ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5482
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот insaneboy1 » 13 фев 2017 20:54

победа за Байерн, Венгеровци са в обичайния си спад по това време на годината и няма да пропуснат да отпаднат на 1/8 финал
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Потребителски аватар
drago911
Мнения: 1925
Регистриран на: 03 мар 2012 17:26
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот drago911 » 14 фев 2017 00:36

Най-интересният мач на осминафиналите според мен. И двата отбора не са в кой знае каква форма и това ще допринесе за интригата в мача.
1:0/2:1 и всичко остава за реванша. ;)
[center][wrapimg=]http://38.media.tumblr.com/e4711071c5715e9804c3e8c4c63657cf/tumblr_ne9thgYpzk1sn2exmo1_1280.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот ЕМИЛ » 14 фев 2017 08:14

3:1

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24553
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот boabbb » 14 фев 2017 11:08

Двата ми лични фаворита един срещу друг за пореден път :| Очертава се доста интересен мач - и двата отбора не показаха кой знае какво през уикенда, но биха, макар и леко измъчено :roll: Да видиме кои ще бъдат по-концентрирани и съответно кой треньор ще избере по-подходящата стратегия за мача. Арсенал ще излязат с очакван състав отзад, най-вероятно Оспина ще пази, а напред се очаква Джака като партньор на Коклен зад Йозил, Уолкът и Окс по крилата, а Санчес като "фалшива деветка" ( колкото и да мразя тоя тип игра - фалшива деветка значи и фалшив футбол ... ) . За Байерн май Алонсо е твърдо аут за мача, така че очаквам стандартния дефанс с Алаба на левия бек, 4-2-3-1 като структура, с Тиаго и Видал в основата, Мюлер зад Левандовски, и Робен и Коста по крилата ... Да видим - от мен 2-1 и открит реванш 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот Alex » 14 фев 2017 12:19

Чета за някакви контузии в Байерн, но много, много не следя в отбора последно време. Доколко ще повлияят на отбора?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21523
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот metodito » 14 фев 2017 12:48

Аз залагам на епизод от риалитито "Разковаване": 3-0. 4-0. Тоя Венгер кога го махнат от Арсенал, все ще е късно. Помня Арсенал отпреди Венгер - британци, биткаджии. С Венгер, ок, по-силни са на теория, но знаеш, че срещу клубове, като Барселона, Байерн, Ювентус, нищо не могат да направят. Оня биткаджийския тим не беше така. Ма те пък не можеха да хванат ръка да играят с тези тимове така често, както днес.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот doktora25 » 14 фев 2017 15:01

Alex написа:Чета за някакви контузии в Байерн, но много, много не следя в отбора последно време. Доколко ще повлияят на отбора?

Контузиите винаги намаляват алтернативността, а през този сезон Байерн не може да се похвали с дълга скамейка. Рибери, който по всяка вероятност ще пропусне срещата, може би най-много ще липсва, макар че не е в най-добрата си форма. Ако играта на Коста не тръгне, включването му от пейката оправя нещата, докато обратното не е вярно. Сега опцията от скамейката ще е прясно възстановеният от тежка контузия Коман, който тепърва трябва да търси навлизане в добра форма. Алонсо е под въпрос, като цяло бе титуляр в повечето срещи, ползите от него бяха основно в дефанзивен план, но всички халфове без изключение са длъжници в граденето на играта. Боатенг е трайно контузен, но централната двойка Мартинез и Хумелс се справят изключително стабилно, така че липсата му няма да повлияе, освен ако не се появи проблем с някой от тях. Байерн в момента е най-зависим от присъствието и играта на Нойер, Хумелс, Мартинез, Робен и Левандовски и дано не се окаже същото и за Алонсо, в случай че проблемът с него се усложни.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот miasanmia1900 » 14 фев 2017 15:54

Тежък мач ни чака.Не очаквам този път много голове между двата отбора.За съжаление Алонсо няма да играе и по-този начин Мюлер ще е титуляр,което автоматично ни прави с 10 души на терена.Ако Алаба си вдигне нивото до обичайното, може и да вземем чиста победа,но някак си не ми се вярва...Трудна победа за нас...Нещо такова,но никакво разковаване няма да има!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: БАЙЕРН МЮНХЕН - Арсенал Лондон

Мнениеот doktora25 » 14 фев 2017 16:17

miasanmia1900 написа:Тежък мач ни чака.Не очаквам този път много голове между двата отбора.За съжаление Алонсо няма да играе и по-този начин Мюлер ще е титуляр,което автоматично ни прави с 10 души на терена.Ако Алаба си вдигне нивото до обичайното, може и да вземем чиста победа,но някак си не ми се вярва...Трудна победа за нас...Нещо такова,но никакво разковаване няма да има!

Аз пък имам чувството, че Мюлер ще се завърне точно срещу Арсенал (може да е и на реванша). Разиграе ли се той, всичките ни притеснения ще изчезнат между другото. Повече ме притеснява играта на Тиаго в дефанзивен план ако бъде част от 2-ката при 4-2-3-1. Може би Кимих би свършил малко по-добра работа там, а Тиаго в момента е една идея по-полезен от Мюлер зад нападателя. Но разбирам всички аргументи и основания защо съставът да бъде именно този, който е спряган.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта