Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 09:16

CPuyol написа:
tibidabo написа:Мегън ти сериозно ли го мислиш:"Под дулото на калашника!" Явно познаваш добре севернокорейското първенство и мислиш, че със сила стават нещата. Няма по-силно нещо от свободния дух. Иначе само борци и военни щяха да управляват света. А то само адвокати и банкери! Лека нощ, бях забравил, че споровете с теб са безмислено нещо.


Май си забравил аз какъв съм... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Или по-точно бях. Вече съм съдия! :twisted: :twisted: :twisted:

Това, че си завършил право и предполагам си съдия стажант не означава, че управляваш света! Един ден може и да участваш, но не и като станеш новия Ким Чен Ир.

И ми е много интересно какво би отсъдил, ако имаш случай, в който "психопат" е убил някого, само защото другия не е фен на любимия му отбор? И се е отнесъл с неуважение към отбора му? ...Not Guilty?!?
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 14 апр 2016 09:22

CPuyol написа:
CSKA69 написа:Мегън-а е точният еквивалент на шотгън-а в това няма съмнение Четейки постовете му съжалявам, че тук е баннат истинският потребител, наричащ себе си Capitan Puyol :lol: Диалогът между двамата щеше да достигне ЕПИЧНИ висини :mrgreen: :shock: :o


Ника ми не се дължи на съкращение Капитан Пуйол, а от Carles Puyol...

А можем да спорим колкото си искаме, ама всичките години в този форум са доказали само едно единствено нещо - когато става въпрос за спорове свързани с Барса, в крайна сметка аз винаги съм прав. Било то за треньори, за играчи от школата, трансфери или нещо друго. Винаги, абсолютно винаги съм бил прав. ФАКТ! Можеш да ми разгледаш 30-те хиляди+ коментара на всичките ми акаунти във форума... ;)

Ами не си прав за много неща. Без да се заяждам. За ЛЕ не позна, въпреки че не ми се рови да търся точно къде си писал за това, че е некадърник. Много е лесно след 3-4 загуби да кажеш "Нали ви казах!". А и тези загуби не могат да изтрият успехите му през сезон 2014-2015. Видяхме Тата със същия състав какво постигна. Монтоя бил бъдещето на Барса WTF!!! Имал проблем с езика - от испански на италиански WTF??? Не ми се рови назад защото има още толкова неща, че само ще си загубя времето!
Предполагам, че всеки си прави изводите, а ти си мисли, че ВИНАГИ си прав.
Успешен ден!!!
:)
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот fcb_bg » 14 апр 2016 09:43

CPuyol написа:
tibidabo написа:Мегън ти сериозно ли го мислиш:"Под дулото на калашника!" Явно познаваш добре севернокорейското първенство и мислиш, че със сила стават нещата. Няма по-силно нещо от свободния дух. Иначе само борци и военни щяха да управляват света. А то само адвокати и банкери! Лека нощ, бях забравил, че споровете с теб са безмислено нещо.


Вече съм съдия! :twisted: :twisted: :twisted:


Мале, мале... Пази Боже!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Мнениеот Middlesbrough » 14 апр 2016 11:28

Атлети ни унижиха ! Бяха много по - добри от нас ! Хем те бяха много добри хем ние бяхме слаби :shock: разминахме се с загуба от сорта на 5-6 гола ! Просто отборите играеха в различно темпо ! Едните тичаха до краен предел спринтираха , а другите си играеха лежерно , все едно това е пред сезонна контрола в Америка :oops: , незнам защо и на какво се дължи това , но се получи , че Атлети са избягали 12 км повече , това си е все едно са играли с човек повече ! След 60 минута се видя малко подобрение и вдигане на темпото от Барса , но може би защото Атлети се поумориха леко ! Тука не говорим за мач в който двама или трима на се се представли добре и затова сме отпаднали , целия отбор беше пълна катастрофа , нищо общо с Барса , която свиканхме да гледаме в последно време . Играчите се караха още по време на мача ! Но явно и това го има във футбола ! Затова не исках Атлети още тука на четвътфинал ! Наистина си мислех , че ще дублираме титлата , но тоя спад в играта не го очаквах :oops: !
Като цяло футбола е станал мега цигански , няма феърплей вече !
Честито на Атлетико , супер силно играха , Чоло е голям , отбора играеше като едно цяло , уникално себераздаване ! Заслужават да спечелят най - после ШЛ , дано имат късмет !
А Ние няма какво да направим освен да се надяваме колкото се може по скоро отбора отново да започне да се забавлява на терена и ние да се наслаждаваме на играта , защото това вчера беше пълен фарс !
Visca Barca !
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13845
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Red_Neck » 14 апр 2016 11:36

CPuyol написа:
tibidabo написа:Мегън ти сериозно ли го мислиш:"Под дулото на калашника!" Явно познаваш добре севернокорейското първенство и мислиш, че със сила стават нещата. Няма по-силно нещо от свободния дух. Иначе само борци и военни щяха да управляват света. А то само адвокати и банкери! Лека нощ, бях забравил, че споровете с теб са безмислено нещо.


Вече съм съдия! :twisted: :twisted: :twisted:


Там не ви ли правят тестове за комплексарщина и идиотизъм :?: :!:

Хабер си нямаш как се води отбор от звезди ...... Твърдата ръка трябва да е на терена и в съблекалнята сред играчите, а не на скамейката!

Говориш за дълбочина на резервната скамейка, но подминаваш факта, че 7-8 футболисти в отбора получават колосални заплати и просто не достига бюджет.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот dreben23 » 14 апр 2016 12:49

CPuyol написа:
dreben23 написа:
dreben23 написа:
Middlesbrough написа:Мача на сезона във ШЛ , финал преди финала ! Нямам си и на идея как ше завърши ! :oops:

2:0 Ами като едното нищо и Барса може да остане на сухо, а дано. А уж най-силния отборчек по вестниците.. Наистина, бутането е във всеки мач и сигурно пак същото, значи и 0:0 може да послужи за нещо, за да изпукат тото. Определено много хора се хвърлят на знак 2, по принцип съдията насоли Атлетико с доста картони в първия мач и сигурно това ги е заблудило, ама играха и малко грубичко де, но целта оправдава средствата. Атлетико е по-добрият отборчек това е ясно, треньорчека и той е по-добър, ще бият със суха, но може и да е тройка, не двойка. Ще помисля още маличко. Силнички са де. :)

[offtopic]Барса определено има дефекти в отбрана, които може да са фатални. Ще пийнат по един Облак утре вечер. :)[/offtopic]

Пфуу, да му се не види! :) Ами в такъв случай ми остава да кажа само едно- радвам се, че продължавам да си го чаткам до съвършенство футболчето след 7-те прекрасни футболни години и 7-те след това изгубени години присъствие в този прокълнат и пропит от поквара форум, в който на почит продължават да се толерират грозните и недъгави прогнози във всички игри от страна на футболните лаици! Аз съм корав, а класата ми става и все по-голяма, щом разрошихме и ШЛ! Късметче. :)


Не си само ти. В събота вечер, след загубата от Сосиедад им казах на нашите, че Атлетико ще ни изхвърлят от ШЛ, ама нямаше кой да чуе...

Ами по-силни са и треньорът им и той е по-грамотен. Освен това цял сезон си тъпча отборите във фентъзитата със защитниците на дюшекчиите, че и вратаря. Капитанче ми беше Диего Годин поради естеството на мача. :) Вие сега и с нас ще играете, а и Валенсия понадигна маличко глава. Все пак мисля, че ще ни биете, защото резултатът с резервите на Севиля е леко заблуждаващ. Определено при вторият голчек на Негредо имаше пас с ръка. Но минало заминало. Играта ни пак не ми допадна, да видим с Барса сега дали ще се справим. За белята може да събудим мъртвец, но поне дано вкараме едно голче! Вече ако не могат да вземат и с прилепчетата мача, не знам с какви основания се претендира и за титла. Една евентуална издънка и срещу Валенсия, ще означава и суха футболна година за отбора на вестниците. Аз си уважавам Барса много, но и от моите мнения ще ги боли най-много, но те са си винаги медиен отборчек като останалите грандове. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Мнениеот Der Führer » 14 апр 2016 12:55

Барса отпадна , защото не беше на необходимото ниво в двата мача . Отделно факта , че Атлетико беше възможно най-неудобния съперник . Спада във формата е съвсем закономерен , предвид факта че почти всички основни играчи лятото не почиваха , а участваха на Копа Америка и на липсата на ротации . Подобно е и положението в Байерн , където Мюлер и Левандовски дръпнаха назад предвид факта , че играят цял сезн без почивка . Съдиите до пуснаха грешки , но не бих казал , че преддрешиха мача . Картона за Иниеста трябваше да е червен , а коментарите на родните съдии само показват колко са некомпетентни . Но бих оправдал Рицоли , защото правилата си противоречат . От една страна , при игра с ръка в наказателното се препоръчва с дузпата да се показва само жълт картон . От друга , всяко умишлено нарушение на последния в отбраната , спиращо голова атака се наказва с червен картон . Ситуацията с дузпата за Барса пък е практически невъзможна за отсъждане в реално време , а съдията трябва да реагира за секунди . Реално тялото на играча на Атлетико беше извъна наказателното поле , а ръката му вътре .
Коментарите за Енрике са повече от смешни , защото въобще не смятам , че е по-слаб треньор от Гуардиола . Дори съм на мнение , че тактически дори е по-добър . А твърденията , че някои играчи бойкотират треньора заради Копата са толкова малоумни , че не си заслужава дори да се коментират .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 14 апр 2016 12:59

Когато Гуардиола напусна Барса, бях сиигурен, че това е грешка. Трябваше да направят всичко възможно да го задържат. Тогава загуби една елиминация от Челси с огромна липса на късмет. Вярно е, че сам напусна, но явно бе почувствал, че тогавашното ръководство му няма доверие. Сега ще кажа, че ако Гуардиола беше останал щяха да са спечелили поне две ЩЛ до тук. Енрике спечели една, но с тези играчи всеки може. Това е и шанс другите да са слаби и Барса печели и без треньор. Но рано или късно това се променя. Сега се видя, че ролята на треньора е огромна. Пеп никога не е разчитал само на Меси и неговия почерк на игра и в Барса и Байерн винаги е един и същ независимо от резултатите. Докато при Енрике няма игрова философия и се разчита на индивидуалните качества на играчите. В Барса те са в изобилие, но това не винаги е достатъчно. Ако на някой тики така му е омръзнало, за мен това е като творба на гениален художник. Красиво, елегантно и резултатно. Барса, връщайте Пеп докато е време. Защото аз искам да гледам онзи вълшебен футбол в изпълнение на този отбор. Искам и трофеите във витрината на Барса!
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

CSKA69
Мнения: 4558
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Мнениеот CSKA69 » 14 апр 2016 13:07

Хахаха Фюрера не е пропуснал и тук да закачи ''любимеца'' му Гуардиола :lol: Както епичен диалог щеше да е между мегън-а и Капитана (защото, въпреки че са ''болни'' фенове на Барса, имат коренно различни виждания за футбола), също толкова епичен би бил и един диалог на Фюрера с ars_moriendi от форума на Байерн, който е най-фанатичния защитник на Гуардиола, който съм чел в нета :mrgreen: Аз лично, макар да съм фен на Реал Мадрид, смятам Пеп за един от най-добрите треньори в света, човек с визия, човек с манталитет на победител и искрено съжалявам, че никога няма да го видя начело на любимия отбор ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Мнениеот Der Führer » 14 апр 2016 13:14

СВОБОДЕН написа:Когато Гуардиола напусна Барса, бях сиигурен, че това е грешка. Трябваше да направят всичко възможно да го задържат. Тогава загуби една елиминация от Челси с огромна липса на късмет. Вярно е, че сам напусна, но явно бе почувствал, че тогавашното ръководство му няма доверие. Сега ще кажа, че ако Гуардиола беше останал щяха да са спечелили поне две ЩЛ до тук. Енрике спечели една, но с тези играчи всеки може. Това е и шанс другите да са слаби и Барса печели и без треньор. Но рано или късно това се променя. Сега се видя, че ролята на треньора е огромна. Пеп никога не е разчитал само на Меси и неговия почерк на игра и в Барса и Байерн винаги е един и същ независимо от резултатите. Докато при Енрике няма игрова философия и се разчита на индивидуалните качества на играчите. В Барса те са в изобилие, но това не винаги е достатъчно. Ако на някой тики така му е омръзнало, за мен това е като творба на гениален художник. Красиво, елегантно и резултатно. Барса, връщайте Пеп докато е време. Защото аз искам да гледам онзи вълшебен футбол в изпълнение на този отбор. Искам и трофеите във витрината на Барса!

Гуардиола получи от Хайнкес най-добрия отбор в света към момента ... и какво постигна . Както си писал - същото каквото щеше да постигне Байерн и ако треньор беше хер Шмид , който коси тревата на Алианц Арена . Остава му последен шанс да направи това , за което беше взет в Мюнхен - да спечели ШЛ . Без значение дали ще го направи , много съм щастлив , че се маха и от лятото Байерн ще има Треньор .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта