Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 25 авг 2017 11:53

Повечето предричат лесни дни за Байерн. Според мен ПСЖ може и да са първи в групата си. Много зависи от формата на нашия отбор, ако спадът продължи, просто няма да се получи. Селтик и Андерлехт и очаква много бой горките. Класираме се, въпросът е на кое място... тая година няма да има Арсенал :cry: Освен, ако не нашите не завършат трети, за да ги срещнат в Лига Европа по случайност :cry:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Furious_Monk » 25 авг 2017 18:08

matador1 написа:Повечето предричат лесни дни за Байерн. Според мен ПСЖ може и да са първи в групата си. Много зависи от формата на нашия отбор, ако спадът продължи, просто няма да се получи. Селтик и Андерлехт и очаква много бой горките. Класираме се, въпросът е на кое място... тая година няма да има Арсенал :cry: Освен, ако не нашите не завършат трети, за да ги срещнат в Лига Европа по случайност :cry:


Това няма да е случайност, а чисто малтретиране на английски отбор. ОТ ШЛ избягаха от вас, вие ще ги гоните по лига Европа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 30 авг 2017 22:37

Ренато ще бъде предоставен на Суонзи под наем за ок. 6 милиона евро.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот pomiqr272 » 23 сеп 2017 15:45

Време е Гуардиола да си ходи. Не мислите ли?

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот kingofpop » 25 сеп 2017 01:39

ПСЖ ще ви разглобят, помнете ми думата :mrgreen:

3 или 4 на 0 :!: :!: :!:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот iliev72 » 25 сеп 2017 11:49

kingofpop написа:ПСЖ ще ви разглобят, помнете ми думата :mrgreen:

3 или 4 на 0 :!: :!: :!:

Шегаджия :lol: :lol: :lol: Това да не ти е Барса :lol: :lol: :lol:
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Thsmith » 28 сеп 2017 17:32

iliev72 написа:
kingofpop написа:ПСЖ ще ви разглобят, помнете ми думата :mrgreen:

3 или 4 на 0 :!: :!:

Шегаджия :lol: :lol: :lol: Това да не ти е Барса :lol: :lol: :lol:

:roll:
[center]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот sapio0o » 28 сеп 2017 18:18

Обикновено не наливам масло в огъня и в много, много редки случаи си позволявам да коментирам ситуацията в даден клуб в техния подфорум (на практика никога), но тук мисля всички сме изцяло единодушни, че Гуардиола е виновен.
[center][/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 28 сеп 2017 18:22

sapio0o написа:Обикновено не наливам масло в огъня и в много, много редки случаи си позволявам да коментирам ситуацията в даден клуб в техния подфорум (на практика никога), но тук мисля всички сме изцяло единодушни, че Гуардиола е виновен.


Не, че Анчелоти успя да пооправи нещата.

... и между другото.................. трябва да говорим за изявите му в Байерн в минало време вече. Анчелото беше отранен днес. Като фаворити за мястото му се сочат Томас Тухел, Вили Саньол и Юлиан Нагелсман.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 28 сеп 2017 20:47

Не очаквах подобна развръзка с Анчелоти да дойде точно в този момент, но е разбираема и оправдана. Още повече щом до такава степен е разрушил разбирателството си с водещи играчи и е допринесъл за влошената атмосфера. Той беше един от любимите ми треньори и големи надежди възлагах на него, но е неоспорим факт, че се провали.

Притесняват ме имената, които се спрягат. С цялото ми уважение към Нагелсман, през миналия сезон показа впечатляващи неща, добре ще е да се види как ще завърши започнатото и дали ще класира Хофе за ШЛ. Един сезон обаче няма как да бъде достатъчен да се оценят глобално качествата му, необходимо му е да трупа опит. Хофе е перфектното място за тази цел. Байерн не е и няма как да бъде училище за треньори! При положение, че Рибери и Робен бяха изнервени през последно време за игровите минути, които получаваха, как може с този въпрос да се заеме някой, който е на по-малка възраст от тях? Какъв респект би имал? Голяма част от тези разсъждения важат и за Вили Саньол. Той би бил лесно и напълно безотговорно решение. Спрягаше се неотдавна като евентуален кандидат и треньорът на Лайпциг, но и за него бих казал абсолютно същото.
Тухел изглежда най-малкото зло от горепосочените. Има своите качества, няма в момента отбор, изповядва атрактивен футбол, обича да работи с талантите, разви качествата на Пулишич и Дембеле, млад е, но натрупа опит в мачове на най-високо ниво. Дойде ли трансферният прозорец няма да стовари пред ръководството списък със звезди от водещите 7-8 европейски отбора, а ще се насочи към полезни играчи, в които вижда потенциал. Това много би се харесало на ръководството, но е нож с 2 остриета. Като цяло е треньор, които обича да развива отборите, да създава футболно качество, а не да работи с готови. Нужен му е обаче още опит според мен, защото обърка няколко възлови европейски мача и не е ясно до каква степен си е направил нужните изводи. Освен това в Дортмунд не съумя да изгради солидна защита, което може би е най-големият му минус.

Сещам се за доста по-подходяща алтернатива за треньор ако няма никаква възможност за Клоп в този момент (или поне от зимата) - Дитер Хекинг. Доста ми напомня на дедо Юп и Хитцфелд като качества и манталитет.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта