Жозе, извини се на журито

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот bojkyy » 29 апр 2010 16:47

storm написа:Това снощи което гледах не беше футбол . Не харесвам Интер признавам си ,но сега просто за мен това е най омразния отбор. И спокойно мога да кажа ,че снощи Интер уби футбола във всички аспекти от играта.

Напротив футбол е, но е практичен футбол, не като Барселона вчера, безадресни пасове и центрирания ;)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Love_
Мнения: 730
Регистриран на: 24 фев 2010 17:04
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот Love_ » 29 апр 2010 16:51

За какъв грозен футбол ми говорите ? Та дефанзивния футбол е най-голямата красота ! Като са толкова добри, да ги бяха били ! Меси=жалак, Шави=жалък, Ибрахимович=роб ! Да вкараш 1 гол на отбор, които 85 минути играе в наказателното поле и да претендираш, че си най-добрия отбор в света НЕ СТАВА. Навремето Батков, каза днес Левски игра като Барселона ! Сега можем да кажем днес Барселона игра като Левски !

Аз пък казвам, че футбола се беше изпедарастил тотално, трябваше да дойде някой с твърда игра да ги постави на мястото им. Ух-прическа ух-гелче, дай да си покажа коремните мусколи. Къде са смешните финтове на Меси, Снайдер го изяде с парцалите не знаеше къде е !

Да не говорим, че Барса показа много нисша класа. Тормозили са Интер в хотела, псували са Жозе, после пуснаха и праскачките. Това аз наричам селения ! В събота правят Х и тогава ли дефензивната игра на Жозе ще им е убила футбола? Титлата в Реал !
Последна промяна от Love_ на 29 апр 2010 16:58, променено общо 2 пъти.
Boogeyman looks under his bed for Chuck Norris,Chuck Norris looks under the bed for Fedor !
Support only your local team !

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот bojkyy » 29 апр 2010 16:55

Love_ написа:За какъв грозен футбол ми говорите ? Та дефанзивния футбол е най-голямата красота ! Като са толкова добри, да ги бяха били ! Меси=жалак, Шави=жалък, Ибрахимович=роб ! Да вкараш 1 гол на отбор, които 85 минути играе в наказателното поле и да претендираш, че си най-добрия отбор в света НЕ СТАВА. Навремето Батков, каза днес Левски игра като Барселона ! Сега можем да кажем днес Барселона игра като Левски !

Аз пък казвам, че футбола се беше изпедарастил тотално и трябваше да дойде някои с твърда игра да ги постави на мястото им. Ух-прическа ух-гелче, дай да си покажа коремните мусколи. Къде са смешните финтове на Меси, Снайдер го изяде с парцалите не знаеше къде е !

+100000000
Исключително точно мнение
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот Xanko » 29 апр 2010 17:06

Ей по-младите фенове на Барса, а и останалите разберете във футбола трябва да умееш да губиш аз като фен на МЮ помня много победи но помня и загуби но живота продължава признаваш, че са те били как защо ама и защитавали се цял мач ами вие като можете да играете офанзивно и го правихте до този момент евала за което ами да бяхте намерили начин да ги преодолеете с интересни и нестандартни атаки както те намериха начин да ви спрат с доба игра в защита.
Това е футбола днеска падаш утре биеш и после обратно, но да мразиш отбори защото те били няма значение кои са е все едно да мразиш футбола, а феновете на Барса твърдят че го обичат.
Ей сега като се сетя на мен през 2000г. когато Реал ни би на ОТ в мача в който Р. Кийн при първото минаване от Реал на центъра си вкара автогол и после стана една, но това е футбола загубихме после пак спечелихме сега губим но пак ще печелим ово е футбол както казват сърбите.

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот bojkyy » 29 апр 2010 17:14

Xanko написа:Ей по-младите фенове на Барса, а и останалите разберете във футбола трябва да умееш да губиш аз като фен на МЮ помня много победи но помня и загуби но живота продължава признаваш, че са те били как защо ама и защитавали се цял мач ами вие като можете да играете офанзивно и го правихте до този момент евала за което ами да бяхте намерили начин да ги преодолеете с интересни и нестандартни атаки както те намериха начин да ви спрат с доба игра в защита.
Това е футбола днеска падаш утре биеш и после обратно, но да мразиш отбори защото те били няма значение кои са е все едно да мразиш футбола, а феновете на Барса твърдят че го обичат.
Ей сега като се сетя на мен през 2000г. когато Реал ни би на ОТ в мача в който Р. Кийн при първото минаване от Реал на центъра си вкара автогол и после стана една, но това е футбола загубихме после пак спечелихме сега губим но пак ще печелим ово е футбол както казват сърбите.

И аз доста съм преглътнал, но има фенове еднодневки, които сега са фенове на Интер и Байерн. До сега им беше любим футболист Меси, вече е Робен или Снайдер :)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Безотговорен
Мнения: 71
Регистриран на: 09 апр 2010 16:12

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот Безотговорен » 29 апр 2010 17:15

Напротив футбол е, но е практичен футбол, не като Барселона вчера, безадресни пасове и центрирания ;)

Ти си решил, че трябва да защитаваш загубата на Барселона без значение дали говориш неща, които мислиш или не. Футбол (football) означава крак и топка - преведено буквално. Интер не играха с крака и с топка. Само гледаха. Значи единият отбор играе през цялото време с топката и се опитва да вкара гол. Другият гледа отблизо. Има статистика от мача показва, че подаванията на барселона хич не са безадресни. Интер ще ги болят поне месец вратовете от въртене. И има нещо друго. Не винаги победителят от мача е бил по-добрият отбор. Както и по принцип живота.
Не съм фен на Барса.

diego milito
Мнения: 5
Регистриран на: 29 апр 2010 16:50
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот diego milito » 29 апр 2010 17:17

вчера бях на летището да посрещнем отбора и не бяха 1000 фена както пише в гонг а бяхме кам 6000 невероятна атмосфера,на презконференцията след мача жозе си каза много точно по заплахите на барса че ще не пресират до дупка,,ето ви топката пресираите не,да видим как ше не пресирате без топка,,Гранде жозе.... ORA, TUTTA QUANTA LA CURVA, CANTERA' PER TE INTER, DEVI VINCERE INTER, DEVI VINCERE

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот bojkyy » 29 апр 2010 17:25

Безотговорен написа:
Напротив футбол е, но е практичен футбол, не като Барселона вчера, безадресни пасове и центрирания ;)

Ти си решил, че трябва да защитаваш загубата на Барселона без значение дали говориш неща, които мислиш или не. Футбол (football) означава крак и топка - преведено буквално. Интер не играха с крака и с топка. Само гледаха. Значи единият отбор играе през цялото време с топката и се опитва да вкара гол. Другият гледа отблизо. Има статистика от мача показва, че подаванията на барселона хич не са безадресни. Интер ще ги болят поне месец вратовете от въртене. И има нещо друго. Не винаги победителят от мача е бил по-добрият отбор. Както и по принцип живота.
Не съм фен на Барса.

Някой по горе много точно каза, футбола не е игра, която се играе само с топка, а и без нея. Ако Интер седяха и гледаха отстрани, кой спираше атаките на Барселона, или те за да има смисъл искарваха в аут или правиха глупави центрирания, докато не се усетиха, че трябва да вкарат гол, жалко за тях, че не им стигна за втори ;)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот Angoff » 29 апр 2010 17:25

diego milito написа:вчера бях на летището да посрещнем отбора и не бяха 1000 фена както пише в гонг а бяхме кам 6000 невероятна атмосфера,на презконференцията след мача жозе си каза много точно по заплахите на барса че ще не пресират до дупка,,ето ви топката пресираите не,да видим как ше не пресирате без топка,,Гранде жозе.... ORA, TUTTA QUANTA LA CURVA, CANTERA' PER TE INTER, DEVI VINCERE INTER, DEVI VINCERE

Като бяхте на летището и като ги нападахте за автографи все още ли бяха в защита :lol: :lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Жозе, извини се на журито

Мнениеот bojkyy » 29 апр 2010 17:26

diego milito написа:вчера бях на летището да посрещнем отбора и не бяха 1000 фена както пише в гонг а бяхме кам 6000 невероятна атмосфера,на презконференцията след мача жозе си каза много точно по заплахите на барса че ще не пресират до дупка,,ето ви топката пресираите не,да видим как ше не пресирате без топка,,Гранде жозе.... ORA, TUTTA QUANTA LA CURVA, CANTERA' PER TE INTER, DEVI VINCERE INTER, DEVI VINCERE

Което на български значи :)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта