Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tibidabo » 28 апр 2017 13:44

Аз лично не съм му особен фен и не смятам, че направихме грешен ход с продажбата му. Принципно е от играчите, които забавят играта и при наличието на Иниеста в отбора (а преди и Шави) имахме нужда от малко повече директност и скорост в препредаване на топката от защита в нападение. Доста хазартни отигравания имаше при нас, с цел да блесне с техника, но които бяха предпоставка за контраатаки от противниците. Не е от играчите, които дори да не им върви играта ще си оставят дробовете на терена. Ако противника и резултата предполагат може да бъде звезда, но ако трябва черна работа и много пот, ми се чини, че не е нашия човек. Аз на Рафиня повече симпатизирам, но за съжаление контузиите не го оставят напоследък.

Поздрави
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 28 апр 2017 14:10

И аз Рафиня го харесвам повече ! Но и предпочитам Тиаго пред Андре Гомеш :)
На лято Верати или Коутиньо биха били супер , един Канте в дефанзивен план би ни помогнал много , но няма как да стане !
Суарез е голямото разочарование за мен този сезон , след силната му година и положина този сезон е ужасен въпреки не малкото си голове играта му е ужасна в повечето случаи !
Десен бек ни трябва и още един бранител , Матиьо да си ходи ! Дин не е лош за резерва , но дотам ! Виждаме какви са нашите резерви и какви са на мършите ! :С
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tibidabo » 29 апр 2017 18:20

Аз искрено се надявам Алейш Видал да се възстанови напълно и да заеме достойно мястото на десния бек. Лошото е, че Лучо му дръпна ръчната в началото и в момента, в който започна да играе се контузи нелепо.
Марийо, Гомеш, Арда и Масчерано е добре да бъдат заменени. Направи ми впечатление силната игра на Жорди Алба, когато го нямаше Неймар. Дали донякъде бразилеца не е причина за по-слабата му игра?
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Middlesbrough » 20 май 2017 17:15

Кой ли ще е новия тренер :roll: ! Усилено се говори за Валверде :idea: ! Този сезон го пишем бегал , нещата не се получиха както си ги мислеше ЛЕ и щаба му ! Бартомеу май Барса е голям залък за него :roll: !
Дано това трансферно лято вземем повече класа , а не плява :oops:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SSIW » 21 май 2017 12:23

За първите 20 кръга на Ла Лига се издънихме 8 (!) пъти. И при все, че именно в 20-ия кръг, загубата на точки дойде след съдийска брадва и отменен чист гол, с който спокойно можеше да победим Бетис, везните вече бяха натежали мнооого сериозно, в посока на сдаване на титлата. Към този момент (края на януари 2017 г.) треньорския щаб беше длъжен да направи обективна оценка на ситуацията и да се вземат рационални решения, какви реални цели могат да се преследват, с оглед физическия и качествен потенциал, който е бил на лице в отбора към онзи момент и да се начертае тактика, за най-ефективно постигане на тези цели.
Ла Лига беше на практика химера и следваше да се разпредели физическия ресурс на отбора, с фокус върху ШЛ, където (в тази фаза на турнира) срещите са достатъчно разредени и позволяват възстановяване. Отделно - тактическите решения , с които Лучо влезе в елиминационните двубои на ШЛ, бяха меко казано неадекватни ... След катастрофата в Париж трябваше да изкачваме Еверест у дома и акумулираната умора, в комбинация със скъсената пейка и контузиите, доведоха до нова загуба на точки в Ла Лига (с/у Депортиво). Оказахме се в ситуация, при която ограниченото ядро от качествени единици, с които разполагаме, няма как да получи почивка и трябваше да преследва максимума във всеки мач. Кулминацията на тази верига от грешни преценки и решения, беше постройката и тактическия план, с който излязохме в Торино ... все едно, че мача в Париж не се беше случвал изобщо, бил е на сън, а не на яве :shock:

Дори и да се случи чудо довечера и да вземем титлата, тя ще бъде в много по-голяма степен подарък от мадридчани, отколкото наша заслуга. Сезона де факто е вече история и важното са сериозните промени, които ни предстоят - нов треньор и нови попълнения за най-отслабените ни постове. Дано се разминем с нов "Тата_Мартино". VISCA BARCA !!!

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tibidabo » 22 май 2017 12:48

Интересното е, че нямаме загуба от отборите в топ 6 този сезон, което говори за липсата на концентрация. Най-добре си пролича в мача срещу СуперДепо. Там според мен изтървахме и титлата.

Имам един въпрос:

"Какво бихте предпочели, отпадане от ПСЖ и победа над Депортиво или това което се случи?"
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
NearDeathExperience
Мнения: 8
Регистриран на: 22 май 2017 13:28

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот NearDeathExperience » 22 май 2017 13:53

Изображение

Тука има ли дузпа? За един прЕАтел питам... 8-)

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SSIW » 22 май 2017 16:40

NearDeathExperience написа:Изображение

Тука има ли дузпа? За един прЕАтел питам... 8-)


Любознателността е качество, което всячески следва да приветстваме и поощряваме. Кажи на прЕателчИто ти да изгледа клипчетата от линковете по-долу и съм сигурен, че ще си отговори сам , кое точно е дузпа , засада и прочие :

https://www.youtube.com/watch?v=QogM5RS0Sc8

https://www.youtube.com/watch?v=30dpbNA99v8

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SSIW » 22 май 2017 16:44

Реал напълно заслужиха титлата, честито на феновете им. Мисля, че ние нямахме отбор, който да е конкурентен на три фронта този сезон и значителните колебания в представянето ни , бяха проява именно на това обстоятелство.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот tibidabo » 29 май 2017 13:59

Честита Купа на Краля!!!

Бъдете здрави и подкрепяйте Барса!

Visca Barca!!!
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта