ШЛ 1/2 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Атлетико Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Атлетико Мадрид

Мнениеот daduradam » 04 май 2016 16:25

Аз това с пари много не го помня, честно, а и малко скалъпена история ми изглежда, че един вид той да излезне виновен.Помня, че се бяха скарали нещо, даже някой колега спомена, че го беше замерил с ръкавица ( ясно, че не му е докарал преплитане на червата и чупен минискус ама си е един вид унижение ) .Все пак ще се съглася с теб, доказан си на тема Байерн !
Според мен много изгубихте при всички положения, но пък с Кроос, без Кроос снощи пак нямаше да се класирате, така че не виждам защо го коментираме конкретно в тази тема.Вижте, ако имахте Манджукич на пейката е друга бира вече, защото Мюлер беше слаб ( случва се ), а Левандовски неефективен.Мдам.
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Атлетико Мадрид

Мнениеот Der Führer » 04 май 2016 16:50

MCMXIII написа:
daduradam написа:Не мисля, че Кроос напусна за кинтите... според мен си тръгна, защото се скара с Пепо, а в кой е вината - това вече е относително.Даже бих отсъдил в полза на шпаньолеца.Все пак той е един вид като началник на немеца и му дава оказания, които трябва да се изпълняват.

Та той има най- много мачове от всички полеви играчи при Пеп! Едва ли ще го пуща толкоз, ако не го харесва. Или да му се надупи :oops:

Фюрера за едно е прав по казуса с Кроос и Байерн. Не му дигнаха заплатата, колкото той иска.

Склонен съм да обвиня баща му или агентите, но вината е в страната, дето остави мястото за подписа в договора празно.

С тези могат да се разберат,

[center]Изображение[/center]

а с Тонито- не. Ае, прав му път да играе с Пепе в един отбор. Той е щастлив, значи всичко е наред :)

Че в основата са парите е ясно . По казуса с ръкавиците всичко ясно . На 100% съм зад Гуардиола в случая . Без значение кой е прав , Кроос няма право на такива реакции . Дали Гуардиола е искал Кроос да остане - със сигурност . Дали се е опитал да убеди ръководството да не го продава - не мисля . Според него само Меси и Иниеста са незаменими . Все пак по това време вече е навивал Алонсо за Байерн . Дали ръководство направи опит да задържи Кроос - абсолютно не . Поставянето на ултиматум е далеч от нормални преговори . Както съм писал по-рано , от Байерн са били бесни на агента на Кроос , който при трансфера на Гьотце , който също е негов футболист е изцедил Байерн максимално . Дали Кроос се е почуствал обиден от условията които са му предложили - много вероятно .
Играчи без един мач за Байерн идват със заплати много по-високи от това което се предлага на него , който е в клуба от 16 годишен . 6-те млн , които му се предлагат са по-малко от това което другите юноши на Байерн пробили заедно с него взимат . По-малко от заплатата на Алкантара , два пъти по-малко от заплатата на Гьотце , по малко от заплатата на Левандовски( който пък взе на ръка това което Кроос щеше да заработи за три години ) . Което не пречи на поляка в момента да иска поне 100 % увеличение на заплатата си .
Безмерната любов на Бавареца към родния му клуб също има цифрово изражение - 25 млн евро на година .
Ама тези неща не се коментират , но Кроос е сребрелюбец , защото не приел ултиматума на ръководството .
Ето за това ме е яд ... че реално нямаше нормални преговори с Кроос , а му хвърлиха един куп листи и му казаха - или подписвай , или не ... повече няма да има .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Атлетико Мадрид

Мнениеот Der Führer » 04 май 2016 17:06

daduradam написа:Аз това с пари много не го помня, честно, а и малко скалъпена история ми изглежда, че един вид той да излезне виновен.Помня, че се бяха скарали нещо, даже някой колега спомена, че го беше замерил с ръкавица ( ясно, че не му е докарал преплитане на червата и чупен минискус ама си е един вид унижение ) .Все пак ще се съглася с теб, доказан си на тема Байерн !
Според мен много изгубихте при всички положения, но пък с Кроос, без Кроос снощи пак нямаше да се класирате, така че не виждам защо го коментираме конкретно в тази тема.Вижте, ако имахте Манджукич на пейката е друга бира вече, защото Мюлер беше слаб ( случва се ), а Левандовски неефективен.Мдам.

Нормално Левандовски и Мюлер да имат слаби периоди ... все пак има и нещо наречено умора . Цял сезон мъкнат отбора без почивка . И Манджо , и Гомес , че и Писаро щяха да помогнат , ако бяха в отбора .
За Кроос и парите ...по-горе съм изредил хронологично какво стана .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта