Арсенал - Кристъл Палас

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kanariheto
Мнения: 42
Регистриран на: 24 мар 2008 20:30
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот kanariheto » 31 дек 2016 19:24

2-3
Прави ботевисти не война.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот Alex » 01 яну 2017 14:59

kanariheto написа:2-3

Изказа Съ. :roll:
[center]Изображение[/center]

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот TheNameOfTheGame » 01 яну 2017 15:51

Подобно на Udoji90 и аз очаквам много труден мач. Все пак мисля, че ще победим - прогноза 2:1.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот Alex » 01 яну 2017 16:19

TheNameOfTheGame написа:Подобно на Udoji90 и аз очаквам много труден мач. Все пак мисля, че ще победим - прогноза 2:1.

Алърдайс през години доста пъти е прецаквал Венгер и само това ме кара да давам някакви шансове на Палас за добро представяне, но според мен, ще си паднат... даже и да не е с 5-та, то поне с 3-ка... След два дни очаквам да по-труден мачът и да е има голямо значение за целия ни сезон изходът от него.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот miro_rz » 01 яну 2017 18:49

Голям гол ! :shock:
Изображение

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот dindan » 01 яну 2017 18:55

miro_rz написа:Голям гол ! :shock:

Това според мен ще е гола на годината във всички първенства в света и всички турнири.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот Alex » 01 яну 2017 20:26

Жалко, че пак след гола се успокоихме и дълго време не вкарвахме втори, а после и трети не успяхме. Все едно и също, контролитаме мача и се преминава в едно тренировъчно темпо. Само Сначес не спира да тича, останалите проявяват твърде голямо спокойствие, щото значт, че ще спечелят, само че по този начин пропускат възможността да изстискат максимума от себе си и да знаят, че в големите мачове няма да правят лесни пропуски и елементарни грешки в защита. Срещу КП може и да не се играе на макс концентрация, но срещу Байерн няма как, а ние не сме свикнали да взимаме максимума от всяка ситуация именно заради такива удобни победи.

Пък и ми развалиха прогнозата за 3-0/4-0 :D

Дано да убедим уверено и убедително Борнемут, ще е страшно важен мач. А и очаквам балонът на Челси да се спука. Срещу силни отбори - паднаха от Ливърпул, паднаха катастрофално от Арсенал, обърнаха мачове, в които Сити/Тотнъм ги мачкаха. Тоя късмет ще свърши и очаквам още другия мач Тотнъм да ги смачкат и да им поразклатят психиката (и да ни спасят рекорда!!!)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот Udoji90 » 01 яну 2017 22:15

Не го гледах мача, ама Жиру направо сцепва с този гол. Може би сме били малко по-лесно, отколкото предполагах. Йозил е настинал, доколкото разбрах. Не е в добра форма, но все пак дано да е поне на пейката срещу Борнемут, защото там ще е тегав мачът.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот boabbb » 03 яну 2017 10:38

Бог Жиру наказва :lol: :lol: Няма такъв гол, просто :mrgreen: Общо взето, лесен мач - КП имаха 2-3 ситуации да направят нещо, нищо особено като представяне от тях :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Арсенал - Кристъл Палас

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 яну 2017 17:12

Взехме мача много по-лесно отколкото предполагах. Кристъл Палас имаха само един период от 2-3 минути, някъде около 60-тата минута, когато отправиха 2-3 удара, които Чех спаси и с това се изчерпаха опасните положения пред нашата врата. Бяхме пълни господари на терена и това е най-малкото, с което гостите се отърваха.

Неприятно впечатление ми направи, че с лека ръка пропиляхме поне половин дузина 100%-тови положения за гол. Този сезон силите са много изравнени и в края му дори головата разлика може да се окаже фактор при разпределението на местата, дано не съжаляваме за тези пропуски.

Друго, което ме изненада бяха смените на Венгер, които за мен бяха меко казано странни. При на практика решен мач мисля, че беше много по-удачно да съхраним силите на Косчелни (който играе без смяна от 2-ри кръг насам), Алексис и Джака, които са част от играчите с най-много минути. Може някоя от смените да е била поради контузия, макар че не изглеждаше така.


Разбира се, трябва да се отбележи и феноменалния гол на Оливие Жиру, който за мен без съмнение е голът на сезона дотук и вероятно ще остане такъв. :) Джак Уилшър спечели 2 пъти поред наградата за гол на сезона, може би сега е ред на Жиру. ;)
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта