ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот redhooligan » 14 фев 2017 18:03

Най твърдата еденица. Лесна победа за Баварците със 2-3 гола разлика. Арсенал не са във никак добра форма, а и се има предвид че тук съдийте няма да свирят както последните няколко мача във Англия.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот MCMXIII » 15 фев 2017 08:11

Твърдо 1Х2. Бавария може да победи, но ако не играе като последните си мачове. Лично аз съм леко изнервен преди този сблъсък, което никак не е лошо. Ще бъде зле, ако съм ядосн след мача ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Neron » 15 фев 2017 10:38

Алонсо ще играе. Ако Мюлер си върне обичайната форма много от проблемите на Байерн ще изчезнат веднага. Това рано или късно ще се случи. Няма да е никак лесно, но си мисля, че Анчелоти е треньор точно за тези мачове.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 15 фев 2017 19:46

Според мен мачът е троен. И двата отбора са в сходно положение - отстъпиха малко от позициите си и сега ще трябва да се доказват в тази среща, че не са в криза. Арсенал имаха много добро начало на сезона и доста неубедителни мачове последните 1-2 месеца, но трябва да се отбележи, че сега за първи път от много време почти всички са здрави. Предния месец се играеше без халфове, докато сега ще са на линия. Джака не е нказан :) Елнени се върна Купата на нациите, Коклен оздравя, само Касорла го няма и мисля ,че и Рамзи още е контузен (и Перес). Белерин също е възстановен, Уелбек като че ли е готов за цял мач след тежките контузии.

Няма спор, че Байерн е фаворит, но въобще не мисля, че разликата между двата отбора е толкова голяма. Още повече че Венгер е пред уволнение и в такива моменти обикновено отборът се вдига и го спасява. Йозил, който да преди 3-4 месеца не искаше да подписва, за да ходи в Мадрид, сега ще трябва да направи мача на живота си, за да не бъде продаден лятото (и без това в Арсенал има 1000 човека на неговият пост, които не си играят на позицията заради него). много м исе иска Венгер да изненада всички и да остави Йозил резерва за сметка на Иуоби + Уелбек на позицията на Иуоби, ама малко вероятно :/

Като видях и снощи ПСЖ какво направиха с Барса, а не успяха да бият Арсенал още веднъж се потвърждава очакването ми за интересн мач и всичко да остане за реванша...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Neron » 15 фев 2017 20:59

Стартовите 11: Нойер, Лам, Хумелс, Алаба, Мартинес, Видал, Алонсо, Алкантара, Коста, Робен и Левандовски. Твърде ми е латино този състав, но да видим.
Мюлер е резерва... Жалко. Дано се включи и да избухне, защото имаме нужда да е в добра форма.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Neron » 15 фев 2017 21:17

Тия БТВ Екшън уж ще дават Байерн и Арсенал, а 15 минути ми говорят за Барселона и вече 5 минути за Реал. Сега Данчо Цайса ще пусне 2 реклами и ще стане време за мача...
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 15 фев 2017 21:33

Едно дърво имаше в състава на Байерн и те го оставиха резерва :/
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта