Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот rhaegar » 21 дек 2016 22:39

Тъмночервен чак....Според мен, съдията се направи на каубой при решен мач. Картонът беше в най-добрия случай 50/50, дузпата не искам да я коментирам. Ако бях фен на Байерн, щеше да ме е срам, че дават такива. Отделно, Видал е за гонене от половин час, ама карай.

Далеч съм от мисълта, че РБ са по-добрият отбор в момента, но и такива изпълнения не са нужни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот niki87 » 21 дек 2016 23:01

Червения картон беше 1000%- брутално влизане отзад- с бутоните в глезена. Дузпата в реално време бих я дал, но на повторение се вижда, че няма. Добра игра и победа, да видим какви ще ги свършат пролетта.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот Neron » 21 дек 2016 23:02

Дузпата беше на кантар, но червения си е червен. Лам се откъсва и можеше да го дръпне за фланелката, а той му влезе в гръб с бутоните глезена на опорния крак.
Поиграхме 40 минути и после всички правиха компания на Хумелс в дефилирането с новата прическа.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот MCMXIII » 21 дек 2016 23:10

rhaegar написа:Тъмночервен чак....Според мен, съдията се направи на каубой при решен мач. Картонът беше в най-добрия случай 50/50, дузпата не искам да я коментирам. Ако бях фен на Байерн, щеше да ме е срам, че дават такива. Отделно, Видал е за гонене от половин час, ама карай.

Далеч съм от мисълта, че РБ са по-добрият отбор в момента, но и такива изпълнения не са нужни.


Чичо Регъре, толкоз несъгласен с теб не съм бил от години!!!!

Нищо лошо де, но онзи щеше да ампутира копитото на Лам :(
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот rhaegar » 21 дек 2016 23:15

В името на добрите ни отношения, нека е червен картон. :lol:

Neron написа: всички правиха компания на Хумелс в дефилирането с новата прическа.


Ае, верно, какво беше това? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот MCMXIII » 21 дек 2016 23:18

rhaegar написа:В името на добрите ни отношения, нека е червен картон. :lol:


Уважавам дипломатичния език! Комплименти.

Разенбалшпорт до картона не играха като обречени. После се пречупиха. Мислех си, че само при Пеп Байерн ако води с достатъчно, ще спре през втората част. Е Карло ме опроверга.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Бундеслига 2016/2017: XVI кръг, Байерн - Разенбалшпорт

Мнениеот Der Führer » 22 дек 2016 00:09

Червения картон е без коментар . Форсберг имаше съвсем друго предвид , но не си прецени шпагата . И вместо препъване се получи влизане с бутоните .
Дузпата - повече от смешна . Единствения контакт е между ръцете на Коща и корема ( гърдите ) на вратаря .
Жълтия картон на Сабитцер също не подлежи на коментар . Като нарушение съвсем безобидно , но умишлено . От така наречените "професионални фалове" .
Обаче Алонсо извърши 3 такива нарушения без картон , в 2 от които изрита в гръб опорния крак на противника съвсем умишлено . Поне 2 спестени жълти картона .
Видал - освен показания жълт картон , имаше едно влизане с бутоните и едно спъване отзад . Всичко това в рамките на 10-на минути . Плюс още 2 професионални фала преди това . От поне 5 нарушения за жълт картон , получи само 1.
Последното нещо от което имаше нужда , беше съдията да показва , колко не е в час .
Тотално превъзходство на Байерн като игра . Силна игра на всички , но най вече на "любимците" ми Алкантара и Алонсо Дори Коща имаше точни центрирания ... А полската примадона улучи вратата цели 2 пъти , макар единия да беше от дузпа .
Лайпциг - дали се пренавиха или им липсва опит , но не показаха нищо от добрите си игри . За мен са твърдо в зона ШЛ , но единствения съперник на Байерн в Бундеслигата остана ... Байерн .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта