Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CSKA69 » 14 апр 2016 01:41

Мегън-а е точният еквивалент на шотгън-а в това няма съмнение Четейки постовете му съжалявам, че тук е баннат истинският потребител, наричащ себе си Capitan Puyol :lol: Диалогът между двамата щеше да достигне ЕПИЧНИ висини :mrgreen: :shock: :o

Иначе по отношение на Луис Енрике аз лично винаги съм твърдял, че е слаб треньор и предвиждах крах още в миналия му сезон. Причината не е толкова в качествата му на треньор, колкото в тежкия му характер..Това бе и причината за краха му в Рома - скара се с лидерите на тима Тоти и Де Роси.. Когато стана загубата от Реал Сосиедад и скандалът с Меси бях сигурен, че е дотам. Ръководството на Барса обаче взе мъдро решение, а и ролята на Шави в потушаване на конфликта е била решаваща (Точно Шави ми се струва идеален за следващ треньор на Барса, но още е рано за това).. Иначе чисто тактически трябва да се признае на Енрике, че успя да завърши това, което Тито Виланова(RIP)започна.. Връщането на важни компоненти в играта като контраатака, центрирания, дълги топки напред, тоест един много по-директен подход, защото Барса беше зациклила в тики-такането ала Гуардиола.. Това донесе трофеите на Енрике ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот gikahadji » 14 апр 2016 01:43

А само последно, би ли дал линк или някакво доказателство, че ЛЕ е забранил на МСН да играят на Копа Америка? Аз поне знам, че БАРСЕЛОНА не иска НЕЙМАР да играе и на Олимпийските игри и на Копа Америка. И не мисля, че ЛЕ може да им забрани, дори и да иска.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 01:47

gikahadji написа:Изображение


Има огромна разлика между това да дадеш всичко от себе си и все пак да загубиш даден мач - случва се, липса на късмет, съперника прави мача на живота си, понякога топката просто не влиза и не влиза, но поне играчите да са се раздали. Но когато играчите откровено не играят на върха на възможностите си, пестят се, проспят за пети пореден мач първото полувреме и просто им е все тая... не виждам на какво отгоре трябва да ги подкрепям? Аз съм фен на отбора, не на тоз или оня дето днес е в Барса, а утре може да е някъде другаде... Пак питам някога виждал ли си Пуйол или Шави да играят по такъв безобразен/бездушен начин?!

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 01:47

gikahadji написа:А само последно, би ли дал линк или някакво доказателство, че ЛЕ е забранил на МСН да играят на Копа Америка? Аз поне знам, че БАРСЕЛОНА не иска НЕЙМАР да играе и на Олимпийските игри и на Копа Америка. И не мисля, че ЛЕ може да им забрани, дори и да иска.


Дай ми малко време, да ти изровя статията.

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 01:52

http://gong.bg/football-sviat/ispania/n ... ira-369131

http://gong.bg/football-sviat/ispania/b ... ika-370849

В последствие имаше статия, че Барса е забранила и на Суарез да играе на Копа Америка, търся я в момента.

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 02:03

CSKA69 написа:Мегън-а е точният еквивалент на шотгън-а в това няма съмнение Четейки постовете му съжалявам, че тук е баннат истинският потребител, наричащ себе си Capitan Puyol :lol: Диалогът между двамата щеше да достигне ЕПИЧНИ висини :mrgreen: :shock: :o


Ника ми не се дължи на съкращение Капитан Пуйол, а от Carles Puyol...

А можем да спорим колкото си искаме, ама всичките години в този форум са доказали само едно единствено нещо - когато става въпрос за спорове свързани с Барса, в крайна сметка аз винаги съм прав. Било то за треньори, за играчи от школата, трансфери или нещо друго. Винаги, абсолютно винаги съм бил прав. ФАКТ! Можеш да ми разгледаш 30-те хиляди+ коментара на всичките ми акаунти във форума... ;)

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот gikahadji » 14 апр 2016 02:10

Още в първата новина хората са ти го написали:
Олимпиадата в Рио не е под егидата на ФИФА и Барселона не може да бъде задължен да пусне Неймар за летните игри.

Така че Барса не могат да спрат никой от участие на Копа Америка, защото е под егидата на ФИФА, могат единствено да спрат Неймар от олимпиадата. Всичко друго са журналистически гимнастики да си оправдават заплатите.

Вицепрезидентът на Барселона Жорди Местре, съобщи, че ръководството на клуба иска нападателят Неймар да играе на летните олимпийски игри в Рио де Жанейро в състава на бразилския национален отбор, но да пропусна Копа Америка.

"Неймар е взел решение да играе и на Копа Америка, и на олимпийските игри“, каза Местре.

„Това е негово решение, но ние бихме искали той да участва само в игрите. Някой трябва да го убеди да играе само на един турнир", добави вицепрезидентът на Барселона.

Тука името на треньора не се споменава.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18125
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот kingofpop » 14 апр 2016 02:16

Е, то едва ли пича си е помислил, че Барса има правото да спре който и да е за Копата :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 02:23

Ти вЕрно ли мислиш, че отбора ако реши не може да спре даден играч?
Има и легални, и нелегални начини да го направят това, само трябва да поискат. Знаеш, че Неймар е разследван за укриване на данъци от испанската прокуратура. Най-лесното е от прокуратурата да изземат задграничният паспорт на играта и да му забранят да пътува. Мислиш ли, че клуб като Барса няма необходимите връзки, за да издейства подобна забрана? И по този начин ФИФА не може да накаже Барса, защото официално не клуба ще е спрял играча. И това е само един от многото варианти, без ФИФА да има основание да накаже клуба.

Да не говорим, че клуба в крайна сметка му плаща заплатата. Да, ще си докарат солена глоба от ФИФА и все пак могат да спрат играча.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23500
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Thsmith » 14 апр 2016 04:27

tibidabo написа:Като гледам успехите на Северна Корея силно се съмнявам, че Барса ще може да играе и в Сегунда с такива методи. :mrgreen:
Препоръчвам книгата "Атлас издигни рамене" на Айн Ранд

Ехее... намерих човек в този форум чел любимата ми книга :lol: Не съм го очаквал определено.


Stones.66 написа:
Georgiev92 написа:Вън Енрике,пълен некадърник + една хууууубава чистка лятото.
Трябва да почне чистката от MSN, ако искате да постигнете пак качество. От тия тримцата двама мислят за мангизи, а на третия и треторазрядните отбори му научиха номерата.

И накрая да назначат Ван Гаал, нали? :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта