Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот HoUs4oOL » 27 юни 2013 21:09

Хубава тема си направил,браво! ;)
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Red_Girl » 27 юни 2013 21:58

Чудесна тема! :)
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

Офтопик:
Image

Изображение

Потребителски аватар
donDiego
Мнения: 1775
Регистриран на: 23 фев 2012 12:17
Skype: ooVoo

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот donDiego » 27 юни 2013 22:02

Много е хубава темата.Поздравления !!!. Бил съм на много големи стадиони, но на Алианц е нещо специално...пожелавам на всеки да изпита тази атмосфера.Любовта и подкрепата на феновете не е само на стадиона,тя е навсякъде в Мюнхен, тя е навсякъде в Германия,а най-хубаво е,че на всеки мач на отбора, без значение срещу кого,публиката е същата,не само в така наречените дербита, а на всеки официален мач за каквато и да е купа... ;)
Пак станахме за ташак на кучетата. Имаме пари, нямаме пари, ще продаваме, няма да продаваме..ЕЙ БОГУ, НАСР***Е СЕ ПРАВИ

Потребителски аватар
No Pyro No Fun
Мнения: 847
Регистриран на: 19 дек 2012 21:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот No Pyro No Fun » 27 юни 2013 23:13

Велики са, но се опитват се да доминират като купуват по-силните играчи на конкурентите им в Германия...
Изображение

Потребителски аватар
br77_lpfc
Мнения: 86
Регистриран на: 17 май 2012 18:56
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот br77_lpfc » 28 юни 2013 06:26

No Pyro No Fun написа:Велики са, но се опитват се да доминират като купуват по-силните играчи на конкурентите им в Германия...

Поне ги плащат! Не е както се практикува тук, взимаш играча, после се съдим за парите...
Един въпрос към по-запознатите: Стадиона не беше ли предвиден и за двата Мюнхенски отбора? Байерн май го откупи напълно после?
ЛОКО ПЛОВДИВ Е НАШЕТО ИМЕ, ЛОКО ПЛОВДИВ, ТОВА СМЕ НИЕ! ЧЕРНО-БЕЛИ СМЕ РОДЕНИ, ЧЕРНО-БЕЛИ ЩЕ УМРЕМ!
Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 28 юни 2013 08:03

^^^
БАЙЕРН откупи дела на 1860 Мюнхен и вече изплаща стадиона сам. Другият отбор на Мюнхен също играе там. Плащат наем на БАЙЕРН.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот fr3ak_boy » 28 юни 2013 08:07

Хайнкенс последно ще се отказва ли от треньорска кариера? :?
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 28 юни 2013 08:10

Да.
Освен ако не дай Боже, Пеп се провали и Ули не го върне на пожар ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 28 юни 2013 16:47

[center]Изображение[/center]

Днес следобeд между две тренировки Рибери сложи подписа си под нов договор, който го свързва с германския шампион до 2017 г. "Много съм щастлив. Винаги съм казвал, че се чувствам като у дома си в Байерн" коментира Рибери. "Имам добро предчувствие за мен и семейството ми и се надявам да продължава така и през следващите години."
Последна промяна от MCMXIII на 29 юни 2013 12:08, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот MCMXIII » 28 юни 2013 21:19

[center]Филип Лам: Имаме нужда от време, за да свикнем с Пеп [/center]

[center]"Гуардиола говори доста с нас, иска да започнем да го разбираме", заяви капитанът на Байерн [/center]
Капитанът на Байерн Мюнхен Филип Лам е на мнение, че той и неговите съотборници имат нужда от още малко време, за да свикнат с новия треньор Пеп Гуардиола.
Баварските футболисти направиха първата си тренировка под ръководството на испанеца в сряда, а вчера бе второто занимание на стадион "Алианц Арена", откакто Пеп пое треньорското кормило в клуба.
"Ние имаме нужда от време, за да свикнем с Гуардиола, но то няма да продължи дълго", сподели Лам пред вестник "Билд".
"Всички ние обръщаме голямо внимание на случващото се. Предсезонната подготовка е достатъчно дълга, за да свикнем един с друг. Не се притеснявам за това."
"Гуардиола комуникира с нас през цялото време, той говори доста. Иска да започнем да го разбираме колкото се може по-скоро. Доста неща ще се променят."
"Вече съм станал свидетел на доста треньорски промени, така че тази ситуация не е необикновена за мен. Това е част от професията."
"Това като да имаш нов шеф в която и да е компания. Рано е да се правят някакви заключения", завърши философски крайният бранител на европейския клубен първенец.
Първият официален двубой на Гуардиола начело на Байерн Мюнхен ще бъде на 27 юли. тогава баварците излизат за Суперкупата на Германия срещу Борусия Дортмунд. Срещата ще се играе на стадион "Сигнал Идуна Парк".

Офтопик:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта