Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 29 юни 2013 00:18

Дайте да спретнем една дискусия на тема титулярен състав като коментираме играчите към днешна дата в отбора защото чета че Пеп искал да сменя позицията на Рибери а Робен да играе вляво. Работата става много интересна станаха много звезди а място няма за всички. В предни позиции просто ще е страшна конкуренция. Според мен позицията на Рибери не трябва да се сменя всички знаем че десния крак на Робен е само да се подпира на него и вляво няма да е толкова ефективен. Акъла ми не го побира как ще се въртят Шакири Рибери Кроос Мюлер Робен Гьотце че да са доволни всички. За мен най-добре ще е Рибери ляво крило зад нападателя Гьотце а дясно крило Мюлер а напред Гомес. В същото време обаче можем да играем без типичен таран с фалшива 9ка но тогава защо имаме цели 3ма типични нападатели в състава. Предполагам че ще има голямо въртене на играчите в предни позиции което е нож с две остриета. Едно е сигурно че Байерн в офанзивен план този сезон ще е още по-страшен за противниковия отбор но да видим каква ще е цената която ще платим за това дали няма да се появят недоволни да станат спорове с треньора и т.н. предстои да видим.
Титулярен състав според мен: Нойер Лам Данте Боатенг Алаба Мартинез Швайнщайгер Рибери Гьотце Мюлер Гомес.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2013 10:00

Neron написа:Титулярен състав според мен: Нойер Лам Данте Боатенг Алаба Мартинез Швайнщайгер Рибери Гьотце Мюлер Гомес.

Може това да е съставът, може и да не е ;) Аз си мисля, че по- скоро Пеп ще върти доста играчите, т.е. няма да има бетонирани титуляри, освен Нойер. Появиха се спекулации, че Рибери щял да играе в средата зад нападателя, ама това го е написал журналист. Франк Рибери и Дейвид Алаба се разбират със затворени очи по левия фланг, защо да го мести? Новият треньор ще гледа на тренировките, ще пробва варианти и накрая ще реши. Дано реши вярното, защото при наличието на едно място на играчите Бастиан Швайнщайгер, Хави Мартинес, Франк Рибери, Марио Гьотце, Тони Кроос, Ариен Робен, Томас Мюлер, Луис Густаво, Емре Джан, Патрик Вайраух, Митчел Вайзер... Пиер Хойберг си е трудна задача. Аз дори бих отдал под наем Емре Джан, Патрик Вайраух, Митчел Вайзер, а Пиер Хойберг джитка за втория отбор. Други твърдят, че Мари Гьотце щял да бъде фалшива деветка, аз пък казвам защо не Марио Гьотце да е зад 9- ката, а тя да е Томас Мюлер :)
Та идея си нямам какъв ще е състава на БАЙЕРН. Надявам се да е някакъв успешен такъв ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2013 13:41

[center]Емре Джан остава в Байерн заради Гуардиола[/center]

[center]Изображение[/center]

"Аз оставам в Байерн, решението ми е окончателно. За неопитен футболист като мен работата с Гуардиола е нещо изключително. Той е много симпатичен, разбира се добре с нас, младите футболисти, това се усеща", каза Джан пред "Абендцайтунг".


Както бе казал един фен на германския футбол-"Емре Джан е гений". Искали го от Франкфурт и Аугсбург, но той предпочел да остане. По- горе бях писал, че бих го пуснал под наем, но нека сега се труди за БАЙЕРН. През новият сезон баварците ще изиграят много мачове и дано Емре получава повечко шансове.
Последна промяна от MCMXIII на 29 юни 2013 23:17, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2013 20:54

[center] Тимошчук: Прекарах четири невероятни години в Байерн [/center]


За спечелилия требъл през миналия сезон Анатолий Тимошчук това бе последна година с екипа на Байерн Мюнхен. Полузащитникът вече бе печелил титлата и купата на Германия, а преди това и купата на УЕФА със Зенит. Сега при третия опит той най-накрая вдигна и Шампионската лига, което означава, че той е спечелил всичко в клубния футбол.
След четири динамични години в Мюнхен, Тимо напуска, за да поеме ново предизвикателство. 34-годишният играч все още тренира с Байерн, но от 1 юли се връща в Зенит. Преди завръщането си в Русия, капитанът на Украйна даде прощално интервю за fcbayern.de.

fcbayern.de: Тимо, в сряда Байерн поднови тренировки и те бе част от тях в последните два дни. Значи ли това, че си променил решението си и оставаш в Мюнхен?

Анатолий Тимошчук: (смее се) Не, не. Договорът ми със Зенит започва от 1 юли, а този с Байерн изтича на 30 юни. Така че все още мога да тренирам тук, преди да отида в Санкт Петербург. Не можеш да пропилееш шанса да тренираш на такова високо ниво с такива съотборници.

Какви са впечатленията ти от новия треньор Пеп Гуардиола?
Много добри. Той е отворен и спокоен, немският му е много добър и обяснява всичко на немски. Определено и някои неща, които прави, са нови за нас, но всеки треньор има свой стил и идеи. Той е много добър треньор, който поема най-добрия отбор.

Беше четири години в Байерн. Трудно ли е да си тръгнеш?

Много трудно, но винаги е така, когато съм напускал бивш клуб. Винаги е трудно решение, когато решиш да си тръгнеш, а това също е свързано и със семейството, особено когато си играл в такъв добър отбор като този в Мюнхен, на такова невероятно ниво и при такива успехи. Всички се разбираме много добре, а и несъмнено ще продължа да контактувам с някои от играчите. Изкарах четири страхотни години.

Кой беше най-хубавият ти момент в Мюнхен?
Бяха много. Прекарах четири невероятни години тук, с много моменти, които няма да забравя никога. Първата титла през 2010 година, както и требълът сега, бяха невероятни. Само седем отбора са го правили. А освен това, двете ми дъщери се родиха в Мюнхен.

Какво най-много ще ти липсва?
Пак повтарям, много неща са и не мога да ги изредя. Мюнхен е чудесен град, имаме фантастичен стадион, а феновете са винаги зад нас. Те бяха 12-ят играч. Съотборниците и клубът също остават в сърцето ми.

Получи ли подарък от клуба и отбора?
Да, но не това е важно. Различните преживявания бяха най-важни, особено празненствата тази година, заради спечелените трофеи. Казах довиждане на съотборниците ми, това не беше лесно. А сега изненадващо аз отново съм тук и се забавляваме, има много смях. Говорих с президента, борда и треньора, а това е по-ценно от всеки подарък. Има неща, които не можеш да купиш.

Ти си на 34 години, това ли бе правилният момент, след требъла, да напуснеш и да опиташ нещо ново?
Така мисля, а и това вероятно ще бъде последният ми трансфер. Подписах за два сезона с Петербург. Клубът е близо до сърцето ми, спечелих първия си Европейски трофей там (купата на УЕФА през 2007/08). Напуснах през 2009 след две и половина години там, а феновете ме изпратиха по невероятен начин. Много хора тогава дойдоха на летището, пееха и имаше фойерверки. Не съм забравил това, така че си казах, че ако се завърна в Русия, това ще бъде само в Зенит.

Имаше ли други оферти?
Да, имаше оферта от друг клуб, както и от други Европейски първенства.Но бързо осъзнах, че ще отида в Зенит. Завръщане в бивш клуб е нещо ново за мен, но съм доволен. Мисля, че това е най-добрият отбор в Русия, там целите са винаги да се побеждава.

Зенит завърши втори сега, а две бивши опитни звезди се завръщат – ти и Андрей Аршавин. Значи ли това, че имате високи цели?
Естествено, и двамата се прибираме у дома. Мисля, че отборът ще е по-добър през новия сезон и целта е да върнем титлата в Петербург.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 29 юни 2013 22:33

В първият мач на Пеп като треньор начело на БАЙЕРН, отборът победи с 15:1 Фенклуб Вилденау пред 11. 000 зрители във Вайден ин дер Оберпфалц
Головете за БАЙЕРН вкараха: 4х Патрик Вайраух, 3х Джулиан Грийн, 2х Митчел Вайзер, 2х Франк Рибери, Томас Мюлер, Тони Кроос, Оливер Маркоутц, Владимир Ранкович.

[center]Изображение
Изображение
Изображение
Изображение[/center]
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 30 юни 2013 11:04

[center] 29.06.2013 ФЕНКЛУБ ВИЛДЕНАУ ~ БАЙЕРН 1:15 ~ приятелска среща [/center]

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8gKpN3UY-qk[/youtube][/center]
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 01 юли 2013 08:43

Във втората си среща от предсезонната подготовка Байерн победи Те ЕС Фау Реген с 9:1
Головете за Байерн вкраха: 3х Джулиан Грийн, 2х Патрик Вайраух, Томас Мюлер, Емре Джан, Алесандро Шьопф, Т Кроос.

[center]Изображение[/center]
Реакцията на Пеп при гола на Те ЕС Фау Реген.
Последна промяна от MCMXIII на 07 юли 2013 18:45, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 01 юли 2013 08:55

[center] 30.06.2013 ТЕ ЕС ФАУ РЕГЕН ~ БАЙЕРН 1:9 ~ приятелска среща [/center]

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a78cWu7cGdI[/youtube][/center]
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 01 юли 2013 16:11

От "ЛицетоКнига":

Според Sport Пеп Гуардиола е поискал от Матиас Замер, да подпише с Давид Луис от Челси, за да укрепи защитата на БЙЕРН.


Изображение
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 03 юли 2013 00:55

До няколко дена очаквам развръзка с трансфера на Левандовски. Причини:
-От известно време спряха да отричат че ще напусне.
-Гомес явно отива във Фиорентина.
-Шефовете на Дортмунд обещават скъпи трансфери.
-Дортмунд са договорили нападател на Сент Етиен.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта