ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот gikahadji » 06 апр 2016 12:00

СЪДИЙСКИ АНАЛИЗАТОР: Вторият жълт картон на Торес е справедлив.
http://cl.sportal.bg/news/sudijski-analizator-vtoriyat-zhult-karton-na-tores-e-spravedliv.10211.html
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
Georgiev92
Мнения: 38
Регистриран на: 03 апр 2016 14:34
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот Georgiev92 » 06 апр 2016 12:00

Заслужена ни победа,първото полувреме не ми хареса като,но второто ги натикахме с човек повече в тяхната половина.Картоните не ми се коментират.

Потребителски аватар
Georgiev92
Мнения: 38
Регистриран на: 03 апр 2016 14:34
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот Georgiev92 » 06 апр 2016 12:02

boabbb написа:
УЕФА може да накаже Суарес за 3 срещи за удара срещу Хуанфран


Това би било добре 8-)

Ако го накажат по видеоповторението,то тогава К.Роналдо ще трябва да го наказват през мач за ритане без топка.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18109
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот kingofpop » 06 апр 2016 12:10

matador написа:Не видях нито един фен на Барселона да коментира бруталното влизане на Суарес в краката и ритането без топка срещу Хуанфран преди червения картон на Торес ? Това не е за ли директен червен картон а ? Мача щеше да е много различен ако бяха изгонили Суарес ,а той вкара два гола след това :evil: От както гледам ШЛ на никой друг отбор не е помагано толкова мачовете на Барселона могат да те откажат от гледането на футбол.


Ти кьорав ли си ?

само аз 2 пъти написах, че Суарез трябваше да бъде изгонен....

а за клипчето нещо да кажеш ???? слушам те
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот JackPackage » 06 апр 2016 12:12

gikahadji написа:
daduradam написа:Феликсчо колкото и да го бутат по-добър съдия няма да стане, ама нали и германците трябва да имат някакъв съдия.Опропасти мача, некадърник.За мен заслужен червен картон за Торес, НО Суарез на няколко пъти трябваше да бъде изгонен.Феликсчо как не ги вижда тия ситуации, а тия некадърници дето му бяха помощници толкова ли не могат да му подскажат ? Жалка работа.Дано следващия мач свири някой по-читав, че да гледаме хубав мач :P

Съгласен съм, както и Торес казва в интервю след мача, тази съдийска бригада беше много под нивото на мача. Наистина Суарез заслужаваше да бъде изгонен, както много от съфорумците признаха дотук, но същото заслужаваха и няколко други футболисти на Атлетико( Лукас, Аугусто, Гризман...). Но естествено се гледат и коментират грешките само в едната посока.За Суарез първата ситуация беше безумна, абсолютен ч.к. обяснение за поведението му няма, предполагам че съдиите не са го видели, затова не беше изгонен. При втората ситуация сигналът за нарушение дойде от рефера до вратата, а той най-верочтно е сигнализирал за бутане( защото не може да е видял удара, тъй като нямаше тази видимост) затова картона на съдията беше жълт, а не червен.



Всички тези ситуации с нашите картони стават СЛЕД случката със Суарез и Торес - това са два различни мача - един до 35 минута и втори оттам нататък!

До 35 мин кой имаше картон от Атлетико, колко фала бяхме направили? Колко от тях бяха за картон?

След това вече в мача 11:10 започнаха да валят картоните - ние ако бяхме 11:11 дали щеше да се приберем толкова, да не поглеждаме напред и да ви чакаме да ни вкарате или щеше да играем като до 35 минута ???
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот matador » 06 апр 2016 12:12

gikahadji написа:
matador написа:Не видях нито един фен на Барселона да коментира бруталното влизане на Суарес в краката и ритането без топка срещу Хуанфран преди червения картон на Торес ? Това не е за ли директен червен картон а ? Мача щеше да е много различен ако бяха изгонили Суарес ,а той вкара два гола след това :evil: От както гледам ШЛ на никой друг отбор не е помагано толкова мачовете на Барселона могат да те откажат от гледането на футбол.

Е как да не е? Колко досега признаха, че Суарез е заслужавал да бъде изгонен? Или както гледате мача, така четете и тука коментарите до момента?

Да сега видя само двама :lol: А защо не беше изгонен ? За някакви смешните фаулове който ги има в всеки мач изгони Торес :lol: Барселона ако бяха останали с човек по малко в момент когато Атлетико игра добре и владееше положението на терена и най вероятно резултата за Атлетико щеше да е много по-добър ;)

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот daduradam » 06 апр 2016 12:33

gikahadji написа:
daduradam написа:Феликсчо колкото и да го бутат по-добър съдия няма да стане, ама нали и германците трябва да имат някакъв съдия.Опропасти мача, некадърник.За мен заслужен червен картон за Торес, НО Суарез на няколко пъти трябваше да бъде изгонен.Феликсчо как не ги вижда тия ситуации, а тия некадърници дето му бяха помощници толкова ли не могат да му подскажат ? Жалка работа.Дано следващия мач свири някой по-читав, че да гледаме хубав мач :P

Съгласен съм, както и Торес казва в интервю след мача, тази съдийска бригада беше много под нивото на мача. Наистина Суарез заслужаваше да бъде изгонен, както много от съфорумците признаха дотук, но същото заслужаваха и няколко други футболисти на Атлетико( Лукас, Аугусто, Гризман...). Но естествено се гледат и коментират грешките само в едната посока.За Суарез първата ситуация беше безумна, абсолютен ч.к. обяснение за поведението му няма, предполагам че съдиите не са го видели, затова не беше изгонен.

Нито един от изброените от Атлетико не трябваше да бъде гонен, а пък работата на реферите нали е да гледат, какво означава, че не са го видели ритането ? Не нападам Барселона, но както много хора вече казаха взе да става тенденциозно вече ;) Пак казвам, за мен Феликс и КО бяха плачевни, можеше да намерят по-добри съдии за такова дерби.И само последно - грешките започнаха да валят още преди червения картон на Торес.При 1:0 ( нали вече беше 1:0 ? ) и червен картон за Суарес дали мачът нямаше да тръгне в друга посока ? Разликата между двата отбора е много малка, изгонването на един играч прави огромна разлика.Без да се изхвърлям, при 1:0 и червен картон за Суарес Атлетико можеше да обезмислят реванша ;) Стига толкоз, кот' било , било.Чакаме реванша.
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот korteneca » 06 апр 2016 12:42

Мачовете на Барселона трябва да се свирят от съдии тип Пиерлуиджи Колина. Само, че в момента няма такива или по-точно не искат да има такива. 8-) За мен победата на Барселона е нечестна. Такъв отбор с такива играчи не би трябвало да има нужда от съдийска помощ! Успех на Атлетико следващия мач. ;)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот matador » 06 апр 2016 12:45

kingofpop написа:
matador написа:Не видях нито един фен на Барселона да коментира бруталното влизане на Суарес в краката и ритането без топка срещу Хуанфран преди червения картон на Торес ? Това не е за ли директен червен картон а ? Мача щеше да е много различен ако бяха изгонили Суарес ,а той вкара два гола след това :evil: От както гледам ШЛ на никой друг отбор не е помагано толкова мачовете на Барселона могат да те откажат от гледането на футбол.


Ти кьорав ли си ?

само аз 2 пъти написах, че Суарез трябваше да бъде изгонен....

а за клипчето нещо да кажеш ???? слушам те

Гледах клипчето и повечето положения са смешни в мачове който сте победи ли с голям резултат :lol: Първото положение срещу Арсенал това си чист гол не знам къде има засада но съм виждал и по скандални засади ;)
4.03 ми да това си е дузпа
05.00 и тук със сигурност това е дузпа
от 5.10 до 5.20 според мен си има ръка на Яя Туре
5.25 до 5.50 тук е много сложно за мен не знам честно казано Алвеш малко май симулира но може и да се даде
5.50 до 6.05 дузпа и картон за Балак
7.35 до 7.40 засада е но със сигурност не е 1 метър :lol:
Това ми струва малко като се има предвид колко на вас се е помагало още от финала с Арсенал до сега май са много повече ако се прави клип за съдийска помощ за Барселона клипа ще е сигурно 2-3 часа само за този сезон :lol:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - Атлетико Мадрид - 2:1

Мнениеот CTAHKO » 06 апр 2016 12:51

fcb_bg написа:Пък най-смешното е, че има мнения как Барсичката си чакали редовната дузпичка. Нищо, че изтърват повече от половината дузпи. :lol:

Освен съдийте да започнат и дузпите да ви вкарват 8-) Наглостта ви няма граници 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта