кадърен треньор,просто трябва и малко късмет.Ще е грешка ако го изгонат.


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта