Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 13 юни 2017 18:27

rhaegar написа:От РоБери минавате на КоБри..........вие си преценете дали ви харесва. 8-)

Гнабрито ще го видим. Мен лично Ко-то повече ме притеснява. Това в какво ще се превърнем не зависи от това кои играят на определени постове, а от това кои ще се превърнат в новите лидери на отбора. Това е най-важното.
Иначе относно трансферите много би било добре, но съвсем не съм сигурен че ще се случи - да се съобщава кой футболист по чие желание пристига или си тръгва (на треньор, ръководство и т.н.), за да можем точно да адресираме отговорността за гениалния или неправилния ход.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 14 юни 2017 18:05

Нещо селекцията куца. Уж се чу за 2 - 3 топ играча, а до тук общо взето нищо. По-принцип нямам против, но ако искаме да сме боеспособни срещу отбори като Реал, Барселона и т.н. трябва Румениге да спре да стиска тия пари. Не бях фен на евентуален трансфер на Санчес, но ни трябват точно такива типични голаджии. Играчи, които могат от половин положение да отбележат. Такъв е и Мюлер, но се видя, че като влезе в дупка само Левандовски не стига, а страда и играта на целия отбор.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 14 юни 2017 19:38

Взимате Толисо от Лион, 37м евро.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
brendiboy
Мнения: 400
Регистриран на: 09 апр 2009 22:30
Skype: brendiboy92
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот brendiboy » 14 юни 2017 23:06

rhaegar написа:Взимате Толисо от Лион, 37м евро.

Какъв е тоз индивид? Бива ли го ?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 14 юни 2017 23:25

brendiboy написа:
rhaegar написа:Взимате Толисо от Лион, 37м евро.

Какъв е тоз индивид? Бива ли го ?


Хвалят го доста, но честно казано, не съм му гледал дори един цял мач, не мога да кажа.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2017 08:01

Толисо - доволно. Французин в Байерн в повечето случаи е на хубаво. Четох и че е искан от Анчелоти играч.

Какво ни трябва още?
Централен нападател алтернатива на Лева (защо не Марио Гомез) и ъпгрейдване на халф и/или крило - след скъпа (минимум за 40 млн) продажба и доплащане да дойде поне едно голямо име на възраст между 24 и 29.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот boabbb » 15 юни 2017 09:37

Ако Алексис напуска, ще съм доволен да е за Байерн :lol: :lol: Обаче не е типичен голаджия ... Типичните голаджии като Левандовски са изчезващ вид - вчера видяхте подобен динозавър в лицето на Трезеге 8-) Суарес, Хари Кейн, Гела, Лева, Коста, Ибрахимович ... горе-долу са това :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот miasanmia1900 » 15 юни 2017 17:20

Честно казано съм доста разочарован от трансферите досега... :evil: За първи път от може би 7-6 години нямам никакви очаквания за ШЛ,а точно там трябва да напънем.Кале е казал,че е много вероятно да не привлечем повече играчи,което ми звучи адски абсурдно.Започвам от един от най-големите проблеми,а именно десния бек.Очевидно гласят Кимих за там,което е гигантска грешка имайки предвид трагичните му изяви на тази позиция.Там е слаб в атака и особено в защита.Трябва ни десен бек от голяма класа.Преминаваме напред..Явно ще продаваме Дъглас,за което нямам против(стига да е за минимум 45 млн),но не привличаме доказан играч.Гнабри може да е млад и да има качества,но всички знаем,че не може да замести на този етап дори и Коща.При евентуални контузий на Робери(а такива ще има на 100%),аз не виждам кой ще вади кестените от огъня(Коман никак не го бива момчето)Стигаме до друг много съществен проблем,а именно друг централен нападател.Задължително трябва да вземем такъв,защото когато Лева не може да играе,нещата са трагични.Според мен трябваше да вземем Хамес..Реал щяха да го продадат на нас без проблем.Поне едно гръмко име трябваше да има.Карло накрая ще го изкарат голям некадърник заради тъпата ни трансферна политика.А не е като да нямаме пари.. 8-)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 15 юни 2017 17:54

И аз нямам никакви очаквания за ШЛ тази година...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2017 20:30

Някой има ли представа защо нямаме повече играчи от "титулярите" на купата на конфедерациите - визирам Хумелс, Боатенг и най-вече Мюлер? То сигурно и трите причини важат в някаква степен, но коя има най-голяма тежест:
-Твърдото желание на Льов да използва предимно млади играчи и нови лица в отбора за този турнир.
-Нашето ръководство и това на националния отбор са преценили, че най-доброто за играчите ни е да получат повече почивка (че следващата ще им е чак през юли 2018) и да проведат за първи път пълноценна подготовка с Анчелоти.
-Льов е неудовлетворен от формата или здравословното им състояние?

Оф, сложен е казусът. Зюле и Руди ще ги видим сигурно в действие или поне 1-я, но ще закъснеят с подготовката, ще пропуснат възможността да се сработват със съотборниците си и ще им бъде по-трудно да се преборят за титуляри в началото. Мюлер поне според мен повече щеше да спечели ако участваше в турнира, защото можеше да си възвърне самочувствието и добрата форма и то без да има нужда после от аклиматизация и сработване. Аз по никакъв начин обаче не мога да оправдая Льов ако отписва или неглижира този турнир, това просто би било престъпно.

Като се замисля и че Роналдо игра до юни - повече мачове в първенството, в ШЛ, в купата (че играят по 2 мача), световно клубно, суперкупа, национален отбор (заради юнските) и сега ще участва в конфедерациите, и ще се хвърли на 100%, и не е малка вероятността и да спечели турнира, и есента пак ще играе и пак ще вкарва ако не се контузи. Не е само той - Кроос, Модрич и т.н. Значи не е в почивките, не е в пестенето на сили. Това нашите трябва да го разберат. Всеки мач трябва да излизат с идеята да мачкат, да газят, да късат. С идеята че са по-добри и че ще спечелят. А не да мислят изморени ли са, във форма ли са, имат ли статут на титуляри, кога са били за последно и кога са вкарали. Машините не се изморяват.

Но за тази цел трябват лидери. Това е най-важното в този момент. Ясно е че градим нов отбор, за ШЛ е трудно да се говори ако нищо съществено не се промени в сравнение с миналия сезон и селекцията остане в този си вид. От жизнена важност е играчите ни да си върнат добрата форма и може би Мюлер е този, който трябва да поеме лидерските функции, заедно с Нойер и Хумелс. Хубаво щеше да бъде ако си отгледаме опорен халф собствен кадър, но за тази цел Карло трябва да обърне по-голямо внимание на момчетата от школата, дори и в случай че вземем Верати.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта