ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 19:33

MCMXIII написа:Нека е на фнал!!!


След тоя мач вчера, ако не вземете тенекията ще ви тегля една звучна до девето коляно на целия отбор :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9231
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bubka » 17 мар 2016 20:57

Red_Neck написа:
Neron написа:Феновете на Пена имат време да измислят оправдание само и само да не кажат истината. Тоя път номера с контузиите не минава.

bubka написа:Леле, какво направи Мората :) :) :) :) Да им честит Гуардиола на Ман сити :) :) , догодина са в битката за оцеляване във ВЛ.

dindan написа:Мача още не е свършил,но с тази игра нищо не може да се очаква.
След провала предлагам Пеп да бъде уволнен и да назначат веднага Анчелоти.

Neron написа:Първо положение в 42 минута. Аз ако съм в ръководството ще го изритам още на почивката.

ММ1914 написа:
Neron написа:Първо положение в 42 минута. Аз ако съм в ръководството ще го изритам още на почивката.

Надявам се това да му е последният мач на този боклук начело на БМ. Той си мисли за Сити и парите на арабелите.

CTAHKO написа:Мюнхенският колос нещо издиша и не знае къде се намира 8-) Като ви разправям, че каталунския мангал е пълна щета, не ми вярвате 8-)

doktora25 написа:
ММ1914 написа:
Neron написа:Първо положение в 42 минута. Аз ако съм в ръководството ще го изритам още на почивката.

Надявам се това да му е последният мач на този боклук начело на БМ. Той си мисли за Сити и парите на арабелите.

Какво си мисли, бе? Може ли да мисли въобще? Една печена кокошка има повече мозък от него!
Играта в защита (нямам предвид автобуса) е философия, стратегия на игра за всеки футболист от отбора, която в много случаи е по-важна от индивидуалната класа на защитниците. Но този екскремент явно не е чувал че такова нещо съществува. Преди 3 години Ювентус играеха по същия начин, даже повече атакуваха, но чисти положения нямаха, защитата не се пропука нито веднъж и опасностите, които създадоха бяха от хубави удари от средна и далечна дистанция.


.......
Жалка работа ..... форумни капацитети.
Любопитен съм да видя какви успехи ще имате в Европа след Пеп.


Какво си ми извадил тая поредица цитати. Нито моето мнение, нито тези на колегите по-горе се е променило след тази победа-а именно- Гуардиола е пълен мангал, който няма място в Байерн и снощи отбора спечели въпреки него. На теб като "футболен капацитет", направи ли ти впечатление, че Байерн обърна мача, когато започна да играе по "немски, така да се каже, а именно по-директен футбол.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот MCMXIII » 17 мар 2016 21:06

bilyaletdinov написа:
MCMXIII написа:Нека е на фнал!!!


След тоя мач вчера, ако не вземете тенекията ще ви тегля една звучна до девето коляно на целия отбор :lol:

Не е кОлтурно да се пЦува :!:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Neron » 18 мар 2016 08:39

Дори да вземем ШЛ (което няма да стане) ще съм твърдо против Пенка и ще съм на мнение, че пропиляхме 3 години и то какви години можеха да бъдат... Аз 100 пъти съм казвал, че титлите не ме греят толкова, а играта и стилът на Байерн пък, който иска да си вади цитати и да пише каквото иска. Да ходи в Сити да взима милионите, но пак ще си остане абсолютен испански дебил.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Der Führer » 18 мар 2016 13:23

Neron написа:Дори да вземем ШЛ (което няма да стане) ще съм твърдо против Пенка и ще съм на мнение, че пропиляхме 3 години и то какви години можеха да бъдат... Аз 100 пъти съм казвал, че титлите не ме греят толкова, а играта и стилът на Байерн пък, който иска да си вади цитати и да пише каквото иска. Да ходи в Сити да взима милионите, но пак ще си остане абсолютен испански дебил.

Именно - три загубени години . А си признавам че имах големи надежди . Три години през които играчите се учиха на неща , които от лятото трябва да забравят . Три години в които Робери , Швайни , Манджукич и Гомес бяха в перфектната за постовете им възраст . Гуардиола пое отбор в перфектна форма и възраст и оставя застаряващ отбор , в който основни единици не само нямат алтернатива , някои като Левандовски въобще нямат резерви . Анчелоти го чака зверска работа , особено първата година .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Der Führer » 18 мар 2016 13:26

Robbery написа:Eто заради такива мачове като вчерашния Байерн ще всява респект в противниците си. Браво на Ювентус за доброто им представяне. Личи си, че са изградили мого добър отбор. Следващата година да си опичат мозъците и да взимат правилните мачове (като този срещу Севиля например).

Нас с тези грешки в защитата няма да ни бъде. Там трябва да се обърне сериозно внимамие.

[offtopic]
daduradam написа:...Попринцип като футболен съдия имам правото да влизам на мачовете от първенството, но за ШЛ трябва да си купя редовен билет.Проблемът е, че да се докопаш до такъв билет е доста трудно ( на нормална цена, де, иначе има билети по 250Е )

Охоо, със Schiedsrichterausweis/-karte ли влизаш? Аз доколкото знам контингента карти за съдии е ограничен в Бундеслигата и се дават без резервация докато свършат на принципа "кой превари - той завари". Така че някой път ако решиш (особено при някои двубой с по-голям интерес) гледай да не се успиш.

В ШЛ Байерн раздава билети обикновено само на членове на клуба и тези на фенклубовете. Има възможност да се намери билет и по някой форум (transfermarkt.de), но там почти винаги търсят замяна. Иначе по интернет има билети на скъпи цени пък си е и малко рисковано.[/offtopic]

Ще се обърне ... ама от следващия сезон . За Гуардиола освен централните нападатели и защитниците са излишни :)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Der Führer » 18 мар 2016 13:36

niki87 написа:
Neron написа:Сега се загледах, че 1 минута преди първия гол на Ювентус има брутално нарушение на Мората срещу Кимих. При такова нарушение директно се спира играта и му се показва жълтата картичка, а той дори не му даде след края на авантажа. Според мен съдиите не повлияха на крайният резултат.

Toва и аз го мернах. Но пък е убягнало на видните форумни специалисти по съдийство :mrgreen: Иначе, да, изгледах мача още веднъж и съдията по никакъв начин не повлия. Пусна по-свободна игра, което лично на мен ми се нрави.

Създава се измамно впечатление за грубо нарушение , но всичко си е в рамките на нормалното . Мората си поведе дълго топката , шпагата му закъсня и закачи Кимих . Но крака му беше на земята . Влизането му не беше нито грубо , нито опасно . Нарушение да , картон не . Единственото грубо влизане беше на Алкантара , но и там нямаше картон . Съдиите допуснаха много грешки , но съм съгласен че не повлияха съществено на резултата .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Der Führer » 18 мар 2016 13:48

bilyaletdinov написа:Мен ще ми е интересно отношението на същите фенове, ако Пеп направи требъл и Анчелоти се провали на следващата година :lol: :lol:

Остаеа да уточним , какво трябва да се разбира под " провал за Анчелоти" . Защото единственото което съм чел като задача към него е да подмлади отбора и да замени адекватно Рибери , Робен и капитана .
За Гуардиола е ясно - той беше взет да спечели ШЛ . Две години , дори не участва в спора за трофея . Искрено му пожелавам требъл , по възможност с решаващи голове на Алонсо , Коста , Алкантара и Бернат . Защото без значение дали харесвам или не треньора или някои футболисти , за мен е по-важно отбора да печели .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 18 мар 2016 15:03

Провал е всичко различно от требъл, както коментирате за Гуардиола. Това е провал. Кратко точно и ясно! Нали се сещаш, че никой не отива в Мюнхен само да "подмладява" :lol: Да не говорим, че Гуардиола/Замер ви подсигуриха крилата за години напред с трансферите на Коща и Коман. Десен бек не е позиция, която може да се замени трудно ;)
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот riddler » 18 мар 2016 18:11

Бенфика не са отбор, който може да нарани сериозно Байерн (виж Атлетико или ПСЖ освен Барсата можеше да го стори). Като гледам двойките се очертава фаворитите да са на полуфинал, единствено имам леки съмнения дали АМ да не разклатят Барса, но все пак това ще се води като изненада. Ако това с фаворитите се случи стискам палци на БМ да им се падне Реал на 1/2 финалите. Тази година са под нивото си в сравнение при Карло. Байерн имат силите да играят финал в Милано, забравете мачовете с Ювентус, други фаворити също щяха да пуснат кръв с тях.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта