Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 22 юни 2017 16:22

doktora25 написа:Сливам си тука мненията да не хабя място: :)

18.06.2016:

По отношение на състава за купата на конфедерациите се замислих, че Льов най-вероятно мисли в перспектива. Французите в момента вадят страшно поколение и огромен брой играчи. Ако Мбапе се сработи с останалите национали може да стане страшно. Към днешна дата са може би фаворит №1 за световната титла.
В същото време Байерн и Германия все още умуват по въпроси като например кой да замести Лам. Нойер, Хумелс, Гомес и Кедира едва ли ще бъдат полезни повече от 3-4 години. Явно Льов иска да отговори на това предизвикателство, търсейки най-доброто от младите играчи и успее ли може да се получи много добре. Пожелавам му успех. И все пак ако трябва да избирам между бронз сега и бронз догодина или титла сега и извън Топ 4 на световното бих предпочел втория вариант.

Днес:
Картинката от вчера не ми вдъхва много увереност най-вече в дефанзивен план. Срещу испано- и португало-говорящите ще е трудно. Най-добри думи заслужава Бранд.

Най-голямата грешка на Льов е че не взе Кроос - играчът, който можеше да направи разликата в халфовата линия и да спечели битката там срещу всеки от участниците в турнира и почти срещу всеки в света. Той така или иначе ако е здрав и не му падне съществено формата ще е твърд титуляр в бундестима през следващите минимум 6 години и Джан, Руди, Горецка или който и да било друг талант трябва да свикват да играят с него и да израстват и трупат самочувствие покрай него. При една спечелена КК и победа срещу Португалия в турнира, както има и ШЛ щеше да е готов поне за 3-ката за златната топка, а отношението на Льов при гласуването е точно такова, каквото трябва да бъде. Правейки и този избор за кариерно развитие трябва да бъде натоварен с повече отговорности. А и последващото му закъсняване с лятната подготовка, съчетано с евентуална продажба на Роналдо би се отразило негативно върху наш пряк конкурент за европейския връх и неособено удобен съперник на другите немски клубове с изключение на Дортмунд.


Мисля, че пропускаш един съществен фактор: Германия не е показвала пълната си мощ от последното СП насам. Дори тогава можеше... повече. Изобщо не преувеличавам. Първо, на ЕП имаше огромно количество контузии на титуляри, второ не всички от добрите млади таланти бяха там, а други значително увеличиха потенциала си за една година. Трето, например, Ройс... тоя Ройс... беше страшно нужен за ЕП, но пак се контузи. Мисля, че е важно Мюлер и Ройс да са на линия и във форма за СП. Има няколко от тия деца на КК, които показват огромен потенциал, след време ще знаем и дали са постоянни. СП догодина е трудно за печелене. Предното се спечели след години труд и създаването на цяло поколение играчи... голяма част от които са все още с нас. Просто Льов трябва да немери нови зъбчати колелца за механизма след като някои от по-рано вече си тръгнаха. Шанс има. Най-големият фаворит е Франция за тогава (от Европа), в Южна Америка в момента е много непредвидимо: Уругвай имат последен шанс да се възползват от силното си поколение, но ще им е трудно, Аржентина са винаги в ролята на заспалия тигър. Чили е в подем. Бразилия няма поколение като от едно време, но пък си е Бразилия и все пак не е онази Бразилия. А и Италия. Те никога не са отписване... понякга се оказват пълна трагедия, друг път стават шампиони сякаш без да искат. Но като цяло повечето национални отбори не са каквото бяха. Много млади и добри играчи като че ли излизат от Португалия напоследък. За мен страните от които ще зависи титлата догодина са: Франция, Германия, Португалия, Италия, Аржентина + (евентуално) Чили/Уругвай (поне някоя, но по-скоро ще е на късмет) + (евентуално) обичайната изненада.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 24 юни 2017 23:57

Ако продадем Мартинес всички от Хьонес до Анчелоти могат да си теглят куршума и да се приключва. Мартинес е перфектен в дефанзивен план, а истинския му потенциал можем да видим само на позицията дефанзивен халф. Аз не мога се сетя за по-добър човек в света за пресичащи пасове, отнемане на топката и блокиране на атаки на противника. Толкова грамотен футболист е изключителна рядкост в днешно време. С Видал трябва да са двойка дефанзивни пред защитата и тогава играта ще тръгне.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 25 юни 2017 10:23

То куп глупости изписаха в последно време за трансфери, включително и че ще взимаме Роналдо, но нищо чудно Главестия да го иска. По-вероятно обаче за защитник и ако успеем да го убедим, че ще разчитаме на него като халф и ако му поставим цена минимум 45-50 млн. подобен трансфер е малко вероятно да се осъществи. Между другото ако не се бе включил толкова добре след контузията на Боата титлата нямаше да бъде толкова сигурна.
Не може бе, ние цяло лято не можем да привлечем набелязани играчи, първата оферта за наш сега да я приемем. Да се мъчат и да си гледат работата!
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 25 юни 2017 10:50

Ако му сложите цена 50м, ще ви го купят от Англия, преди да сте казали "добро утро".
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот rhaegar » 11 юли 2017 14:38

Ще почерпите ли?

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот tatusindo » 11 юли 2017 16:53

Голям трансфер :)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 11 юли 2017 20:30

Е, това се казва новина. Адмирации за ръководствата и на двата клуба! Разполагаме вече с голмайсторите на последните 2 световни първенства. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот Neron » 11 юли 2017 21:43

Страхотен трансфер! Най-хубавото е, че отново някой предпочита нас пред Юнайтед. Последните години примерите са безброй. Ако Мюлер, Левандовски и Хамес са в топ форма ставаме много лоши. Остава да върнем Мартинес в центъра и нещата ще си дойдат на мястото.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот matador1 » 11 юли 2017 23:02

Аз се надявам ония млади момчета, които взехме топли, топли да получават игрови минути.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн ~ всичко за отбора, стадиона, феновете и други

Мнениеот doktora25 » 11 юли 2017 23:48

Това му е подарък и за рождения ден, който настъпва след броени минути.

Предимствата му са че навършва най-футболната възраст, жаден е за изява и да се доказва (за разлика например от Алексис, който счита че е завършен играч, надценявайки малко своите способности и търси отбор в който да го боготворят и обсипват с пари). На практика при нас не се появявал креативен играч след Рибери и Робен и Хамес ако пожаже най-доброто, което е демонстрирал през годините и го развие (има предпоставки това да се случи) може спокойно да поеме тези функции.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта