ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот LSFC 1914 » 09 мар 2017 17:25

tibidabo написа:Но ти продължавай... почвам да ти ставам фен, явно имаш някаква лична причина да ни мразиш толкова много?


Всеки неутрален фен мрази Уефалона. Причини колкото искаш...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12944
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот Eminem » 09 мар 2017 17:27

Ако не бяха грешките на съдиите, нямаше да е 6:1

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот tibidabo » 09 мар 2017 17:29

За величаеене никой не говори. ПСЖ играха техния си футбол точно 10-15 минути и създадоха гол и 2 чисти голови положения. Ако бяха играли смело отначалото се съмнявам, че щеха дори да загубят. Ние си имаме много проблеми, но радостта ни е голяма заради непримиримия дух до 95-та минута (за това продължение още никой не се е сетил да спомене, както и за "дузпата" от Масчерано, преди той да си признае) Това е! :)

При нас нещата са според това как ще се събуди Меси, ако му се играе - печелим, ако ли не - губим.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13616
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот sapio0o » 09 мар 2017 17:31

LSFC 1914 написа:Всеки неутрален фен мрази Уефалона. Причини колкото искаш...


Като например успехите на отбора, no? :lol: Специално ти, мишка такава си на всяка тема на Реал да критикуваш или пишеш резултати в полза на противника. :lol: Не знам какво ви носи постоянното ръсене на злоба. Аз лично не съм възпитан така и го намирам за грозно и със сигурност не е мъжко. Гледайте си собствените паници.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот tibidabo » 09 мар 2017 17:33

LSFC 1914 написа:
tibidabo написа:Но ти продължавай... почвам да ти ставам фен, явно имаш някаква лична причина да ни мразиш толкова много?


Всеки неутрален фен мрази Уефалона. Причини колкото искаш...

Аaa, дали можеш детайлно да разгърнеш причините, че не ми стана ясно,... но почни от Жоан Гампер и пътуването му от Цюрих към Барселона. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic]Ти нито си неутрален, нито фен, но си всеки![/offtopic]
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот LSFC 1914 » 09 мар 2017 17:35

sapio0o написа:
LSFC 1914 написа:Всеки неутрален фен мрази Уефалона. Причини колкото искаш...


Като например успехите на отбора, no? :lol: Специално ти, мишка такава си на всяка тема на Реал да критикуваш или пишеш резултати в полза на противника. :lol: Не знам какво ви носи постоянното ръсене на злоба. Аз лично не съм възпитан така и го намирам за грозно и със сигурност не е мъжко. Гледайте си собствените паници.


Кога съм критикувал Реал? Дай някакъв пример? Явно ме бъркаш с някой друг. Това, че давам различни прогнози от това, което ти очакваш не е мой проблем. Мишката в случая си ти.

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот Tobacco » 09 мар 2017 17:35

sapio0o написа:
LSFC 1914 написа:Всеки неутрален фен мрази Уефалона. Причини колкото искаш...


Като например успехите на отбора, no? :lol: Специално ти, мишка такава си на всяка тема на Реал да критикуваш или пишеш резултати в полза на противника. :lol: Не знам какво ви носи постоянното ръсене на злоба. Аз лично не съм възпитан така и го намирам за грозно и със сигурност не е мъжко. Гледайте си собствените паници.

Едва ли.Не са единствени с толкова успехи в Европа.
П.П Барса са ми безразлични,просто мразя подобни мачове като вчерашния.
[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот Middlesbrough » 09 мар 2017 17:44

Снощи ритах с приятели, а когато се прибрах пуснах да гледам Барселона-Пари Сен Жермен. Мач, който завинаги остава в сърцето ми. Оставям емблемите, клубните пристрастия и футболистите, носещи фланелките. Следващите редове ще са право от сърцето.
Гледах го, радвах се постигнатото от Каталонците. И се замислих, че футбола е по-тясно свързан с живота, отколкото си мислим. Мамка му, Барселона показа всичко, което обичам! Този мач ми показа, че сърцето и духа побеждават дори в този мрачен и глупав живот!
И видях колко хора ги нападнаха - неутрални или пристрастни - 80 процента псуват, обиждат и критикуват момчетата на Барса след снощи. Защото това е всичко, което е на мода в днешни времена - злоба, завист и омраза. Това са нещата, на които се възпитават хората от години и нормално да се превърнат в такива. И затова момчетата от Барселона са велики шампиони, защото не се отказват и защото уважават постигнатото от врага. И затова критикуващите ги ще си останат жалки мишки - защото всичко велико постигнато от някой друг бива оплювано и очернено. Защото на това бяха научени хората - да мразят чуждото щастие и успех. И тези хора направиха деца, които са възпитавани в същия дух - да мразят, вместо да обичат.
И снощи ще се помни! Този победен гол на Сержи Роберто може би най-неизвестното и скромно момче в целия отбор на Барселона, роден и израснал по улиците на Каталония, знаещ, че не играе само за заплатата си, а и за любовта на хората, подкрепящи Барселона, за собствената си любов към футбола и мястото, от което е тръгнал. Точно затова се хвърли към тази топка. Защото е учен да се бори, защото играе с любов, защото не мрази! И точно затова Господ или някаква друга сила му помогна в този момент - защото го заслужава.
Това е всичко, което има значение в този живот - любов, отдаденост, уважение и никога да не се отказваме, дори когато шанса е малък. Особено тогава! Всичко друго не е живот, а мишкарство, жалка лъжа, наподобяваща живот, но знам, че колкото и време да отнеме, накрая побеждават, тези, гореизброените от мен ценности. И това го знае всеки истински спортист.
Благодаря Ви, Барселона, че показахте на хората колко е важно никога да не се отказваш. Колко важно е да си мъж. Колко важно е да затваряш устите на всеки, който ти казва, че нямаш шанс, че не си достоен!
Сега оставям тук всеки желаещ да ме учи на футбол или за нещата от живота. С голямо внимание ще прочета коментарите Ви и с още по-голямо удоволствие няма да им отговоря.
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот tibidabo » 09 мар 2017 17:55

Middlesbrough написа:Снощи ритах с приятели, а когато се прибрах пуснах да гледам Барселона-Пари Сен Жермен. Мач, който завинаги остава в сърцето ми. Оставям емблемите, клубните пристрастия и футболистите, носещи фланелките. Следващите редове ще са право от сърцето.
Гледах го, радвах се постигнатото от Каталонците. И се замислих, че футбола е по-тясно свързан с живота, отколкото си мислим. Мамка му, Барселона показа всичко, което обичам! Този мач ми показа, че сърцето и духа побеждават дори в този мрачен и глупав живот!
И видях колко хора ги нападнаха - неутрални или пристрастни - 80 процента псуват, обиждат и критикуват момчетата на Барса след снощи. Защото това е всичко, което е на мода в днешни времена - злоба, завист и омраза. Това са нещата, на които се възпитават хората от години и нормално да се превърнат в такива. И затова момчетата от Барселона са велики шампиони, защото не се отказват и защото уважават постигнатото от врага. И затова критикуващите ги ще си останат жалки мишки - защото всичко велико постигнато от някой друг бива оплювано и очернено. Защото на това бяха научени хората - да мразят чуждото щастие и успех. И тези хора направиха деца, които са възпитавани в същия дух - да мразят, вместо да обичат.
И снощи ще се помни! Този победен гол на Сержи Роберто може би най-неизвестното и скромно момче в целия отбор на Барселона, роден и израснал по улиците на Каталония, знаещ, че не играе само за заплатата си, а и за любовта на хората, подкрепящи Барселона, за собствената си любов към футбола и мястото, от което е тръгнал. Точно затова се хвърли към тази топка. Защото е учен да се бори, защото играе с любов, защото не мрази! И точно затова Господ или някаква друга сила му помогна в този момент - защото го заслужава.
Това е всичко, което има значение в този живот - любов, отдаденост, уважение и никога да не се отказваме, дори когато шанса е малък. Особено тогава! Всичко друго не е живот, а мишкарство, жалка лъжа, наподобяваща живот, но знам, че колкото и време да отнеме, накрая побеждават, тези, гореизброените от мен ценности. И това го знае всеки истински спортист.
Благодаря Ви, Барселона, че показахте на хората колко е важно никога да не се отказваш. Колко важно е да си мъж. Колко важно е да затваряш устите на всеки, който ти казва, че нямаш шанс, че не си достоен!
Сега оставям тук всеки желаещ да ме учи на футбол или за нещата от живота. С голямо внимание ще прочета коментарите Ви и с още по-голямо удоволствие няма да им отговоря.

+1
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: ШЛ-1/8 финал: Барселона - ПСЖ 08.03 /21:45/ 0:4

Мнениеот binevout » 09 мар 2017 18:33

Здравейте!
Честито на феновете на Барселона!Искрени поздравления че написахте история!
Радвам се че станах свидетел на такъв момент във футбола!
Явно Камп Ноу е мястото на великите моменти и трагичните обрати!Ние феновете на Юнайтед имаме страхотни спомени от този стадион!

Дали съдията ви помогна - ДА , определено!И не спорете по въпроса!
Дали вие заслужихте подобна помощ - ДА НА 100%
След първия мач , съм казвал пред приятели , че АКО в света в момента има отбор , който може да направи подобен обрат , то това е само Барселона!До преди 4 години отборите способни на това бяха два , но уви Съра си тръгна , останахте само вие!
Снощи докато гледах мача се възхитих от всякъде от футболистите - вкарали са ви 4 гола - ОК , ще вкараме 5 , трябват 6 , няма проблем , ако им трябваха 10 , щяха да вкарат 11 ... такова нещо скоро не съм виждал!Евала!

ПСЖ заслужиха това което им се случи , те отидоха на Камп Ноу с 4 гола актив , а преди първия сигнал бяха вече загубили.С подобна мишкарска игра , не съдията , а Господ не може да ти помогне!


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост